Автор Тема: Безумни цени  (Прочетена 7354 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Безумни цени
« Отговор #15 -: Юли 11, 2009, 11:29:03 am »

Комисионната  за продажба в диаманти все още си я има(просто уточнявам) ето защо когато продавам нещо не слагам цена повече от 3 диаманта, ако произведа нещо добро предпочитам да си го продам в магазина.Изобщо не виждам смисъла на комисионната нали уж е свободен пазар обаче заради нея доста играчи ще се въздържат да пускат оферти за найстина добри предмети и по този начин на пазара ще си останат само спекулантите които вдигат цените на всичко до небето.Това си е лично мнение, но ако някои го приеме като предложение да се премахне комисионната от оказиона още по добре.
isolde  ти го е написала ясно - За обяви в диаманти не се взима комисионна .

Неактивен Sotty

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 269
  • Karma: +23/-3
    • Профил
Re:Безумни цени
« Отговор #16 -: Юли 11, 2009, 11:49:21 am »

Комисионната  за продажба в диаманти все още си я има(просто уточнявам) ето защо когато продавам нещо не слагам цена повече от 3 диаманта, ако произведа нещо добро предпочитам да си го продам в магазина.Изобщо не виждам смисъла на комисионната нали уж е свободен пазар обаче заради нея доста играчи ще се въздържат да пускат оферти за найстина добри предмети и по този начин на пазара ще си останат само спекулантите които вдигат цените на всичко до небето.Това си е лично мнение, но ако някои го приеме като предложение да се премахне комисионната от оказиона още по добре.


 Точно обратното!!!
  Комисионна в диаманти, няма и точно заради това са тези щури оферти. Ако имаше нещата щяха да са други.  Казвал съм го и в други теми. Интересно ми е не си ли поглеждате наличността на диаманти преди и след офертата. Така ясно се вижда дали има или не.

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Безумни цени
« Отговор #17 -: Юли 11, 2009, 02:43:41 pm »

 Точно обратното!!!
  Комисионна в диаманти, няма и точно заради това са тези щури оферти. Ако имаше нещата щяха да са други.  Казвал съм го и в други теми. Интересно ми е не си ли поглеждате наличността на диаманти преди и след офертата. Така ясно се вижда дали има или не.

И пак се връщаме в началото на темата и питаме - агента Н толкова ли е нужно да закупи нещо толкова скъпо и да произведе оръжие от него ? Мисля, че всеки може да играе и без да използва кюлчета по 5-6 диаманта едното. Просто да си майстори нещата от Категория 2.

14/88

  • Гост
Re:Безумни цени
« Отговор #18 -: Юли 13, 2009, 02:06:59 pm »
Колеги, ако ми позволите, ще споделя някои свои наблюдения за пазара в бетата. Цените са опорочиха, защото разни чужденци-хакерчета, почти унищожиха пазара и ние покрай тях неволно ги подкрепихме. Например аз пусках редовно 50 средни кожи за по 5 диаманта и ми ги изкупуваха почти веднага. Накрая взех да се чудя откъде у децата толкова пари за смс-и и истината лъсна с цялата си грозота.

Пазара за ресурси сега е почти изцяло само в диаманти, които предполагам в по-голямата си част са нереални, т.е. незакупени чрез смс, е-pay, т.н. Вчера, например си купих само са 10 диаманта рецепта за метателно копие с топаз 18 ниво. А похарчих почти 30 диаманта за необходимите за рецептата бронзови кюлчета за едно малко манифактурно производство, така да се каже. Слава богу топаз, намерих от гилдията, помогнаха ми. Всичките ми диаманти, между другото, са закупени честно и почтенно с смс-и, а за официалния ще вадя торбата с парите. Той със сигурност ще бъде bulletproof срещу посегателствата на разни мръсни, долни тарикатчета.

Неактивен nikos

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 95
  • Karma: +13/-10
    • Профил
Re:Безумни цени
« Отговор #19 -: Юли 14, 2009, 08:34:40 pm »
аз лично купувам нмого неща на пазара но и съм продавал например съм продавал рецепта за 150 диаманта не мисля че има некаква спекула

14/88

  • Гост
Re:Безумни цени
« Отговор #20 -: Юли 14, 2009, 11:08:20 pm »
аз лично купувам нмого неща на пазара но и съм продавал например съм продавал рецепта за 150 диаманта не мисля че има некаква спекула

Надявам се, че разбирате английски. Прочетете това и плачете
http://forum.imperialhero.org/int/index.php?topic=1529.0

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Безумни цени
« Отговор #21 -: Юли 14, 2009, 11:41:54 pm »
Е дано повече хора го разберат експлоатацията на бъг се наказва  , а като се прекали последствията  са за всички ...

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:Безумни цени
« Отговор #22 -: Юли 15, 2009, 03:05:28 am »
Аз не разбирам достатъчно, моля превод :)

Неактивен Човек

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 91
  • Karma: +6/-4
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Безумни цени
« Отговор #23 -: Юли 15, 2009, 03:24:27 am »
Накратко: някакъв пич и приятелите му се натъкват на бъг и се зариват с диаманти (над 5 милиона), и ги банват.
Също изкупували всичкия ресурс от аукциона, който е в диаманти и в резултат цените скочили до небесата.
« Последна редакция: Юли 15, 2009, 03:27:41 am от Човек »

Неактивен Sotty

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 269
  • Karma: +23/-3
    • Профил
Re:Безумни цени
« Отговор #24 -: Юли 15, 2009, 08:19:15 am »
 А аз се чудех преди няколко дена защо каквото и да пуснех се купуваше, а после нещо замря. Ато каква била работата  :D :D :D

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Безумни цени
« Отговор #25 -: Юли 15, 2009, 08:54:22 am »
Да и сега всички имат диаманти.

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Безумни цени
« Отговор #26 -: Юли 15, 2009, 10:44:55 am »
Да и сега всички имат диаманти.

Не, не "всички" имат диаманти. Тези които са продавали на безбожни цени тогава имат повече диаманти. Аз и преди  и сега например продавах легендарни оръжия на цена 50 диаманта - нещо което мисля че е нормално при положение че това са диаманти за допълнителни ходове за 2 дни и малко отгоре...Така че - пазара ще се нормализира след като донорите си отидоха. Да го мислят тези които са спекулирали.

14/88

  • Гост
Re:Безумни цени
« Отговор #27 -: Юли 15, 2009, 11:04:40 am »
Не, не "всички" имат диаманти. Тези които са продавали на безбожни цени тогава имат повече диаманти. Аз и преди  и сега например продавах легендарни оръжия на цена 50 диаманта - нещо което мисля че е нормално при положение че това са диаманти за допълнителни ходове за 2 дни и малко отгоре...Така че - пазара ще се нормализира след като донорите си отидоха. Да го мислят тези които са спекулирали.

Осмелявам се да не се съглася с Вас. Това все пак са 5 милиона диаманта, дошли от нищото. Няма как диаманта да не се обезцени, и ще прощавате, ама няма и начин пазара да се нормализира в скоро време. Но слава богу това е само бета. Убеден съм, че на официалния основния приоритет на програмистите ще бъде сигурността - все пак става дума за пари, а не за шикалки. Още като го стартират веднага се местя там.

HAMELEON

  • Гост
Re:Безумни цени
« Отговор #28 -: Юли 15, 2009, 11:12:45 am »
Осмелявам се да не се съглася с Вас. Това все пак са 5 милиона диаманта, дошли от нищото. Няма как диаманта да не се обезцени, и ще прощавате, ама няма и начин пазара да се нормализира в скоро време. Но слава богу това е само бета. Убеден съм, че на официалния основния приоритет на програмистите ще бъде сигурността - все пак става дума за пари, а не за шикалки. Още като го стартират веднага се местя там.

 Тук не мога да се съглася. 5М диаманти са засечени в акаунта ,но колко точно са реално използвани ??? Може да са 1000,2000 или 5000  за повече аз лично се съмнявам.

Неактивен chery

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 53
  • Karma: +6/-6
    • Профил
Re:Безумни цени
« Отговор #29 -: Юли 15, 2009, 11:52:07 am »
Аз благодаря за диамантите. сега ИГ ще има активен играч в мое лице :))

П.С. като следях начина на изкупуване на предметите от мен, си помислих, че наистина има някой, който купува предмети срещу диаманти с "благотворителна цел" , а то се оказало бъг  :(