Автор Тема: Въпрос относто пораженията  (Прочетена 886 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Assailant

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 194
  • Karma: +10/-46
    • Профил
Въпрос относто пораженията
« -: Октомври 10, 2010, 05:27:43 pm »
Сигурно не съм първия и още по-сигурно последния, но не намерих темата(явно съм много кьорав) а във често задаваните въпроси го няма.

Защо аджеба винаги удрям с едно и също поражение. Не трябва ли да има някаква разлика +-10 например. Тогава ако бия все с един и същ удар ми обяснете как се генерира той. Събира се минимума с максимума и се дели на 2 ли? Ако не как? И кое е по-важно за максимума знам, че е важен за критичен удар, но за един войн например кое е по-важно да има по-голям минимум ли?
nickname Assailant свят 2

Неактивен Lubopitko

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 213
  • Karma: +70/-52
    • Профил
Re:Въпрос относто пораженията
« Отговор #1 -: Октомври 10, 2010, 05:45:45 pm »
Големия минимум е много важен срещу битки срещу противници с много броня. Защото бронята редуцира пораженията. И като се започне от максималния може да се редуцира до под минималния за оръжието. В този случай ако удара е обикновен, не е от залп или въртележка, се вземат минималните поражения на оръжието. Ако е критичен може да се свали и под минимума на оръжието. Но това се случва обикновено срещу епичните босове във пета и шеста категория, някои от които са с броня над 50 000. Има теми където е описано и как се смята редукцията на поражението от бронята- справки - Килгор, Шереметев и някои други колеги
Предложеният от Вас на аукциона Обсидианен вулканичен пръстен бе купен. Получихте 20900000 Злато.