Автор Тема: относно нововъведенията  (Прочетена 2688 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен neltarion

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 147
  • Karma: +15/-34
    • Профил
    • Ел. поща
относно нововъведенията
« -: Декември 07, 2010, 06:08:00 pm »
така,прочетохме за тях.само не разбрах,това нова категория ли ще е или нови провинций или ще има и от двете?

Неактивен d3nz

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 187
  • Karma: +20/-46
  • Who's the bitch now...
    • Профил
    • Ел. поща
Re:относно нововъведенията
« Отговор #1 -: Декември 07, 2010, 06:17:26 pm »
и двете :)

Неактивен sharga

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 576
  • Karma: +48/-112
    • Профил
    • Ел. поща
Re:относно нововъведенията
« Отговор #2 -: Декември 07, 2010, 06:38:05 pm »
аз ли не смятам правилно или шанса за епик ще бъде около 8% а шанса за предмет от комплект съответно 2,6 % . И естествено възниква следния въпрос какво става ако имам 500 точки а не искам да правя зелен предмет?

Неактивен Boby_

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 71
  • Karma: +16/-12
    • Профил
Re:относно нововъведенията
« Отговор #3 -: Декември 07, 2010, 06:39:48 pm »
аз ли не смятам правилно или шанса за епик ще бъде около 8% а шанса за предмет от комплект съответно 2,6 % . И естествено възниква следния въпрос какво става ако имам 500 точки а не искам да правя зелен предмет?

Доколкото аз разбрах, ще може да се получи "зелен епик", т. е. едното не изключва другото и предметът ще си има бонусите за епичен, но ще е и част от комплект.

Неактивен monkata1

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 86
  • Karma: +4/-29
    • Профил
Re:относно нововъведенията
« Отговор #4 -: Декември 07, 2010, 07:22:18 pm »
колега надявам се не са сардиш че пиша в твойта тема. искам да попитам 2 неща относно нововъведенията.
1. примерно ако сме 5 категория ще можем ли да приемем ново приключение 4 категория ?
2. тъй като наградиде ще бъдат преразгледани ще се обноват ли на нашите приключения които не сме заваршили ?
мс предварително  :)
ALL I WANT IS A LITTLE OF THE GOOD LIFE
ALL I NEED IS TO HAVE A GOOD TIME

Неактивен ge4ito

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 522
  • Karma: +118/-115
  • Благодарности към RELIC и Rusnaka91
    • Профил
Re:относно нововъведенията
« Отговор #5 -: Декември 07, 2010, 07:29:55 pm »
- Добавя се възможност за изработка на предмети от комплекти. Тя ще се отключва след 500 точки. Предметите ще се оцветяват в зелено, а шансът им за изработка ще се дели на 3 спрямо този за епични предмети.

Чак на тая точка ми хареса нещо от новото!

4. Атрибутните скъпоценни камъни и въглищата ще бъдат разделени на подтипове, спрямо категориите им, като на всеки 3 категории ще се въвежда нов подтип. Съответно, рецептите за тяхната обработка ще бъдат подменени.

Ей тука ще падне копане  *hihi*
-Цените много ще скочат!
-Максимума  за даден ресурс или диамант в злато е 999 999.Тук помислете за увеличение на максималните стойности. Тавана ще бъде достигнат!


От 7 точки  има една подточка ,която вярвам всички са я харесали(дадената по горе от мен)
Искам дискусия от всички по тези нововъдения.Нека всеки да си каже вижданията!
Имаш крава-пиеш мляко!
......ма много кравари станахме :)))

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:относно нововъведенията
« Отговор #6 -: Декември 07, 2010, 07:49:58 pm »
А, нещо ново за кожарите и дърводелците, няма ли да се въведе? Май на забравиха!
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:относно нововъведенията
« Отговор #7 -: Декември 07, 2010, 08:02:39 pm »
Като гледам какви нововъведения се правят за ювелирите и за миньорите по-добре да пропуснат кожарите  :D
Иначе сериозно цените доста ще скочат поне така си мисля аз.Особено на тези скъпоценни камъни и на въглищата

Неактивен ge4ito

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 522
  • Karma: +118/-115
  • Благодарности към RELIC и Rusnaka91
    • Профил
Re:относно нововъведенията
« Отговор #8 -: Декември 07, 2010, 08:11:12 pm »
Цитат
Като гледам какви нововъведения се правят за ювелирите и за миньорите по-добре да пропуснат кожарите 

Да да-по добре нищо да не се пипа там-страх ме е  :o
Имаш крава-пиеш мляко!
......ма много кравари станахме :)))

Неактивен zlatin98

  • Zl@71N
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 951
  • Karma: +87/-348
  • ^_^
    • Профил
Re:относно нововъведенията
« Отговор #9 -: Декември 07, 2010, 08:17:49 pm »
ама много ми е интересно как ще разделят камъните на обикновени,полускъпоценни и скъпоценни и какви ще са картинкте ???
zlatin98 свят 2

Неактивен ge4ito

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 522
  • Karma: +118/-115
  • Благодарности към RELIC и Rusnaka91
    • Профил
Re:относно нововъведенията
« Отговор #10 -: Декември 07, 2010, 08:18:16 pm »
Като се намали дропа на кости и кожи и завишаването им в рецепти сме готови! ще правим пари ;)
Имаш крава-пиеш мляко!
......ма много кравари станахме :)))

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re:относно нововъведенията
« Отговор #11 -: Декември 07, 2010, 08:44:45 pm »
Тъй като някой беше написал че иска мнение да изразя моето:
1.Доста добре измислено е, 50% по силно, но неможе да се поправя.Отделен въпрос е че отново играчите с по големи възможности ще могат постоянно да имат червени(кървави) предмети.
2.Най интересното от тази точка е че най накрая и играта ще може да атакува замъци което според мен трябваше да го има от началото на играта. (Създателят на вселената го е измислил добре, той си знае кой е :D )
3.Тук вече съм очарован от нововъведението и ще побързам да си развия и един оръжейник :) . Мисля че трябва да се разясни малко повече за зелените предмети, как се изработват, какъв шанс, разпределяне на атрибути и т.н.
4.Относно скъпоценните камъни в различните категории (3 по 3) съм абсолютно съгласен макар че несъм ювелир, просто въглищата и скъпоценните камъни имат смешна цена спрямо останалите ресурси и на всички им е пределно ясно защо е така.
5.А какво правят хората които вече са минали тези приключения ? Те са дали пари за да играят играта изиграли са си я, а път тези след тях ще получат повече. Трябва да се помисли за някакво обезщетение за старите играчи.
6 и 7 точка са абсолютно очаквани.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:относно нововъведенията
« Отговор #12 -: Декември 07, 2010, 09:01:10 pm »
4.Относно скъпоценните камъни в различните категории (3 по 3) съм абсолютно съгласен макар че не съм ювелир, просто въглищата и скъпоценните камъни имат смешна цена спрямо останалите ресурси и на всички им е пределно ясно защо е така.
За въглищата ок имат смешна цена ама това е заради многото акаунти 10 левел който копат само въглища постоянно.
Обаче за камъните не съм много съгласен дори обикновени камъни който могат да се копат с голям шанс във всяка защитена провинция са по-скъпи дори от кожи 5та категория който са обработени да не говоря за необработени който са по 2к парчето в момента че сиг и по-малко.Или да не говорим за костите там цените са още по-зле.

Неактивен aHoHuMeH

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-144
    • Профил
Re:относно нововъведенията
« Отговор #13 -: Декември 07, 2010, 09:36:29 pm »
За въглищата ок имат смешна цена ама това е заради многото акаунти 10 левел който копат само въглища постоянно.
Обаче за камъните не съм много съгласен дори обикновени камъни който могат да се копат с голям шанс във всяка защитена провинция са по-скъпи дори от кожи 5та категория който са обработени да не говоря за необработени който са по 2к парчето в момента че сиг и по-малко.Или да не говорим за костите там цените са още по-зле.


Във свят 3 пък цените са точно обратното.
Tap3aH a.k.a aHoHuMeH


Щях да напиша нещо, но не искам да спамя в темата ти.

Предполагам тази публикация е универсална.

Неактивен ge4ito

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 522
  • Karma: +118/-115
  • Благодарности към RELIC и Rusnaka91
    • Профил
Re:относно нововъведенията
« Отговор #14 -: Декември 07, 2010, 09:43:44 pm »
както писа мой колега:
-Ако си мъж пробвай епична рецепта на 8% хахахахахха. Вместо да се стимулират хората да се купуват диаманти то тук ще стане друго ,но ще го усетите  след няколко не толкова дълги месеца :)
Имаш крава-пиеш мляко!
......ма много кравари станахме :)))