Автор Тема: Удариха ми героя за плячка в многостепенна зона,как става това  (Прочетена 3074 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен borko

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 70
  • Karma: +4/-19
    • Профил
Преди малко в 17:53 на 11.10.2010 Свеят 2 героят ми (Ichibi)  беше ударен за плячка в многостепенната бойна зона Стената.Как е вазможно това.

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Не може да стане, но има една ситуация която може да те заблуди. Битките реално свършват за някакви десети от секундата. Другото което трябва да се знае, е че след последната стъпка в многостепенните, героят ти се връща в града. Така че, след като цъкнеш битка на последната стъпка, почти моментално героят ти е вече в града! Това че ти още една минута гледаш анимацията, не означава че си в многостепенната. Така съм чувал...

Неактивен borko

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 70
  • Karma: +4/-19
    • Профил
Е то ако е така е много тъпо,защто тогава можеш да си гледаш битката след като вече не си там,а през това време някой може да те удари.От тази ситуация загубих 1800000 злато.

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
5 кредита не е болка за умиране  ;)
можеш да си гледаш битката след като се покриеш , без доклада  :D

Неактивен borko

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 70
  • Karma: +4/-19
    • Профил
А бе не е голяма работа ама защо да ги губя.След като е написано че не могат да те нападат в многостепенните зони.Ама така като гледам никой от екипа не обръща внимание на този проблем.

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
на последната битка могат да те отупат до като гледаш

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Ами най-добре ще е героят да се връща автоматично в града чак при затварянето на доклада. Обяснението "ми да си знаел що то таквиз са правила та" пак си е обяснение, няма да споря, но и виждаме, че от това произтичат неприятни ситуации, и то за Негово Величество Потребителя (а главните букви са си напълно заслужени, като се има предвид конкуренцията при подобен род услуги).

Има хора, които ходят, нащракват като автомати няколко хода, и дим да ги няма от многостепенната. Без да се интересуват как са победили боса. От автоматизацията до загубата на интерес към което и да е действие пътят не е много. По тази причина адаптивността и способността на играчите сами да вземат решения и търсят пътища, по които да се справят с предложените им от играта предизвикателства, в тази игра се подкрепят и стимулират. Възможността за спокойно запознаване и анализ на доклад от битка с лидер е ключов елемент в този аспект. Затова и предполагам, че осигуряването им е достатъчно важно и разбирате моята позиция.

Неактивен eniac

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 202
  • Karma: +38/-77
    • Профил
Като почне битката с боса зареждаш играта във втори таб и се изпаряваш нанякъде. Затваряш таба и си гледаш битката и докладите на спокойствие.

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Но нали бе обещано,че докладите от битки ще могат да се запазват не само да гледаш анимацията? >:(

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Ами най-добре ще е героят да се връща автоматично в града чак при затварянето на доклада.
Съгласен съм.

Неактивен Bullterrier

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1417
  • Karma: +143/-356
  • I love Harry Potter books!
    • Профил
    • Ел. поща
Като почне битката с боса зареждаш играта във втори таб и се изпаряваш нанякъде. Затваряш таба и си гледаш битката и докладите на спокойствие.
Дали е възможно?

Draco dormiens nunquam titillandus
Свят 2
Предложеният от Вас на аукциона Шлемът на покварената душа бе купен. Получихте 14250000 Злато.

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил

Неактивен Aryan

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 272
  • Karma: +27/-99
    • Профил
    • Ел. поща
Възможно е, да, и се налага да го правиш, ако не искаш изненади, което ми дава основание с две ръце да подкрепям Шереметиев!
2010-06-01 23:36:36 , System             
Предложеният от Вас на аукциона Неумолимият костотрошач бе купен. Получихте 9499999 Злато.

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят. Руски: питаш нещо и теб те питат. Български: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.