Автор Тема: Къде се качват бързо нива в 5-та кат?  (Прочетена 1969 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Boby_

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 71
  • Karma: +16/-12
    • Профил
Къде се качват бързо нива в 5-та кат?
« -: Ноември 17, 2010, 10:57:12 am »
В 5-та категория нещо опитът, необходим за минаване в следващите нива, започна да става твърде много.  :D
Геройчето ми пък е едва 43-то ниво и е твърде слабо за някои от многостепенните зони, затова (а и понеже взе да ми писва от бавния ход на играта) си търся къде мога да го вдигна бързичко до 45-то ниво, а и нагоре.
Червените зони не са много удачна възможност, защото доста хиени дебнат там, а е твърде неравностойно като се върнше в града от битка почти мъртъв, някой с 5 нива нагоре и със следващата категория предмети и облекло да те награби директно и да ти види сметката, без да се запоти лекичко дори. Все пак приемам идеи и за тях.
Досега блъсках в "Северните стражи" в пров. "Вечно белите краища", но там дава само около 2000 опит и са нужни стотици точки за действие за минаване на следващото ниво с интеУекта на героя ми.
Имате ли наблюдения къде може да се бия за опит с пазител 43-то ниво?

Неактивен Baium

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 392
  • Karma: +104/-181
    • Профил
Re:Къде се качват бързо нива в 5-та кат?
« Отговор #1 -: Ноември 17, 2010, 11:15:25 am »
Скалните кули - Югоизточната тъмна кула.
Там бия аз пазител 42 ниво с наемници. Хем си изкарваш диаманти, хем и легендарни рецепти ти падат, та дори и зелени предмети, а опита е обилен от 2000 нагоре.
Предложеният от Вас на аукциона Облеклото на паладина бе купен. Получихте 23750000 Злато.

Неактивен Boby_

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 71
  • Karma: +16/-12
    • Профил
Re:Къде се качват бързо нива в 5-та кат?
« Отговор #2 -: Ноември 17, 2010, 11:20:51 am »
Скалните кули - Югоизточната тъмна кула.
Там бия аз пазител 42 ниво с наемници. Хем си изкарваш диаманти, хем и легендарни рецепти ти падат, та дори и зелени предмети, а опита е обилен от 2000 нагоре.

Благодаря, ей сега отивам да пробвам. А как изкарваш диаманти? Пуска като дроп или трябва отнякъде задача да вземеш?

Неактивен Baium

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 392
  • Karma: +104/-181
    • Профил
Re:Къде се качват бързо нива в 5-та кат?
« Отговор #3 -: Ноември 17, 2010, 11:32:10 am »
Значи за 5-та категория трябва да си вземеш ловци със залп орлово око, критичен и да са с точност, за да можеш да биеш там. С тези твоите наемници нищо не правиш. НАмери си едни хубави наемници и си ги облечи и мини категорията.
Предложеният от Вас на аукциона Облеклото на паладина бе купен. Получихте 23750000 Злато.

Неактивен Boby_

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 71
  • Karma: +16/-12
    • Профил
Re:Къде се качват бързо нива в 5-та кат?
« Отговор #4 -: Ноември 17, 2010, 02:46:09 pm »
Абе мобовете не са проблем, ама току се появи някой нещастник-плячкаджия 49-то ниво и ме друсне. :D Добре, че си държа париците в банка.