Автор Тема: tova normalno li e  (Прочетена 8630 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен AACC

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-143
  • колкото добър ,толкова проклет
    • Профил
Re:tova normalno li e
« Отговор #15 -: Ноември 17, 2010, 09:33:00 am »
Ти "келеменце" сега отново започна да играеш и какво стана? НА всяко гърне меродия. Както бях написал по- горе аз му се извиних за тази малка обида. I Acc успокой се малко, наспи се и пак ела да спамиш. И аз 23 ниво бях като теб (постоянно във форума и четях). И много ми е чудно ти какво толкова разбираш като си 23 ниво.  ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???
Разбирам защото съм играл много повече от тебе ^- това че не дигам нива си има причина
Знам къде продават много удобни пешкири за забърсване на олигавени и просълзени тинейджъри... :D :D :D

Неактивен AACC

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-143
  • колкото добър ,толкова проклет
    • Профил
Re:tova normalno li e
« Отговор #16 -: Ноември 17, 2010, 09:33:59 am »
1 съвет нивата не са всичко
Знам къде продават много удобни пешкири за забърсване на олигавени и просълзени тинейджъри... :D :D :D

newcomer

  • Гост
Re:tova normalno li e
« Отговор #17 -: Ноември 22, 2010, 12:02:48 pm »

Просто красота. Няма какво да се коментира :(

Неактивен ge4ito

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 522
  • Karma: +118/-115
  • Благодарности към RELIC и Rusnaka91
    • Профил
Re:tova normalno li e
« Отговор #18 -: Ноември 22, 2010, 12:57:36 pm »
Ще бъде наказан играча! За 2ро провинение ще бъде изгонен от гилдията!
Имаш крава-пиеш мляко!
......ма много кравари станахме :)))

newcomer

  • Гост
Re:tova normalno li e
« Отговор #19 -: Ноември 22, 2010, 01:10:13 pm »
Ще бъде наказан играча! За 2ро провинение ще бъде изгонен от гилдията!

Благодаря. Врагове или съюзници, приятели или неприятели трябва да бъдем джентълмени преди всичко. Да се забаляваме и играта да ни носи само положителни емоции. Отрицателните в живота са предостатъчно. Приятна игра :)

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:tova normalno li e
« Отговор #20 -: Ноември 22, 2010, 06:50:50 pm »
Я, кой прописал. Честита клавиатура *hihi*

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:tova normalno li e
« Отговор #21 -: Ноември 22, 2010, 07:34:53 pm »
Хайде стига повече глупости. Толкова ли ви дотегна играта, че почнахте да си четете профилите и да поствате лични съобщения? Ако аз или които и да е започне да поства всички обидни съобщения тука нямаше да се уредиш да постнеш - има си бутон за тази цел! Newcomer е запознат с неотдавнашната вражда между двете гилдии и въпреки добрите ни отношения сега е нормално да има още хора които няма да забравят подлата постъпка на Fionn.

Неактивен aHoHuMeH

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-144
    • Профил
Re:tova normalno li e
« Отговор #22 -: Ноември 22, 2010, 07:35:57 pm »
Хайде стига повече глупости. Толкова ли ви дотегна играта, че почнахте да си четете профилите и да поствате лични съобщения? Ако аз или които и да е започне да поства всички обидни съобщения тука нямаше да се уредиш да постнеш - има си бутон за тази цел! Newcomer е запознат с неотдавнашната вражда между двете гилдии и въпреки добрите ни отношения сега е нормално да има още хора които няма да забравят подлата постъпка на Fionn.

Кво толкова е станало  ??? ??? ???
Tap3aH a.k.a aHoHuMeH


Щях да напиша нещо, но не искам да спамя в темата ти.

Предполагам тази публикация е универсална.

newcomer

  • Гост
Re:tova normalno li e
« Отговор #23 -: Ноември 22, 2010, 08:47:36 pm »
Хайде стига повече глупости. Толкова ли ви дотегна играта, че почнахте да си четете профилите и да поствате лични съобщения? Ако аз или които и да е започне да поства всички обидни съобщения тука нямаше да се уредиш да постнеш - има си бутон за тази цел! Newcomer е запознат с неотдавнашната вражда между двете гилдии и въпреки добрите ни отношения сега е нормално да има още хора които няма да забравят подлата постъпка на Fionn.

Въпроса е сериозен. Да, всеки си има право на свои собствени антипатии, които може да споделя в приятелски кръг. Едно е да напишеш лично съобщение, когато си жертва на плячка и емоциите са взели връх, друго е да афишираш по този начин в профила си. Не ме интересува какво е ставало преди година или две, както и какво е станало. Както не ме интересува кого ще гоните и как ще гоните. ПРОСТО МАХНЕТЕ ТАЗИ ГАДОСТ ОТ ПРОФИЛА.

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:tova normalno li e
« Отговор #24 -: Ноември 22, 2010, 10:43:23 pm »
Въпроса е сериозен. Да, всеки си има право на свои собствени антипатии, които може да споделя в приятелски кръг. Едно е да напишеш лично съобщение, когато си жертва на плячка и емоциите са взели връх, друго е да афишираш по този начин в профила си. Не ме интересува какво е ставало преди година или две, както и какво е станало. Както не ме интересува кого ще гоните и как ще гоните. ПРОСТО МАХНЕТЕ ТАЗИ ГАДОСТ ОТ ПРОФИЛА.
Съжалявам Newcomer, но аз немога и неискам да казвам на хората какво да мислят и какво да чустват. Дали ми харесва.. не ми харесва, но така е решил той. Ако си му обиден пиши му на лично да се разберете. Както сам писа това е само игра и ние сме тук да се забавляваме с нея, всеки по своя начин. Приятна игра :)

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:tova normalno li e
« Отговор #25 -: Ноември 22, 2010, 11:03:38 pm »
Свободата на човек свършва там, където нагазва чужди интереси. Свобода и слободия пък да се бъркат не търпя.
Разходи се утре по Витошка и тегли по една на всеки срещнат. Или из Борисовата. Убеден съм, че хората ще прояват разбиране към факта, че се забавляваш по своя начин. Междувременно, те ще се позабавляват с теб по някакъв си друг свой начин. И така, накрая културно ще се регистрирате всички във форума, за да се разберете кой кого и с какво е обидил на ЛС.

newcomer

  • Гост
Re:tova normalno li e
« Отговор #26 -: Ноември 22, 2010, 11:17:15 pm »
Съжалявам Newcomer, но аз немога и неискам да казвам на хората какво да мислят и какво да чустват. Дали ми харесва.. не ми харесва, но така е решил той. Ако си му обиден пиши му на лично да се разберете. Както сам писа това е само игра и ние сме тук да се забавляваме с нея, всеки по своя начин. Приятна игра :)

Въпроса е принципен и не го свеждайте ако обичате до някакви хипотетични междуличносттни отношения. В дадения случай просто няма такива.
Няма значение какво е написано след "Да таковам" на български. Ако някъде бях написал "Да (дзън) (дзън) жената и домочадието на.." сигурно щеще да въздъхнеш "Ех не съм съгласен с това, но какво да се прави.." Да не размиваме с думи тази идиотия. Махнете я и да се свършва. Не мо'им да търпим простотии..

О, забравих. Приятна игра ..

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:tova normalno li e
« Отговор #27 -: Ноември 22, 2010, 11:37:11 pm »
Въпроса е принципен и не го свеждайте ако обичате до някакви хипотетични междуличносттни отношения. В дадения случай просто няма такива.
Няма значение какво е написано след "Да таковам" на български. Ако някъде бях написал "Да (дзън) (дзън) жената и домочадието на.." сигурно щеще да въздъхнеш "Ех не съм съгласен с това, но какво да се прави.." Да не размиваме с думи тази идиотия. Махнете я и да се свършва. Не мо'им да търпим простотии..

О, забравих. Приятна игра ..
Даа и на мен не ми харесва. Особено след многото ми молби да не закачаме тази гилдия и дори бях сред хората подготвящи евентуално обединение. Факт е че ти познаваш човека kaster12. Да той е твой набор. Интелигентен човек на средна възраст с перфектни познания по английски език :) Можеш да пишеш каквото си поискаш, аз наистина подминавам такива неща. Едва ли виртуалната обида ще ме накърни или възмути. Отбягвам форумните "спорове" особенно ако са по такива теми, но може би не съм очаквал написаното по-горе.
Утре ще се разходя по Севастопол/ варненската Витошка/ и ще се порадвам може би запоследно на хубавото време и на лекият сутрешен бриз.
Приятна игра!

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re:tova normalno li e
« Отговор #28 -: Ноември 22, 2010, 11:38:10 pm »
Аз тъй и не научих цялата история между Мрачните и Фионците.Освен гафа с Фаларския замък.Aма по думите на newcomer ми става ясно,че Мрачните не падат по-долу от вас. ;D

Неактивен malelele

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 377
  • Karma: +83/-112
  • Банани с пижами
    • Профил
Re:tova normalno li e
« Отговор #29 -: Ноември 22, 2010, 11:38:34 pm »
Просто не ме сдържа  "fck" може да е съкращение от футболен клуб кайзерслаутерн или можеби копенхаген :D :D