Автор Тема: Трикове.  (Прочетена 26515 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

pithtath

  • Гост
Re:Трикове.
« Отговор #75 -: Ноември 15, 2011, 10:43:04 am »
Трик: Продавате всичката налична продукция от уикенда (или изобщо каквато имате, ресурси, колби, etc.) -  в магазина. Облекчени и щастливи се отпускате на фотьойлче със сайдерче или биричка в ръка.


"На света има тъй много неща, които не са ми нужни".
Сократ

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Трикове.
« Отговор #76 -: Ноември 16, 2011, 01:15:10 am »
Ето ви един много тънък финт в играта за масторите на брони. Ако изберете да сте кожар, майстор на бронии няма да имате никга проблем с което и да е приключение когато се стигне до мисия са събиране на ресурси. Минавате бързо и лесно всичко с минимални усилия защото друго освен кожи не можете да събирате :P

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Трикове.
« Отговор #77 -: Ноември 16, 2011, 05:43:25 am »
А задача за кости?

П.П: Да не се бърка с Кости (Йонита), известен румънски певец и продуцент, участвал в създаването на редица от текущите ХИТОВЕ в България.

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Трикове.
« Отговор #78 -: Ноември 16, 2011, 08:05:26 am »
А задача за кости?

П.П: Да не се бърка с Кости (Йонита), известен румънски певец и продуцент, участвал в създаването на редица от текущите ХИТОВЕ в България.

И кости да трябва да събираш пак е по лесно от мисля да събереш като мен 36 платина с шанс оскъдно или 40 опала с шанс  много рядко  ;)

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Трикове.
« Отговор #79 -: Ноември 16, 2011, 08:22:33 am »
И кости да трябва да събираш пак е по лесно от мисля да събереш като мен 36 платина с шанс оскъдно или 40 опала с шанс  много рядко  ;)


сенсей остави го шереметев той само в форума играе. играта не я е играл от не знам кога. костите си падат също толкова лесно както и кожите друг е въпроса че по-бавно се събира количество ама все пак къде е кожата като размер къде са костите :)
от мене един трик за тези които си мислят че пазителя не е за тях защото са тегави първите категории. слагате му точките само на сила и жизненост останалото от екипировка от тук избора е следния: играете облечен като яростен с уменията си на пазител или минавате изцяло категориите с яростен боец и като стигнете К4 или К5 използвате безплатното преразпределение и пускате пазител :)
за ювелирите на който му се занимава и естествено има възможност може да си направи едното муле мародер и да си охранява героя на принципа "най-добрата защита е нападението" просто отваряте в два различни браузъра героите и следите с мародера за нежелани посетители в зоната и ги нападате веднага за да нямат време те да атакуват главния ви герой докато си копае. може и главния герой да е мародера ама това вече се използва доста често :)
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Трикове.
« Отговор #80 -: Ноември 16, 2011, 11:45:34 am »
Играл или не Шерметиев не може просто така да се остави с лека ръка ......... ;)




P.S.На автора на темата предлагам да я заключи, а най-добре да изтрие темата, че не ни останаха трикове за експлоатиране, а който има нужда от съвет за някакъв трик ще го получи на лични, а най-добре в скайпа............ ;)
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:Трикове.
« Отговор #81 -: Ноември 16, 2011, 12:06:57 pm »
Тука като малките деца се хвалите какво сте намерили на големият батко. Знаете какво става после  :D

pithtath

  • Гост
Re:Трикове.
« Отговор #82 -: Ноември 16, 2011, 12:19:15 pm »
Триковете никой няма да Ви ги пипа, доколкото не са експлоатиране на бъгове или технически грешки в замисъла.

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:Трикове.
« Отговор #83 -: Ноември 16, 2011, 01:46:50 pm »
Триковете никой няма да Ви ги пипа, доколкото не са експлоатиране на бъгове или технически грешки в замисъла.

А как стои въпроса с докладвани бъгове, който не са отстранени? Защото някой дори да не искам ги ползвам :)
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

pithtath

  • Гост
Re:Трикове.
« Отговор #84 -: Ноември 16, 2011, 01:51:55 pm »
Като например липсата на загуба на здравина на кървавите изработки по героите при обсади ли? Или храненето с колби по време на обсади? Не мисля, че някой се ограничава конкретно по тези двата най-основни бъга според мен текущо. + този за копач/охрана ситуацията, макар че там не съм много вещ.

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:Трикове.
« Отговор #85 -: Ноември 16, 2011, 01:54:20 pm »
Тези и още няколко, за които се сещам на прима виста :) Някой които облагодетелстват конкретни видове герои!
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

pithtath

  • Гост
Re:Трикове.
« Отговор #86 -: Ноември 16, 2011, 01:56:10 pm »
Тъмните мистици и безкрайното вцепеняване и лекуване? Напиши и други, нека да има някаква напомняща информация.
« Последна редакция: Ноември 16, 2011, 02:56:39 pm от pithtath »

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:Трикове.
« Отговор #87 -: Ноември 16, 2011, 02:07:40 pm »
Това са бъгове за които играчите нищо не могат да направят. Говоря за бъгове, които могат да се експлоатират целенасочено. Не мисля, че трябва да става обществено достояние. Писал съм на който трябва,.....преди повече от година :)
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

Неактивен D.Hunter1

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 125
  • Karma: +20/-28
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Трикове.
« Отговор #88 -: Ноември 16, 2011, 02:19:07 pm »
щом нещата които според теб са бъгове и никой не ти е отговорил за 1 година нито е поправено аз разбирам че за екипа това не е бъг и преспокойно можеш да споделиш и с останалите

pithtath

  • Гост
Re:Трикове.
« Отговор #89 -: Ноември 16, 2011, 02:58:27 pm »
Редно е да пишеш пак за тези бъгове на когото трябва. Може да не са били приоритет тогава или да са били забравени така или иначе.