Автор Тема: предложение  (Прочетена 2543 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен icedream

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 190
  • Karma: +12/-28
  • Hello, I am balance!
    • Профил
предложение
« -: Октомври 20, 2010, 09:31:19 am »
здравейте на всички играчи и вие администратори! Играя тази игра повече от година.И аз като всички играчи имам повече от един акаунт и искам да споделя едно мое мнение! Имам герои които е 38ниво вече От 30 ниво се опитвам да му намеря свестни наемници!И до дне днешен това не се получава знам че предполагаемият отговор е ВЪПРОС НА КЪСМЕТ но едва ли 8нива не ми е вързало така да се каже та моето предложение е има ли вариант в които да пускате наемниците в таверната дадено ниво само с обикновенните показатели сила жизненост ловкост и точност! А за тяхната специализация ние играчите да си плащаме дадена цена за покачването на умение да речем залп1ниво струва 10000, 2ро- 50000 3то 150000 така да е за всички умения които има ловеца за другите класове герои да е подобно защото наистина мисля че има проблем с наемниците които се падат в таверните вече месеци наред!И има опасност да стана 5та категория без да съм си взел намници от 4та което напрактика обезмисля точките ми на макс инвестирани в командир на наемници! Това е от мен надявам се не съм засегнал никого!

Неактивен Sharp_Shooter

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 279
  • Karma: +29/-385
    • Профил
    • Ел. поща
Re:предложение
« Отговор #1 -: Октомври 20, 2010, 11:23:53 am »
Така всеки ще има перфектните наемници и в ПВП битките единственото,което ще играе роля е на кой колко са му дълбоки джобовете ;)
Май наистина отдавнане си влизал :D Аз вече като видя жълтия свитък да свети, и започвам да се кръстя *hihi*

Неактивен Driada

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 432
  • Karma: +152/-275
    • Профил
    • Ел. поща
Re:предложение
« Отговор #2 -: Октомври 20, 2010, 11:42:07 am »
Така всеки ще има перфектните наемници и в ПВП битките единственото,което ще играе роля е на кой колко са му дълбоки джобовете ;)


Дефакто , в момента нещата пак стоят по същия начин. Тези с така наречени "дълбоки джобове" могат да си реврешват листа с наемниците н-брой пъти , докато намерят наемник отговорящ до някаква степен на тяхните изисквания.

The difference between genius and stupidity is that genius has its limits

Неактивен AdidassA

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 4
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re:предложение
« Отговор #3 -: Октомври 20, 2010, 12:20:37 pm »

Дефакто , в момента нещата пак стоят по същия начин. Тези с така наречени "дълбоки джобове" могат да си реврешват листа с наемниците н-брой пъти , докато намерят наемник отговорящ до някаква степен на тяхните изисквания.


Да,но има шанс на  теб да ти се падне от първия път този наемник,а на него от 250-рия ;)

Shivers

  • Гост
Re:предложение
« Отговор #4 -: Октомври 20, 2010, 02:09:20 pm »
Затова аз викам преди да прескачаш в по горна категория да посабереш малко диамантчета и парички да намираш и обличаш наемници и други нужди... макарче накрая се оказа че фалирах пак много бързо но поне е хубаво да си попотготвен като сменяш категория ;)

Неактивен icedream

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 190
  • Karma: +12/-28
  • Hello, I am balance!
    • Профил
Re:предложение
« Отговор #5 -: Октомври 20, 2010, 02:14:31 pm »
Интересно като казваш на 250тия път това аз както и да го смятам са 250дни? което си е 1 година почти и това само за 1 наемник а ако трябва да избирам 5наемника това прави околко 3години игра приблизително в една категория И както казах стига с тея неща въпрос на късмет въпрос на късмет е да среща марсианец на конкурс за красота това се казва късмет хем си видял много яки мадами хем и мрасианц знаеш вече какво е!

Неактивен Sharp_Shooter

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 279
  • Karma: +29/-385
    • Профил
    • Ел. поща
Re:предложение
« Отговор #6 -: Октомври 20, 2010, 05:47:50 pm »
Интересно като казваш на 250тия път това аз както и да го смятам са 250дни? което си е 1 година почти и това само за 1 наемник а ако трябва да избирам 5наемника това прави околко 3години игра приблизително в една категория И както казах стига с тея неща въпрос на късмет въпрос на късмет е да среща марсианец на конкурс за красота това се казва късмет хем си видял много яки мадами хем и мрасианц знаеш вече какво е!
Примерно бе момче,примерно ... пък и 250ти път не са 250 дни ...  колко провинции 4-та кат има ? Пък и под него се разбира този с дълбокия джоб,дето дава диаманти за рефреш
Май наистина отдавнане си влизал :D Аз вече като видя жълтия свитък да свети, и започвам да се кръстя *hihi*

newcomer

  • Гост
Re:предложение
« Отговор #7 -: Октомври 20, 2010, 06:36:21 pm »
Начин е да си вземаш "Пътешественика" и да обикаляш таверните 2, 4 и т.н седмици. Другия вариант е да рефрешваш наемниците за 1 д докато попаднеш на такива, които ще ти свършат работа. Правил съм ги двата начина за търсене на подходящи наемници. С варианта с "Пътешественика" лично аз имах повече късмет. От това рефрешване само ме заболя главата от боклучава информация и ми олекна виртуалния джоб.

Неактивен sharga

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 576
  • Karma: +48/-112
    • Профил
    • Ел. поща
Re:предложение
« Отговор #8 -: Октомври 21, 2010, 09:51:33 pm »
Начин е да си вземаш "Пътешественика" и да обикаляш таверните 2, 4 и т.н седмици. Другия вариант е да рефрешваш наемниците за 1 д докато попаднеш на такива, които ще ти свършат работа. Правил съм ги двата начина за търсене на подходящи наемници. С варианта с "Пътешественика" лично аз имах повече късмет. От това рефрешване само ме заболя главата от боклучава информация и ми олекна виртуалния джоб.

Да, или пък да си ловец със скаут, установи се че има минимална граница от 1 мин (премиум 30 сек) между две провинции и каквото и да правиш не може да се намали

Неактивен LordAleks

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 97
  • Karma: +10/-63
    • Профил
    • Ел. поща
Re:предложение
« Отговор #9 -: Октомври 22, 2010, 03:19:13 am »
Наистина има проблем с наемниците - аз мисля че са доста орязани от играта! в 5 кат съм давал по над 200 д за рефреш(за да намеря 1 бр) но даваше от време на време наемници с някакви критерии които ме устройват. Това сега не е така особено от кат 3 нагоре е пълен фарс с наемниците!
Аз мисля че е крайно време да се спре с орязването на играта и да се върнят някои работи. Както и за дропа на босовете-едни 10-15% да го вдигнат няма да забогатееме толкова! >:(

Неактивен Assailant

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 194
  • Karma: +10/-46
    • Профил
Re:предложение
« Отговор #10 -: Декември 12, 2010, 04:54:13 pm »
На icedream препоръката ще е попроменя малко. Да са ти така както са сега, но и да можеш да плащаш за наемници с базови умения по избор, които за всяко умение ниво 1 се плаща 10даманта(освен първичните те по 5 и за всяко ниво по 1.5(5 10 20 40 80... )) и за всяко следващо да се увеличава по 2.5(10 25 62.5(63)...). Така тези с дебели дбобове повече ще плащат и ще умират от яд когато се ступат с някой бедняк-късметлия със същия или по-добър наемник :D
nickname Assailant свят 2

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re:предложение
« Отговор #11 -: Декември 12, 2010, 05:18:29 pm »
Не мисля че ще се направи нещо такова... Бсъщност, не мисля че трябва да се направи.

Според мен е що годе разумно да се направи нещо от сорта на рефреш на едно умение, срещу не малко диаманти. Например орлово, залп, критичен и изстрел в главата. Маркирваш изстрела в главата и го разджуркваш, като да има 50% шанс да ти се падне нещо друго. Може да си останеш и без него, но може и да ти се падне майсторство или прецизност.