Автор Тема: Сериозен играч си търси сериозен гилд!  (Прочетена 2994 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен kyky

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 398
  • Karma: +35/-28
    • Профил
    • Ел. поща
Здавейте , аз съм стрелец, майстор на брони, кожодер, 7лв (за сега) LordDugh
търся си сериозен гилд за сериозна игра .Играя от съвсем скоро и много се запалих но не всичко ми е ясно .. моля за помощ!
Изчетох целият форум и виждам че има хора които са наистина наясно със ситуацията

Неактивен kyky

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 398
  • Karma: +35/-28
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Сериозен играч си търси сериозен гилд!
« Отговор #1 -: Юли 10, 2009, 03:50:21 pm »
Вече съм 9 лв

Неактивен Ellendil

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 16
  • Karma: +1/-4
    • Профил
Re:Сериозен играч си търси сериозен гилд!
« Отговор #2 -: Юли 11, 2009, 06:54:21 pm »
Във Fellowship имаме нови свободни места. Чувствай се поканен.
"I have seen what power does, and I have seen what power costs. The one is never equal to the other." G`Kar, "Babylon 5"

Неактивен iceTo0o

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 220
  • Karma: +9/-94
  • БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО !!!
    • Профил
Re:Сериозен играч си търси сериозен гилд!
« Отговор #3 -: Юли 11, 2009, 08:13:45 pm »
няма как да се чувства без да е поканен  :D ;D
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО !!!

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:Сериозен играч си търси сериозен гилд!
« Отговор #4 -: Юли 12, 2009, 12:42:45 am »
Исках да кажа нещо по темата, но не е в раздел +18, всъщност няма ли да се направи такъв раздел :)

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Сериозен играч си търси сериозен гилд!
« Отговор #5 -: Юли 12, 2009, 09:28:41 am »
Исках да кажа нещо по темата, но не е в раздел +18, всъщност няма ли да се направи такъв раздел :)

Няма. И престанете да спамите вече, трябва ли всяка тема да се мести в Общи Приказки !

Неактивен kyky

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 398
  • Karma: +35/-28
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Сериозен играч си търси сериозен гилд!
« Отговор #6 -: Юли 13, 2009, 09:57:56 am »
Исках да кажа нещо по темата, но не е в раздел +18, всъщност няма ли да се направи такъв раздел :)


И какво точно искаше да кажеш ?!?
Че трябва темата да е +18, аз лично съм на доооста над 18!
И не мога да разбера какъв ти е проблема че съм си пост-нал тема !

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:Сериозен играч си търси сериозен гилд!
« Отговор #7 -: Юли 13, 2009, 05:27:08 pm »

И какво точно искаше да кажеш ?!?
Че трябва темата да е +18, аз лично съм на доооста над 18!
И не мога да разбера какъв ти е проблема че съм си пост-нал тема !
До преди този ти пост нямах проблем, а сега просто ми напомни че е добре да се въведе IQ тест като условие при регистрация :) Наистина възрастовата граница е без значение, трябва обаче да има разделение на форума на няколко нива, според IQ-то, да не кажат тези които не издържат теста че ги дискриминираме! Просто тези от първо ниво имат достъп само до него, а тези от второ имат и до първо и тези от трето имат и до второ и първо и т.н. - всеки да има достъп до собственото си ниво и по малкото. Тук ще възникне и едно друго противоречие, а именно дали всички модератори имат място в най-горната категория, но това е друга тема  ;D

Но да се върнем на въпроса ти - следкато си на много над 18 би следвало и сам да се досетиш че когато пиша пост след други два НЕ твой постове, значи със сигурност не говоря на теб !!! Подхванал съм техните закачки и за това че не си ме разбрал вината не е моя. Ти имаш проблем, не аз - вземи си преводач !!!

Неактивен kyky

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 398
  • Karma: +35/-28
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Сериозен играч си търси сериозен гилд!
« Отговор #8 -: Юли 13, 2009, 05:30:17 pm »
До преди този ти пост нямах проблем, а сега просто ми напомни че е добре да се въведе IQ тест като условие при регистрация :) Наистина възрастовата граница е без значение, трябва обаче да има разделение на форума на няколко нива, според IQ-то, да не кажат тези които не издържат теста че ги дискриминираме! Просто тези от първо ниво имат достъп само до него, а тези от второ имат и до първо и тези от трето имат и до второ и първо и т.н. - всеки да има достъп до собственото си ниво и по малкото. Тук ще възникне и едно друго противоречие, а именно дали всички модератори имат място в най-горната категория, но това е друга тема  ;D

Но да се върнем на въпроса ти - следкато си на много над 18 би следвало и сам да се досетиш че когато пиша пост след други два НЕ твой постове, значи със сигурност не говоря на теб !!! Подхванал съм техните закачки и за това че не си ме разбрал вината не е моя. Ти имаш проблем, не аз - вземи си преводач !!!

Ееееее тогава се извинявам , но наистина не разбрах за какво точно става дума  и естествено запалих ... съжелявам не съм искал да те обидя .
:)

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:Сериозен играч си търси сериозен гилд!
« Отговор #9 -: Юли 13, 2009, 05:42:14 pm »
Приема се :)