Автор Тема: Конкурс "задача на седмицата"  (Прочетена 6908 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Човек

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 91
  • Karma: +6/-4
    • Профил
    • Ел. поща
Конкурс "задача на седмицата"
« -: Юли 08, 2009, 11:45:43 pm »
Тук публикувайте най-абсурдните задачи, които са ви се мяркали пред погледа, а също и техните противоположни - най-добрите (от гледна точка награждаване) задачи.
« Последна редакция: Юли 08, 2009, 11:47:18 pm от Човек »

Неактивен Човек

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 91
  • Karma: +6/-4
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Конкурс "задача на седмицата"
« Отговор #1 -: Юли 08, 2009, 11:46:39 pm »
Подочух, че знаеш къде се намира Фаролински кралски парк. Зная колко е трудно да се събират ресурси от там. И тъй като доставките напоследък значително намаляха, предполагам, че ние (тоест - Вие) ще трябва да компенсираме недостига. Така че, тръгвайте. Съберете 18 броя от Ахат и наградата е Ваша.
Награда:
Злато : 120 - 210
Точки за действие : 2


Това е първия претендент за титлата "най-абсурдна задача".

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Конкурс "задача на седмицата"
« Отговор #2 -: Юли 09, 2009, 08:54:31 am »
Армията има нужда от оръжия и брони. Оръжията и броните се правят от сурови материали. Суровите материали трябва да се съберат от Релинг. Ясно и просто. Стига да има достатъчно хора, които да свършат работата. Вероятно Вие сте един от тези хора? Съберете 10 броя от Опал и се върнете за наградата си.

Награда:
Злато : 105 - 180  ;D

Праща ме в област където събирането на камък е с вероятност "Малко вероятно"


Мисля, че моята задача повежда :)

Неактивен Bullterrier

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1417
  • Karma: +143/-356
  • I love Harry Potter books!
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Конкурс "задача на седмицата"
« Отговор #3 -: Юли 09, 2009, 08:56:21 am »
В Именията на Фаролин се събира голяма ловна дружинка. Възнамеряват да прочистят района от големите зверове веднъж и завинаги. Чудесна възможност за Вас да съберете кожи за мен. Присъединете се към ловната дружинка и съберете 10 от Средна одрана кожа. Всички печелят, нали?

Награда:
Злато : 40 - 70
Опит : 20 - 40

 :o :o

Draco dormiens nunquam titillandus
Свят 2
Предложеният от Вас на аукциона Шлемът на покварената душа бе купен. Получихте 14250000 Злато.

george.mechkov

  • Гост
Re:Конкурс "задача на седмицата"
« Отговор #4 -: Юли 09, 2009, 10:09:02 am »
В Именията на Фаролин се събира голяма ловна дружинка. Възнамеряват да прочистят района от големите зверове веднъж и завинаги. Чудесна възможност за Вас да съберете кожи за мен. Присъединете се към ловната дружинка и съберете 10 от Средна одрана кожа. Всички печелят, нали?

Награда:
Злато : 40 - 70
Опит : 20 - 40

 :o :o
и на мен тази ми беше най–тъпата,само дето мойта беше 9 кожи,не 10

drakoncho5

  • Гост
Re:Конкурс "задача на седмицата"
« Отговор #5 -: Юли 09, 2009, 10:15:08 am »
Местната милиция вече доста време отблъсква врагът в Форт"Синовете на кръвта"досега без голям успех.Задачата е да направите "прочистване" там.Отидедете и унищожете 12 броя крадец-стрелец.

Награда:160-300 злато
3 точки за деиствие


Туко-що ме разбиха там.
Много гадна задача :o

drakoncho5

  • Гост
Re:Конкурс "задача на седмицата"
« Отговор #6 -: Юли 09, 2009, 10:36:08 am »
Да, зная, че навън е горещо. Не зная защо са поръчали такова голямо количество кожени жакети! А и, честно да Ви кажа, не ме засяга. Същото се отнася и за Вас, ако искате да Ви се плати. Отидете в Земята на Харода и съберете 12 броя от Средна одрана кожа и ще си получите платата.

Награда:
Злато : 45 - 75


Ето а на мене-12 кожи :'(

Неактивен chery

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 53
  • Karma: +6/-6
    • Профил
Re:Конкурс "задача на седмицата"
« Отговор #7 -: Юли 09, 2009, 10:54:54 am »
Задачи изобщо не изпълнявам откакто ги направиха да взима изработеното или събраната кожа. Прегледах темата и влязох в таверната просто за да копна една от задачките. Ето каква е тя:

Стрелците и Мистиците дойдоха почти по едно и също време днес и ми поръчаха да им изработя брони. Говорим за наистина голяма поръчка. Вижте какво - аз ще шия, а Вие ще ми набавите кожите. Мисля, че така е честно, нали? Отидете в Земята на Харода и съберете 14 броя от Средна одрана кожа.

Награда:
Злато : 45 - 80

супер нали? Вместо от задачите да получаваме бонуси, то е само обратното :)

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Конкурс "задача на седмицата"
« Отговор #8 -: Юли 09, 2009, 10:57:46 am »
Е има и смислени - тези при, които убиваш нещо. Ти така или иначе ходиш да биеш наред, за да трупаш опит. Задачите в Таверната не са от задължителен характер. Още едно от тези неща в играта, които сам решаваш да правиш или не.

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Конкурс "задача на седмицата"
« Отговор #9 -: Юли 09, 2009, 11:53:07 am »
Задача 6 : Получена в Ветровитите краища

--------------------------------------------------------------------------------
Все още жадувате за кръв? Разбирам. Така да бъде. Има едно място, наречено Смарагдовият бряг. Не е далеч от главните пътища и точно в това е проблемът. Бандитите устройват засади на пътници, конвои, даже нападат и редовни армейски части. Трябва да сложим край на това. Сега. Унищожете 24 броя от Бик и се върнете за наградата си.

Награда:
Злато : 350 - 525
Точки за действие : 3
 

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Конкурс "задача на седмицата"
« Отговор #10 -: Юли 09, 2009, 12:48:37 pm »
Задача 6 : Получена в Ветровитите краища

--------------------------------------------------------------------------------
Все още жадувате за кръв? Разбирам. Така да бъде. Има едно място, наречено Смарагдовият бряг. Не е далеч от главните пътища и точно в това е проблемът. Бандитите устройват засади на пътници, конвои, даже нападат и редовни армейски части. Трябва да сложим край на това. Сега. Унищожете 24 броя от Бик и се върнете за наградата си.

Награда:
Злато : 350 - 525
Точки за действие : 3
 

Възможно е да ползват бикове по време на битката тия бандити, какво сега?!?!
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

drakoncho5

  • Гост
Re:Конкурс "задача на седмицата"
« Отговор #11 -: Юли 09, 2009, 01:02:39 pm »
Чувам, че Ви се носи репутацията на добър занаятчия. Нека Ви кажа нещо, приятелю. Думите не ме впечатляват. Виж, делата - да. Така че, ако наистина сте толкова способни, колкото наполовина казват слуховете, няма да е проблем за Вас да изработите за мен 6 броя от Меден пръстен на мистика, нали? захващайте се за работа и елате пак при мен, когато приключите.

Награда:
Злато : 250 - 450
Опит : 20 - 40


Аз съм ювелир!
« Последна редакция: Юли 09, 2009, 01:04:19 pm от drakoncho5 »

george.mechkov

  • Гост
Re:Конкурс "задача на седмицата"
« Отговор #12 -: Юли 09, 2009, 01:06:29 pm »
Чувам, че Ви се носи репутацията на добър занаятчия. Нека Ви кажа нещо, приятелю. Думите не ме впечатляват. Виж, делата - да. Така че, ако наистина сте толкова способни, колкото наполовина казват слуховете, няма да е проблем за Вас да изработите за мен 6 броя от Меден пръстен на мистика, нали? захващайте се за работа и елате пак при мен, когато приключите.

Награда:
Злато : 250 - 450
Опит : 20 - 40


Аз съм ювелир!
да,ти не си миньор да правиш кюлчета,но ти правиш пръстени(затова е задачата),а ресурсите можеш да си ги купи

drakoncho5

  • Гост
Re:Конкурс "задача на седмицата"
« Отговор #13 -: Юли 09, 2009, 01:07:53 pm »
Е да ама тия откачалки продават едни кюлче за 300 злато >:(

george.mechkov

  • Гост
Re:Конкурс "задача на седмицата"
« Отговор #14 -: Юли 09, 2009, 01:09:39 pm »
Е да ама тия откачалки продават едни кюлче за 300 злато  >:(
1 медно кюлче е 150 злато! 1 вългище=50 злато,2 медни руди=100 злато(1 мед-50 злато)