Автор Тема: Бъг  (Прочетена 1585 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен kronos_123

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 13
  • Karma: +1/-4
    • Профил
    • Ел. поща
Бъг
« -: Октомври 15, 2010, 06:40:51 pm »
еми нещо не ми се отваря гедоя смисъл гледам се работите в ризницета от Хранилището или от къщата но проблем ми прови това сега, че не мога да "изям" една рецепта  ???  :( *UNDECIDED* *UNDECIDED* *UNDECIDED*    ако може заемете си бързо защото не мога да правя нищо .......  *xxx* *xxx* ???

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Бъг
« Отговор #1 -: Октомври 15, 2010, 07:09:06 pm »

Неактивен kronos_123

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 13
  • Karma: +1/-4
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Бъг
« Отговор #2 -: Октомври 15, 2010, 08:13:32 pm »
еми моя проблем е сходен с на този човек ::::::::::
   """"" Sotty
Категория 4
****

Karma: +23/-3
  • [-]

Неактивен Неактивен

Публикации: 275


Профил Лично Съобщение (Неактивен)
   
   
Проблем с меню "Герой"
« -: Юни 07, 2010, 09:03:48 »
    Отговори с цитатЦитат
 Герой OldDeath
 Свят Бета

При отваряне на меню "Герой" няма изображение. Също така и в меню Гилдии=>Склад и Дом, там където трябва да се появят раничките. Моля за проверка.""""""""


 и з моля за лека проверка специално на Бета и по специално с гироя защото това е постоянан проблем преди 2 седмитси пок се оплаках! Ако видите последните Бъг заглавия мои ще видите какво сам писал и аво админите ми казаха че е управено(и деиствително БЕШЕ) но сега ето го пак проблема на лице ........... ??? ??? ??? ??? *UNDECIDED* *UNDECIDED*

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Бъг
« Отговор #3 -: Октомври 15, 2010, 11:00:05 pm »
Поне дай линк към предишната ти тема или направо си кажи тук за кои герои става въпрос. Не знам колко теми се пускат вече във форума, обаче като нищо може твоята за една седмица да отиде три страници назад (честно казано, аз не си я спомням изобщо. Пък да не говорим, ако е със заглавие "Бъг" или "Проблем", каквато е всяка трета в този форум- бая ровене ще падне). Та, представи си колко нерви можеш да спестиш на програмистите, ако посочиш директно акаунтите за проверка. Между другото, утре е събота, а в уикенда не гарантирам да има огромна активност от тяхна страна. Запаси се с търпение до понеделник най-добре, вместо да си хабиш събота и неделя в нерви (не казвам, че няма шанс утре да се появи някой и да реши проблема, но не възлагай големи надежди).

Неактивен elektroto

  • Programmer
  • *
  • Публикации: 1090
  • Karma: +345/-36
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Бъг
« Отговор #4 -: Октомври 18, 2010, 10:30:01 am »
Хайде отначало.Тези които имат проблеми, ако е възможно да кажат кои са им акаунтите и в кой свят.Някак си ще е много по-лесно ако имаме тези данни.

Неактивен LordAleks

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 97
  • Karma: +10/-63
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Бъг
« Отговор #5 -: Октомври 24, 2010, 07:06:48 pm »
satana - ниво 19 - свят 2 от много време вече не ми приема паролата. не става и с имейла нищо не приема. Героят ми е съблечен изцяло. Писах преди време 1-2 пъти но никой нищо не направи. Имам там някакви си д малко и не мога да си ги прехвърля даже!
Трябваше и итеми да има жълти мисля... ако му метнеш 1 око ще съм ти благодарен.