Автор Тема: Плетени Дрехи ?  (Прочетена 1055 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Shivers

  • Гост
Плетени Дрехи ?
« -: Септември 16, 2010, 08:17:26 pm »
Здравейте на 2-рото ми геройче една от наемничките стрелец 17 ниво неможе да сложи едни плетени ракавици а има силата от дирекция задай въпрос първо ми казаха че може да е нещо със специализацията но и Ловец и Преследвач могат да носят плетени дрешки затова не виждам как може да е нещо свързано със специализацията та ми казаха да попитам тук за бъг ... та това от какво зависи или е бъг :) ?

Kilgor

  • Гост
Re:Плетени Дрехи ?
« Отговор #1 -: Септември 16, 2010, 08:21:13 pm »
До колкото си спомням наемниците втора категория са всичките без специализация, независимо че са над 15 ниво. Нека да каже и някой друг, че не съм играл отдавна във втора категория.

Shivers

  • Гост
Re:Плетени Дрехи ?
« Отговор #2 -: Септември 16, 2010, 08:31:16 pm »
Да де те нямат специализация ... но закакво им е тази специализация за да носят плетени дрехи ... и Ловци и Преследвачи могат да носят... тоест всички стрелци могат ?

Неактивен zlatin98

  • Zl@71N
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 951
  • Karma: +87/-348
  • ^_^
    • Профил
Re:Плетени Дрехи ?
« Отговор #3 -: Септември 16, 2010, 08:36:16 pm »
Да де те нямат специализация ... но закакво им е тази специализация за да носят плетени дрехи ... и Ловци и Преследвачи могат да носят... тоест всички стрелци могат ?
тоест не.нали именно ловец и преследвач е сециализация.плетени брони могат да носят стрелците герои след 15-то и стрелците меркове след 20-то
zlatin98 свят 2

Shivers

  • Гост
Re:Плетени Дрехи ?
« Отговор #4 -: Септември 17, 2010, 12:57:40 pm »
Аа ок тогаз благодаря :)