Автор Тема: Дискусия относно Ерата на Кървавия кристал  (Прочетена 15199 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Shivers

  • Гост
Re:Дискусия относно Ерата на Кървавия кристал
« Отговор #75 -: Декември 10, 2010, 10:13:13 pm »
Тоз народ ме плаши много като нямаше промени и новости ревяхте и се биехте за тях сега след като има ...
Цитат
Хубави идей имате Отоне, но твърде късно се сетихте да ги имплементирате бе човек!
Кажи ми сега как ще ме привлечеш обратно в играта да си давам парите, след като цялата ми екипировка и тази на немниците дето съм дал хиляди диаманти за тях, ще е за кофата след новата концепция за крафтването и тоз кървав кристал?
В свят 2 сигурно няма повече от 2 дузини активни играчи 6та. След разговори с колеги няма изглед да се промени това. Дано греша.

Аз съм казъл вие ще ме убиете някой ден в тоя форум...   :o

Неактивен JOYE

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 63
  • Karma: +65/-84
    • Профил
Re:Дискусия относно Ерата на Кървавия кристал
« Отговор #76 -: Декември 28, 2010, 09:59:29 pm »
От 24часа сме в тая прословута ера, а на мен нещо ми е много мъгляво положението  :)
1. Спретнах с триста зора няколко епика, които като че ли не оправдават много очакванията ми или поне с това което оставам с впечатление четейки новостите. Преценете сами, и моля за коментар относно бонусите на така получените епици доколко е нормална ситуацията след промените:
"- Епичните предмети ще се отключват след 400 точки, като шансът за изработката им ще се дели на 2 спрямо шанса за легендарни, ще се оцветяват в лилаво и ще имат 4 бонуса, които ще са засилени спрямо досегашните."
Първия - не намирам особена разлика от преди

Вторият - също като първия

Третия - макар и легендарен е достоен за епик

Четвърти - а това вече е друго нещо реално съм си мислила че предвид новите обстоятелства и минималния шанс приблизително това трябва да е визията на новите епици в кървата ера  :)

2. Новата визия на подкатегориите в камъните на мен поне никак не ми допада, честно казано гледам ги в раницата и се чудя кой кой е. Изглеждат ми толкова еднотипни, а и с тия пенбени цветове чак ме карат да се чудя дали нямам проблеми със зрението и цветовите гами  ;)
3. Кървавата земя нещо ми се губи на картата коя е тя, и къде е или реално всяка ничия земя станала нечия е кървава земя с опция за добив на кървав кристал?

Предварително благодаря за коментарите! Спорна игра!  :)

Неактивен ge4ito

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 522
  • Karma: +118/-115
  • Благодарности към RELIC и Rusnaka91
    • Профил
Re:Дискусия относно Ерата на Кървавия крист&#
« Отговор #77 -: Декември 29, 2010, 08:55:29 am »




Този кристал ще се обработва ли?Гледам че визията им е различна от наградата и при добив.
Имаш крава-пиеш мляко!
......ма много кравари станахме :)))