Автор Тема: Изключване на трупане на опит  (Прочетена 6595 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Aryan

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 272
  • Karma: +27/-99
    • Профил
    • Ел. поща
Изключване на трупане на опит
« -: Декември 07, 2010, 07:38:24 am »
Предложението ми е да може да се изключва трупането на опит от битки и по този начин човек сам да прецени кога да премине в по-горна категория :)

Таман си нагласиш и облекло и наемници и ХОП! - по-висока категория и хайде всичко отначало, щото и дрешките и наемниците ти вече са гроги в новата категория :( Просто ми омръзна това надбягване с играта. Да не говорим, че не можеш да експлоатираш до край самата категория - особено в 5-та, където провинциите и зоните са много и до някои даже не успяваш да стигнеш. Когато имаш и още две геройчета нещата се превръщат в кошмар.
Освен това принудителното вдигане на ниво е проблем и за гилдиите, които имат замъци в категорията и накрая остават без хора, които да ги пазят.
2010-06-01 23:36:36 , System             
Предложеният от Вас на аукциона Неумолимият костотрошач бе купен. Получихте 9499999 Злато.

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят. Руски: питаш нещо и теб те питат. Български: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re:Изключване на трупане на опит
« Отговор #1 -: Декември 07, 2010, 09:15:14 am »
Аз съм за, и то с две ръце.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Изключване на трупане на опит
« Отговор #2 -: Декември 07, 2010, 09:24:56 am »
И аз съм ЗА нека човек сам да може да избира кога да вдигне категория и кога не и сичкия опит при наемниците  :D

Неактивен ge4ito

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 522
  • Karma: +118/-115
  • Благодарности към RELIC и Rusnaka91
    • Профил
Re:Изключване на трупане на опит
« Отговор #3 -: Декември 07, 2010, 09:58:38 am »
Ай стига бе :) то по-добре е да се намали опита отколкото да го изкл.  *hihi*
Имаш крава-пиеш мляко!
......ма много кравари станахме :)))

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re:Изключване на трупане на опит
« Отговор #4 -: Декември 07, 2010, 11:35:52 am »
Не казваме да го спират на всички, а всеки сам да може да си го спира и пуска когато си поиска. Може да е екстра само на премиума, или пък всяко "чекване" да струва диаманти.
До колкото знам се работи по намалянето на печеления опит, но как точно, и кога ще го видим на яве ???

pithtath

  • Гост
Re:Изключване на трупане на опит
« Отговор #5 -: Декември 07, 2010, 12:02:57 pm »
Много мъдро предложение. Браво!

Неактивен elektroto

  • Programmer
  • *
  • Публикации: 1090
  • Karma: +345/-36
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Изключване на трупане на опит
« Отговор #6 -: Декември 07, 2010, 02:17:38 pm »
Ние от екипа подкрепяме напълно с две ръце.

Неактивен ge4ito

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 522
  • Karma: +118/-115
  • Благодарности към RELIC и Rusnaka91
    • Профил
Re:Изключване на трупане на опит
« Отговор #7 -: Декември 07, 2010, 02:21:37 pm »
Е то тогава "ферменето" се отключва!
Имаш крава-пиеш мляко!
......ма много кравари станахме :)))

Неактивен Boby_

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 71
  • Karma: +16/-12
    • Профил
Re:Изключване на трупане на опит
« Отговор #8 -: Декември 07, 2010, 02:24:28 pm »
Да, ще падне такова блъскане само за пари и "отглеждане" на наменици, че свят ще ни се завие.  *xxx*

Неактивен Aryan

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 272
  • Karma: +27/-99
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Изключване на трупане на опит
« Отговор #9 -: Декември 07, 2010, 03:33:00 pm »
Ако искаш - блъскаш, ако не искаш - скачаш в горната категория и почваш от нулата - какво се оплаквате, след като ще бъде опция?  ???
2010-06-01 23:36:36 , System             
Предложеният от Вас на аукциона Неумолимият костотрошач бе купен. Получихте 9499999 Злато.

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят. Руски: питаш нещо и теб те питат. Български: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

Неактивен Boby_

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 71
  • Karma: +16/-12
    • Профил
Re:Изключване на трупане на опит
« Отговор #10 -: Декември 07, 2010, 03:55:57 pm »
Ако искаш - блъскаш, ако не искаш - скачаш в горната категория и почваш от нулата - какво се оплаквате, след като ще бъде опция?  ???

Ами ще се появят още повече "дойни крави" - множество регистрации, докарани до определено ниво и оставени да събират парици. Не че сега ги няма, де. :)

pithtath

  • Гост
Re:Изключване на трупане на опит
« Отговор #11 -: Декември 07, 2010, 04:17:20 pm »
Има различни варианти срещу "фермене"
1. Виж изписване на Mitbul.
2. Спира се златото кое пада, оставя се само вероятността за дроп на предмети.
3. Противниците стават по-силни срещу непроменен дроп-->повече средства за поправка.
4. Понеже очевидно проблемът е косвено в това "какво да си правим точките за действие", може и следното:
Използване на повече точки за действие за единичен крафт. За подобна изработка да е заложена малко по-добра вероятност за читав предмет.

Накратко - оставате в същата категория на цената на някаква малка облага, която все още няма да е достатъчно стимулираща и да доведе до икономически крах например.


Неактивен Aryan

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 272
  • Karma: +27/-99
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Изключване на трупане на опит
« Отговор #12 -: Декември 07, 2010, 04:21:02 pm »
Само "дойни крави" ви се привиждат  :D Тия крави, за да ги доиш, първо трябва и да ги облечеш и наемници да им събереш. Много малко са хората, които имат време да играят с повече от 2 акаунта, обаче на някои все мулета и дойни крави им се привиждат и то със стотици.
Вземете се успокойте най-накрая - мултиакаунтингът е ОФИЦИАЛНО разрешен, т.е. ДОЕНЕТО е официално разрешено.
Няма какво да дъвкате една и съща тема - ако не ви харесва - бягайте в ИО и не плачкайте тук, че другите имат повече време, възможност и желание за игра от самите вас.
2010-06-01 23:36:36 , System             
Предложеният от Вас на аукциона Неумолимият костотрошач бе купен. Получихте 9499999 Злато.

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят. Руски: питаш нещо и теб те питат. Български: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

Неактивен ge4ito

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 522
  • Karma: +118/-115
  • Благодарности към RELIC и Rusnaka91
    • Профил
Re:Изключване на трупане на опит
« Отговор #13 -: Декември 07, 2010, 04:25:40 pm »
Имах предвид,че "ферменето" за зелено ще се засили,а така изписаното правило за минаване в горна категоря и за невъзможността за зелен итем се противоречи. Сега с тея *4 ниво за зелено се засили търсенето на комплекти и 1 базилсик,имепрец или лунен лъч върви от 8 до 20 мил,което не е малко. Спрямо зелено съм НЕ за този контрол на опита. като не искаш да вдигаш опит се мяташ на производство или плячкосване или прословутата слава.
Имаш крава-пиеш мляко!
......ма много кравари станахме :)))

Неактивен Boby_

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 71
  • Karma: +16/-12
    • Профил
Re:Изключване на трупане на опит
« Отговор #14 -: Декември 07, 2010, 04:26:21 pm »
Абе не че реализмът е основното в тая игра, ама това "да си изключиш" опита и да се биеш, без да напредваш изобщо, съвсем го удря в земята.  :D
Честно казано, все едно ми е дали ще има такава опция или не, само че ми се вижда нелогично на фона на цялостната концепция в играта. Искаш опит - биеш мобове. Искаш слава - биеш се в предизвикателства. Искаш пари - изработваш предмети, продаваш диаманти, събираш ресурси, ходиш за плячка... ще ви се напукат петичките от разнообразни средства за препитание. :D