Автор Тема: tova normalno li e  (Прочетена 8629 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:tova normalno li e
« Отговор #30 -: Ноември 22, 2010, 11:40:42 pm »
Просто не ме сдържа  "fck" може да е съкращение от футболен клуб кайзерслаутерн или можеби копенхаген :D :D

Колегата обясни, че е Футболен клуб Каварна  :) Написал го е с чувство за хумор и ако го бяхте помолили вече нямаше да е там :)

newcomer

  • Гост
Re:tova normalno li e
« Отговор #31 -: Ноември 23, 2010, 12:14:46 am »
Футболен клуб Полски тръбеш друг път. Добре щом иска да ме такова, негова си работа. Въпреки, че идея си нямам какво лошо съм му направил. Пък може и да съм направил, де да знам..

Ще видя какво мога да направя по въпроса..

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:tova normalno li e
« Отговор #32 -: Ноември 23, 2010, 12:45:00 am »
Може и много неща да значи, както 14/88 примерно е в памет на индийците, загинали заради земетресението през 1488, а чертичката- напомня за тяхното страдание поради кастовото разделение. Някои хора пък знаят немски, но не съм видял в играта да се препоръчва някому "моето лечение с парцали" (това няма да ви го превеждам) или нещо такова.

Неактивен Driada

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 432
  • Karma: +152/-275
    • Профил
    • Ел. поща
Re:tova normalno li e
« Отговор #33 -: Ноември 23, 2010, 09:11:58 am »
Футболен клуб Полски тръбеш друг път. Добре щом иска да ме такова, негова си работа. Въпреки, че идея си нямам какво лошо съм му направил. Пък може и да съм направил, де да знам..

Ще видя какво мога да направя по въпроса..

Аз в "таковането" не виждам нищо лошо , стига този акт да се осъществява от добри подбуди.

Това нито е първата , нито последната игра, в която ще има приятелски и враждуващи гилдии и отбори. Дали е нормално подобни неосъществени копнежи да се споделят,е друг въпрс.За тази цел има екип , който решава дали въпросният надпис е приемлив или не, и дали отговаря на общо приетите правила и добрия тон в играта.

Та мисълта ми е...... вместо да се правите на ощипани госпожици и да се хващате за най-малкото, за да разнообразите иначе скучната Ви на този етап игра ( изхождайки от предположенията ми ,че засегнатите са 50+ ниво), оставете нещата в ръцете на екипа или в надеждата от проявата на добро желание и собственоръчното премахване на този тъй потискащ за Вашите особи коментар/надпис.

The difference between genius and stupidity is that genius has its limits

Неактивен Kiko80

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 403
  • Karma: +63/-81
    • Профил
Re:tova normalno li e
« Отговор #34 -: Ноември 23, 2010, 09:20:23 am »
На този етап от играта двете гилдии са приятелски настроени (според мен), за това не съм съгласен и аз с този надпис, но искам да истъкна и факта че този надпис е нищо в сравнение със съобщенията които са ежедневие в тази игра от разни господинчовци които някой ги спипал в опасна провинция, там изразите са от цветущи нагоре. От такива съобщения аз лично съм се оплаквал не един път и ти Емо много добре го знаеш това :), а отговора на екипа е " не им обръщаите внимание", така че според мен тази тема е изчерпена, и просто не обръщаите внимание  8)
   

newcomer

  • Гост
Re:tova normalno li e
« Отговор #35 -: Ноември 23, 2010, 10:04:22 am »
Проблема се измести. Не става въпрос за гилдии, играчи или играта IH като цяло. Става дума за нормални човешки взаимотношения. Няма значение дали човека, който е написал ТОВA е на 20 или 60 години. Срама е негов/нейна. Това е - търпим простотията, затъваме до шия в нея и накрая просто преставаме да й обръщаме внимание. Гадостта, която се пише в личните съобщения е ясна, но тя минава и заминава. Не влиза в публичното пространство, не се афишира по този начин..

Преди да започна да пиша в тази тема се допитах до можещи и знаещи хора дали това е редно. Отговора беше не е. Затова и обърнах внимание да се поправи стореното. Получих единствено неразбиране и излишно словоблудство. Тъжно..

Неактивен ge4ito

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 522
  • Karma: +118/-115
  • Благодарности към RELIC и Rusnaka91
    • Профил
Re:tova normalno li e
« Отговор #36 -: Ноември 23, 2010, 10:38:45 am »
Емо,приятелю защо не ми драсна едно лично съобщение и да ми кажеш за проблема явно ,който ти дере очите? Нямаше да има такива писаници из форума и едва ли не изглежда ,че човек скучае и ходи да гледа кой какво си е писал.Този герой е от скоро в нашия гилд и това ,че го е написал това(точно от 7 месеца) от както стана измяната не го оправдава. Но защо от толквоа време никой не беше го видял това?  Искам да затвориш темата ,защото за мен е приключен този безмислен спор.Казах ти какво ще бъде направено! Лек ден ти желая -както и на всички други афектирани от такива профилни надписи.

*поправката-Milbul благодаря ;)
« Последна редакция: Ноември 23, 2010, 10:53:47 am от ge4ito »
Имаш крава-пиеш мляко!
......ма много кравари станахме :)))

Неактивен bihadov

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 6
  • Karma: +2/-4
    • Профил
    • Ел. поща
Re:tova normalno li e
« Отговор #37 -: Ноември 23, 2010, 12:07:55 pm »
Според мен много се задълба за този доста маловажен случай.
Вижде стените на amasonian и pl77. Но не се оплаквам. Даже не ги трия умишлено. Нека си пишат.....

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:tova normalno li e
« Отговор #38 -: Ноември 23, 2010, 12:41:08 pm »
показват си възможностите хората, явно толкова могат  :D
забележи че на 100 "героя" речника е идентичен, все едно 1 к** ги е правил  :D

Неактивен Boby_

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 71
  • Karma: +16/-12
    • Профил
Re:tova normalno li e
« Отговор #39 -: Ноември 23, 2010, 01:18:16 pm »
показват си възможностите хората, явно толкова могат  :D
забележи че на 100 "героя" речника е идентичен, все едно 1 к** ги е правил  :D

Е, то зависи от коя страна на "барикадата" си. :) Същият тоя pl77 ме размаза на два пъти в една от опасните провинции, аз го потърсих да го видя що за герой е и се оказа, че мога да го предизвикам. Явно не му се услади да го бият, макар и без да губи пари от това, защото 3 минути по-късно имах ЛС от него със заплаха, че ме слага в черния си списък.  :D От там се почна една размяна на любезности... Все пак се разминахме без директни обиди и нецензурни реплики, което му прави чест. :) Но се отклоних, де.
Никой, който е прекарал известно време по форуми, не би трябвало да се трогне или стресне от обиди и заплахи, но в крайна сметка това е фентъзи игра - тук влизат и деца. Може би екипът трябва да се замисли за това - не е някава болка за умиране, не можем да излолираме децата от това, но пък можем да им го спестяваме, когато е възможно.

Неактивен ge4ito

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 522
  • Karma: +118/-115
  • Благодарности към RELIC и Rusnaka91
    • Профил
Re:tova normalno li e
« Отговор #40 -: Ноември 23, 2010, 01:22:29 pm »
Да ти кажа то децата владеят "Майсторство с Благословиите" и ти се "Вцепеняваш" от тях като разбереш  колко жизнен опит имат. *hihi*
Имаш крава-пиеш мляко!
......ма много кравари станахме :)))

Неактивен Boby_

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 71
  • Karma: +16/-12
    • Профил
Re:tova normalno li e
« Отговор #41 -: Ноември 23, 2010, 01:23:39 pm »
Да ти кажа то децата владеят "Майсторство с Благословиите" и ти се "Вцепеняваш" от тях като разбереш  колко жизнен опит имат. *hihi*

Абе и ти си прав. :)