Автор Тема: Рецепта за бронята на безликия  (Прочетена 1700 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Brodnik

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 30
  • Karma: +11/-5
    • Профил
Рецепта за бронята на безликия
« -: Ноември 17, 2010, 03:39:11 pm »


Ниво 49, категория 6. Не знам кое е грешно. Рецептата е купена в магазина кат. 6 в Древните води. Като бонуси и необходими материали изглежда да е кат. 5.

Kilgor

  • Гост
Re:Рецепта за бронята на безликия
« Отговор #1 -: Ноември 17, 2010, 04:46:36 pm »
В магазина в Древните води,освен рецепти от категория 6, има и рецепти категория 5, а също така категорий 3 и 4.

Неактивен Holly Avenger

  • White Knight
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 181
  • Karma: +25/-114
  • Protect the weak..
    • Профил
Re:Рецепта за бронята на безликия
« Отговор #2 -: Ноември 17, 2010, 05:23:18 pm »
Някои хора явно не четат - виж какво пише
"Ниво 49 - категория 6"
Тази броня аз също съм я виждал  като епична в магазина и то
в кат.6 като според мен си е чиста категория 5 като се съди по
необходимите ресурси за изработката и  *hihi*

Неактивен Brodnik

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 30
  • Karma: +11/-5
    • Профил
Re:Рецепта за бронята на безликия
« Отговор #3 -: Ноември 17, 2010, 06:20:28 pm »
Според мен лично е сгрешена категорията, защото от няколко седмици обикалям магазините за рецепти в кат. 5 и не съм виждал рецепта за епична кожена броня. На тази попаднах всъщност случайно, тъй като по подразбиране в магазина първо се отваря разделът със стоки от най-високата категория и аз по инерция разгледах какво има налично, преди да мина в кат. 5. Ако полето "категория" в рецептите се използва за определяне в кой раздел на магазина да се появи тя, то това би обяснило липсата на рецепти за епична кожена броня в магазините от кат. 5.

По-интересно е обаче продуктът от изпълнението на рецептата в коя категория е и дали ще може да бъде носен от герои кат. 5. Ако съдя по тази тема, в това отношение не би трябвало да има проблеми и грешката вероятно е само в рецептата.