Автор Тема: категория на наемника  (Прочетена 1190 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен dich69

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 3
  • Karma: +0/-0
    • Профил
категория на наемника
« -: Септември 14, 2010, 08:53:20 am »
Здравейте, търсих но не успях да намеря някъде да е коментиран този случай та затова с риск да повторя (за което се извинявам) ще задам въпроса си. Значи героя ми е категория 2 - 18 ниво, имам наемник който е 21 ниво. Това не означава ли че той е 3-та категория и може да бъде екипиран с оръжия и брони от 3-та категория. Защото когато отида на пазара и река да си взема нещо за него ми дава "Категорията на предмета е по-висока от Вашата", (при положение че съм сменил отметката за сравнение именно на този наемник). Става въпрос примерно за кожена броня от 21-во ниво.

Неактивен Lubopitko

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 213
  • Karma: +70/-52
    • Профил
Re:категория на наемника
« Отговор #1 -: Септември 14, 2010, 08:59:05 am »
Независимо, че наемника има опит за трета категория, той все още си остава втора (тази, която е бил при наемането). За да стане трета, трябва да отидете в лечебница трета категория и да платите, за да стане трета категория. Едва тогава ще може да се екипира с предмети от по-високата категория.
ПС: Много повторения станаха, но надявам се поне да стана ясно
Предложеният от Вас на аукциона Обсидианен вулканичен пръстен бе купен. Получихте 20900000 Злато.

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re:категория на наемника
« Отговор #2 -: Септември 14, 2010, 09:40:27 am »
Едно допълнение - няма да можете да повишите категорията на наемника, докато героят Ви е все още във втора.
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен zlatin98

  • Zl@71N
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 951
  • Karma: +87/-348
  • ^_^
    • Профил
Re:категория на наемника
« Отговор #3 -: Септември 14, 2010, 10:57:15 am »
още едно допълнение когато повишите категорията му той няма да получи нови умения характерни за наемниците 3-та категория.така че като си намерите наменици 3-та ктегория,този на практика ще ви бъде безполезен :)
zlatin98 свят 2