Автор Тема: Чат в играта  (Прочетена 2372 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ge4ito

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 522
  • Karma: +118/-115
  • Благодарности към RELIC и Rusnaka91
    • Профил
Чат в играта
« -: Декември 05, 2010, 05:56:16 pm »
Вече стана банална историята с търсенето из зоните чрез тоя "чат" . Как аз не виждам ,човека ,който ме напада? Виждам го само на статистика на плячка. Не съм единствения с този проблем. Стоя с човек от моята гилдия в една зона. Аз не виждам нападателя и той не го вижда.Няма такива бързаци!!!Влизам в зоната ,където съм нападнат и не го отчита човека. Как те ме виждат ,а аз не мога да засека? Къде е проблема? Искам и аз да ги виждам както и те мен *hihi* Защото скоро и аз ще почна да ги търся-не искам да ми бягат!
Имаш крава-пиеш мляко!
......ма много кравари станахме :)))

Неактивен Baium

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 392
  • Karma: +104/-181
    • Профил
Re:Чат в играта
« Отговор #1 -: Декември 05, 2010, 06:06:18 pm »
И при мен се се случва много често. Да не кажа всеки ден.
Предложеният от Вас на аукциона Облеклото на паладина бе купен. Получихте 23750000 Злато.

kosiger

  • Гост
Re:Чат в играта
« Отговор #2 -: Декември 05, 2010, 07:20:06 pm »

при мен пък ми излиза чат на друга гилдия.но на кой да се оплачеш

Неактивен Baium

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 392
  • Karma: +104/-181
    • Профил
Re:Чат в играта
« Отговор #3 -: Декември 05, 2010, 07:43:31 pm »
И при мен е така! Преди малко бях в една гилдия, а сега съм в друга, а чата не се променя, а ми остана този от предишната гилдия.,
Предложеният от Вас на аукциона Облеклото на паладина бе купен. Получихте 23750000 Злато.

Неактивен zlatin98

  • Zl@71N
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 951
  • Karma: +87/-348
  • ^_^
    • Профил
Re:Чат в играта
« Отговор #4 -: Декември 05, 2010, 07:51:50 pm »
И при мен е така! Преди малко бях в една гилдия, а сега съм в друга, а чата не се променя, а ми остана този от предишната гилдия.,
рефрешни страницата и ще се оправи ;) ;) ;) ;) ;)
zlatin98 свят 2

Неактивен Baium

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 392
  • Karma: +104/-181
    • Профил
Re:Чат в играта
« Отговор #5 -: Декември 05, 2010, 07:54:27 pm »
 Излизах, рефрешвах, какво ли не и все тая.
Моля да се погледнат 2-та проблема  ;)
Предложеният от Вас на аукциона Облеклото на паладина бе купен. Получихте 23750000 Злато.

Неактивен prob4o

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 495
  • Karma: +98/-67
    • Профил
Re:Чат в играта
« Отговор #6 -: Декември 05, 2010, 09:21:53 pm »
А сега , ако наистина имате проблеми, си пишете и имената.
Ако само си плачете, да ви местя в общи приказки?

Неактивен Baium

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 392
  • Karma: +104/-181
    • Профил
Re:Чат в играта
« Отговор #7 -: Декември 05, 2010, 10:30:50 pm »
Ами мисля, че при всички е така, но Ок! Baium/ge4ito свят 2.
Относно моят проблем искам да кажа, че кат се преместя в друга гилдия опцията Гилдия за гледане кой е на линия ми седи с хората от стария гилд и така в продължение на ден, а понякога и час.
Предложеният от Вас на аукциона Облеклото на паладина бе купен. Получихте 23750000 Злато.

Неактивен Aryan

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 272
  • Karma: +27/-99
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Чат в играта
« Отговор #8 -: Декември 06, 2010, 08:08:20 pm »
Изобщо вземете върнете накрая стария чат - тоя е, нема такова дърво! Да не говорим, че постоянно забива и виси с едно въртящо се кръгче, ако отвориш в друг таб друга страница от играта горе и 3-те иконки стават loading... и изчезват, а чата става недостъпен.
Изобщо само проблеми, а ползи никакви  >:(
2010-06-01 23:36:36 , System             
Предложеният от Вас на аукциона Неумолимият костотрошач бе купен. Получихте 9499999 Злато.

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят. Руски: питаш нещо и теб те питат. Български: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Чат в играта
« Отговор #9 -: Декември 06, 2010, 08:26:06 pm »
без опера чата не съществува при мен, има и стари теми за това че искаме стария, с мозила забравям за него...

Неактивен zlatin98

  • Zl@71N
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 951
  • Karma: +87/-348
  • ^_^
    • Профил
Re:Чат в играта
« Отговор #10 -: Декември 06, 2010, 08:47:52 pm »
без опера чата не съществува при мен, има и стари теми за това че искаме стария, с мозила забравям за него...
а при мене с мозила си бачка идеално ама с експлорера нещо здава багажа :)
zlatin98 свят 2

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:Чат в играта
« Отговор #11 -: Декември 07, 2010, 11:09:41 am »
Вече стана банална историята с търсенето из зоните чрез тоя "чат" . Как аз не виждам ,човека ,който ме напада? Виждам го само на статистика на плячка. Не съм единствения с този проблем. Стоя с човек от моята гилдия в една зона. Аз не виждам нападателя и той не го вижда.Няма такива бързаци!!!Влизам в зоната ,където съм нападнат и не го отчита човека. Как те ме виждат ,а аз не мога да засека? Къде е проблема? Искам и аз да ги виждам както и те мен *hihi* Защото скоро и аз ще почна да ги търся-не искам да ми бягат!

Не го виждаш, защото е сложил зоната на мигновена. Цъка и директно отива на мястото, разглежда и магани. Не се е разкарвал да ходи в провинцията и после в зоната. Тогава се появява в чата. Поне предполагам, че е това. При мен когато давам в мигновена и отивам в дадена зона, героят в чата ми остава в провинцията от която съм тръгнал.

Или, ако ти си отишъл с мигновена, оставаш в чата в провката от която си тръгнал и не виждаш кой е в на линия на новото място.
« Последна редакция: Декември 07, 2010, 12:50:04 pm от Komadrin »
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

Неактивен ge4ito

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 522
  • Karma: +118/-115
  • Благодарности към RELIC и Rusnaka91
    • Профил
Re:Чат в играта
« Отговор #12 -: Декември 07, 2010, 12:53:16 pm »
 *hihi* навярно е така ,но аз след няма и 10 сек съм в зоната в града и не се вижда и ме удрят пак :) Това ако е късмет :))) Колегата ми е на съседния комп и ме вижда в града ,а аз не го виждам :) Това си е чист мазохизъм от моя страна  :D Не знам дали проблема е от моя комп ,но и от друг съм се логвал и пак е така
Имаш крава-пиеш мляко!
......ма много кравари станахме :)))

Неактивен Assailant

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 194
  • Karma: +10/-46
    • Профил
Re:Чат в играта
« Отговор #13 -: Декември 08, 2010, 07:02:41 pm »
Пробвайте да влезете през друг сървър.
nickname Assailant свят 2

Неактивен aHoHuMeH

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-144
    • Профил
Re:Чат в играта
« Отговор #14 -: Декември 09, 2010, 07:13:30 pm »
*hihi* навярно е така ,но аз след няма и 10 сек съм в зоната в града и не се вижда и ме удрят пак :) Това ако е късмет :))) Колегата ми е на съседния комп и ме вижда в града ,а аз не го виждам :) Това си е чист мазохизъм от моя страна  :D Не знам дали проблема е от моя комп ,но и от друг съм се логвал и пак е така
През мозилата тоя чат не бачка въобще :)
Пробай нещо различно, но да не е подобрена версия на мозилата като - кометбърд :)
Tap3aH a.k.a aHoHuMeH


Щях да напиша нещо, но не искам да спамя в темата ти.

Предполагам тази публикация е универсална.