Автор Тема: Проблем с продажба на комплект  (Прочетена 1185 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Enravota

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 36
  • Karma: +10/-17
    • Профил
    • Ел. поща
Проблем с продажба на комплект
« -: Октомври 08, 2010, 01:47:43 pm »
Вече три дни не мога да пусна за продажба зелен турнирен комплект. Бихте ли проверили къде е белята? Акаунта е Enaravota - свят две. Благодаря предварително за съдействието.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Проблем с продажба на комплект
« Отговор #1 -: Октомври 09, 2010, 08:05:25 am »
Провери да не би да ти липсва някоя част.Ето пример

Комплекта е от 3 части аз имам 3 предмета обаче двата се повтарят.Въпреки това играта ми позволява да видя и пробвам да продам комплекта.Виж да не си и ти така.Да ти липсва някоя част и да имаш 2 повтарящи се предмета и да се мъчиш да го продаваш.

Неактивен Enravota

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 36
  • Karma: +10/-17
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем с продажба на комплект
« Отговор #2 -: Октомври 09, 2010, 09:30:07 am »
Не братле, не е това, комплекта е пълен, даже преди няколко дни беше на пазара.... :( също не е от липса на кинти за комисионната.....

Неактивен Assailant

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 194
  • Karma: +10/-46
    • Профил
Re:Проблем с продажба на комплект
« Отговор #3 -: Октомври 09, 2010, 09:57:12 am »
Най вероятно не ти дава защото не са на 1 място примерно единия предмет е в тем другите в къщата ти. Ако не е това пробвай да ги поопресниш за пред сървъра като ги преместиш. Ако са в къщата ти ги премести в инвентара ти и отиди на пазара. Ако пак не ти дава върни ги в обратно.
nickname Assailant свят 2

newcomer

  • Гост
Re:Проблем с продажба на комплект
« Отговор #4 -: Октомври 09, 2010, 01:46:22 pm »
Най вероятно не ти дава защото не са на 1 място примерно единия предмет е в тем другите в къщата ти. Ако не е това пробвай да ги поопресниш за пред сървъра като ги преместиш. Ако са в къщата ти ги премести в инвентара ти и отиди на пазара. Ако пак не ти дава върни ги в обратно.

Няма значение къде се намира предмета. Дали е в раницата/раниците или в къщата би трябвало да го даде като опция за продажба на цял комплект в картинката, която показа Ivolver. Тествано е многократно от моя милост.