Автор Тема: Върнете стария чат  (Прочетена 1553 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Aryan

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 272
  • Karma: +27/-99
    • Профил
    • Ел. поща
Върнете стария чат
« -: Декември 06, 2010, 08:10:12 pm »
Аз лично искам добрата, красива, изчистена, ПОЛЕЗНА и РАБОТЕЩА класика!
Махнете това забиващо и недодялано дърво, моля!
2010-06-01 23:36:36 , System             
Предложеният от Вас на аукциона Неумолимият костотрошач бе купен. Получихте 9499999 Злато.

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят. Руски: питаш нещо и теб те питат. Български: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

Kilgor

  • Гост
Re:Върнете стария чат
« Отговор #1 -: Декември 06, 2010, 10:53:40 pm »
Аз лично искам добрата, красива, изчистена, ПОЛЕЗНА и РАБОТЕЩА класика!
Махнете това забиващо и недодялано дърво, моля!

Старият чат изобщо не работеше. Пишат ти а изобщо не се получава или в най-добрият случай премигваше само.
И аз не харесвам новия. По ред прични смятам че ще е по-добре изобщо да няма чат, отколкото да е като този или стария.

Неактивен aHoHuMeH

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-144
    • Профил
Re:Върнете стария чат
« Отговор #2 -: Декември 06, 2010, 10:58:47 pm »
Като се замисля, май без чат ще е още по-добре. Всички ще ти пишат, обмислено, смислено съобщение, а не да прибързват на чата.. ;D
Tap3aH a.k.a aHoHuMeH


Щях да напиша нещо, но не искам да спамя в темата ти.

Предполагам тази публикация е универсална.

Неактивен Aryan

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 272
  • Karma: +27/-99
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Върнете стария чат
« Отговор #3 -: Декември 07, 2010, 07:27:29 am »
Старият чат изобщо не работеше. Пишат ти а изобщо не се получава или в най-добрият случай премигваше само.
И аз не харесвам новия. По ред прични смятам че ще е по-добре изобщо да няма чат, отколкото да е като този или стария.

Имаше една настройка на чата, с която този проблем се решаваше и оттам нататък като получиш съобщение си седеше една цифричка горе вдясно, показвайки ти броя на получените съобщения и си го пазеше докато не го прочетеш ;)
Да не говорим, че можеше да следиш кой е по провките и зоните, като кликнеш на човека ти излизаше профила, синьото балонче работеше, когато те предизвикваха ти показваше коректно и НИКОГА не забиваше!
А сега когато проработи, само мига и като кликнеш ... НИЩО!  >:(
2010-06-01 23:36:36 , System             
Предложеният от Вас на аукциона Неумолимият костотрошач бе купен. Получихте 9499999 Злато.

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят. Руски: питаш нещо и теб те питат. Български: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.