Автор Тема: проблем с битка  (Прочетена 1762 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен az_skeleta

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 4
  • Karma: +0/-2
    • Профил
проблем с битка
« -: Ноември 09, 2010, 12:38:18 pm »
нещо не мога да схвана как ilfo ме победи в предизвикателство. На вси4кото отгоре ми вкара и 3 крити4ни удъра, като аз съм с по голяма ловкост и то4ност от него. :-[ :-[ :-[ И как мога да копирам битката тук? Моя акаунт е az_skeleta.

Неактивен Sharp_Shooter

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 279
  • Karma: +29/-385
    • Профил
    • Ел. поща
Re:проблем с битка
« Отговор #1 -: Ноември 09, 2010, 03:20:01 pm »
И защо си мислите,че е проблем ??? Имате с някакви 20 ловкост и точност повече .. а вие сте воин,а той стрелец.Има умения,които му увеличават шанса за критичен удар и съвсем закономерно е да ви набие критични удари.Дори са и малко .... аз се чудя как изобщо сте си помислили,че може да го победите ?
Май наистина отдавнане си влизал :D Аз вече като видя жълтия свитък да свети, и започвам да се кръстя *hihi*

Неактивен az_skeleta

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 4
  • Karma: +0/-2
    • Профил
Re:проблем с битка
« Отговор #2 -: Ноември 09, 2010, 03:30:46 pm »
аха. Еми зна4и това е поредната игра в която няма никаква логика.......!!! щом е с по малко то4ност от мене поне крити4ни не би трябвало да ми вкарва!!! Да не говорим 4е аз по4ти не го ударих макар 4е и ловкостта му е по малко

Неактивен Sharp_Shooter

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 279
  • Karma: +29/-385
    • Профил
    • Ел. поща
Re:проблем с битка
« Отговор #3 -: Ноември 09, 2010, 05:34:56 pm »
аха. Еми зна4и това е поредната игра в която няма никаква логика.......!!! щом е с по малко то4ност от мене поне крити4ни не би трябвало да ми вкарва!!! Да не говорим 4е аз по4ти не го ударих макар 4е и ловкостта му е по малко
Критичен удар
Пасивно умение, което увеличава шанса на героя да нанася критичен удар по време на битка....в тази битка това умение е направило разликата.А това,че не го целите е може би заради умението:
Съкрушителен удар
Много силен удар, който добавя точки поражение към максималните на оръжието, но намалява шанса за успешен удар с 50%.
Прави си сам изводите .... уменията и на 2-та героя са напълно объркани....
Май наистина отдавнане си влизал :D Аз вече като видя жълтия свитък да свети, и започвам да се кръстя *hihi*

Неактивен aHoHuMeH

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-144
    • Профил
Re:проблем с битка
« Отговор #4 -: Ноември 09, 2010, 08:09:47 pm »
На вой се качва 1 сила 2 жизненост и 2 точност..
Никаква ловкост..
Дори ако екипа ви дава сила може да качвате 2 жиз и 3 точност..
Tap3aH a.k.a aHoHuMeH


Щях да напиша нещо, но не искам да спамя в темата ти.

Предполагам тази публикация е универсална.