Автор Тема: Гилдия търси членове в свят 3  (Прочетена 2698 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

D.Hunter

  • Гост
Гилдия търси членове в свят 3
« -: Октомври 05, 2010, 01:08:33 pm »
Гилдията се казва Signature. Ако някой прояви желание да пише тук или в играта името ми е същото. Търсиме се оръжейник и по възможност да бъде редовен.

Неактивен vogon

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 1
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Гилдия търси членове в свят 3
« Отговор #1 -: Октомври 10, 2010, 08:08:31 pm »

Клас:   Стрелец
Ниво:   13
Опит:   12018
Име на гилдията:   N/A
Позиция:   N/A
Слава:   1185
Професия:   Оръжейник, Миньор
 Търся гилдия , влизам по 2 пъти на ден. Свят 3

D.Hunter

  • Гост
Re:Гилдия търси членове в свят 3
« Отговор #2 -: Октомври 18, 2010, 01:55:01 pm »
Все още имаме свободни места ама желаещи нещо няма

Неактивен LordAleks

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 97
  • Karma: +10/-63
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Гилдия търси членове в свят 3
« Отговор #3 -: Октомври 19, 2010, 10:23:04 pm »
Има 1 герой желаещ. Занаят няма да развивам за сега щото си бия в кат 2 и си се кефя.
И да питам под редовен какво разбираш  8)

Shivers

  • Гост
Re:Гилдия търси членове в свят 3
« Отговор #4 -: Октомври 19, 2010, 11:32:23 pm »
Под редовен разбираме да те вържем с вериги за компютъра в мазето и от време на време някой да влиза с: Гъба и кофа с вода(да те къпеме),капки за очи...(или каквото е останало от тях) и ако си касметлия малко хляб и сол (Виж са ако си хванеш някоя мишка ще хапнеш и месце) :D Или просто казано ... Достатъчно да се забавляваш и да ти виждаме очите тук таме :)

Shivers

  • Гост
Re:Гилдия търси членове в свят 3
« Отговор #5 -: Октомври 20, 2010, 12:01:21 am »
Ако желаета да кандидатствате за нашата прекрасна гилдия трябва да попълните следната Бланка:

1. Страдате ли/Страдали ли сте от Клептомания или Някакви подобни психологични разтройства? (Може да повлияе на повишението ви в ранг)

2. Страдате ли/Страдали ли сте от Синдрома на Турет? (Тук всички се псуваме кат ни е скапан деня затова е хубаво да се знае ако на някой това му е болестно състояние, защото в нашата гилдия понякога трудно се разбира болни ли сме или какво)

3. Страдате ли/Страдали ли сте от Хроничен Алкохолизъм? ( За да знаем че като някой ти пише на китайски в 5 часа сутринта да му пратиш диаманти на заем... Да не даваме защото очевидно е пиян и ще прави опити да си плати сметката в заведението размахвайки лаптопа пред лицето на сервитйора заявявайки че сега са му пратили пари... да сипва още спокойно.)

4. Жена ли сте? ( За да можем всички да си сверим календарчетата с "Онези Няколко дни от месеца" да знаем да не влизаме тогава ,че бог знае че всеки мъж изпитва страхова невроза от тези дни.)

5. Вярвате ли в бог? ( Да знаем какво да ви лъжем като трябва да се правят дарения за гилдията/църквата. )

 :-*

Неактивен LordAleks

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 97
  • Karma: +10/-63
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Гилдия търси членове в свят 3
« Отговор #6 -: Октомври 20, 2010, 01:34:04 am »
Аз лично страдам от всички психологични разтройства ::)  *freak*  ;D

Неактивен Korhil

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 3
  • Karma: +1/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Гилдия търси членове в свят 3
« Отговор #7 -: Октомври 22, 2010, 02:59:27 pm »
Незнам дали е валидно търсенето, но аз си търся гилдия -Korhil ниво 13 ВОИН -бижутер ювелир  :)
БЛАНКА:
1-Да страдам особено към лускави и блестящи неща (то и затова занаята ми е такъв)
2-Ми псувам ама само на живо, защото ме мързи да псувам с текст (като пиша гледам да е кратко и съдържателно)
3-Да :D но си падам по битов алкохолизъм - нямам лаптоп
4-Не но страдам от хронична депресия, която лекувам с хроничен алкохолизъм  :D
5-Дарения за общата кауза винаги стига да има налични - все пак обичам да играя и пия отборно иначе не е интересно
********
6-Ако се окаже, че не е валидна офертата язък за писането.
7-Новобранец съм разбирам от играта, колкото падар от леене на камбани.
8-Ще задавам много и често глупави въпроси.
9-Зарибил съм се да играя.

D.Hunter

  • Гост
Re:Гилдия търси членове в свят 3
« Отговор #8 -: Октомври 22, 2010, 03:55:25 pm »
Готово поканен си