Автор Тема: горяща стрела  (Прочетена 1636 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен icedream

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 190
  • Karma: +12/-28
  • Hello, I am balance!
    • Профил
горяща стрела
« -: Септември 13, 2010, 03:28:31 pm »
Увеличава максималните поражения на оръжието, когато е осъществена успешна атака срещу зверове и хуманоиди, екипирани с лека броня.Само тогава ли дава бонус имам предвид ако не са с лека броня не ми важи това умение защото на минималните пише че важат само ако се използва лък и арбалет което е нормално но мисля че и за максималните трябва да е така нека някои по опитен да ми каже днес ми направи впечатление това умение!

Неактивен ge4ito

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 522
  • Karma: +118/-115
  • Благодарности към RELIC и Rusnaka91
    • Профил
Re:горяща стрела
« Отговор #1 -: Септември 13, 2010, 04:06:19 pm »
Както са ти го написали така е! Не ти го дава в + бонусите(не ги виждаш) ,но при положение ,че се биеш с/у животни  и др. там изброени  ще видиш по-големи поражения от тези дадени на героя ти.
Дано съм ти помогнал! ;)
Имаш крава-пиеш мляко!
......ма много кравари станахме :)))

Неактивен sharga

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 576
  • Karma: +48/-112
    • Профил
    • Ел. поща
Re:горяща стрела
« Отговор #2 -: Септември 13, 2010, 04:18:01 pm »
значи мамута който е с 30000 броня е с лека кожа и му вкарваш горяща стрела. Ако удряш за 40 щети и му добавиш горяща стрела 80 щети,  пак ще удряш за 40, тъй като всъщност тези 80 не се добавят след изчисленията а някъде между тях и не се добавят към минималните а към максималните щети.  За по-лесните животни това умение е безмислено тъй като ги убиваш с нормалните си поражения без проблем, а за босовете също няма смисъл поради причините които изброих. С една дума това умение не си заслужава. Виж лов е друго, то наистина работи добре

Shivers

  • Гост
Re:горяща стрела
« Отговор #3 -: Септември 13, 2010, 04:50:21 pm »
Аз да използвам темата  :-[ . А значи тове умение действа ли върху играчи с лека броня ? И ако действа точно каква лека броня трябва да е ? В смисъл ако човека сичко му е желязо а има само 1 кожени ракавици ще действа ли ? Благодаря предварително :)

Неактивен snuf87

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 169
  • Karma: +18/-27
    • Профил
    • Ел. поща
Re:горяща стрела
« Отговор #4 -: Септември 13, 2010, 05:54:41 pm »
Аз да използвам темата  :-[ . А значи тове умение действа ли върху играчи с лека броня ? И ако действа точно каква лека броня трябва да е ? В смисъл ако човека сичко му е желязо а има само 1 кожени ракавици ще действа ли ? Благодаря предварително :)

Има се предвид основната броня (ризницата или както там се нарича), само ако е кожена т.е. добро оръжие е срещу мистици.

Неактивен icedream

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 190
  • Karma: +12/-28
  • Hello, I am balance!
    • Профил
Re:горяща стрела
« Отговор #5 -: Септември 13, 2010, 07:19:03 pm »
ахам а аз си мислех че ми дава бонус изобщо към оръжието както са минималните Мислех че за максимални и минимални важи  1 и също а то не било така мерси за отговорите явно съм сгрешил много с инвестициите на точки в това умение  :'(