Автор Тема: Наемник Свиреп Войн.  (Прочетена 4583 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re:Наемник Свиреп Войн.
« Отговор #15 -: Декември 10, 2010, 09:17:38 pm »
Не съм пробвал с ками от сетове и не мисля, че досега си е струвало. Не знам и дали ще правя ками от сетове след промените, но може да се опита. Ще е много труд и нерви и пак не знам дали си заслужава, но пък ми е скучно :). Към hellfire - в кат. 6 ще имам друга стратегия при наемниците ;)
Проблема за сет от ками е малкото поражения и малкото блок.Кама с блок от изключително трудно намирам.Иначе блок от ками 4-кат без бонус от сета са 28 блок,като едната кама няма допълнителен блок.С бонусите от сета блока става 44.Ето една картинка с много добра кама.


pithtath

  • Гост
Re:Наемник Свиреп Войн.
« Отговор #16 -: Декември 10, 2010, 09:44:47 pm »
Слабички са й показателите, а тези от сета не компенсират. С новия модул всичко ще стои доста по-различно, но ще е много по-трудно осъществимо също така.
Към helllfire - аз бъгове не експлоатирам :). Просто ми хрумна нещо, което мисля, че ще е добре. Спомням си наскоро във форума имаше един играч дето предложи един конкретен наемник, който веднага ми се понрави и начаса го видях мултиплициран в редиците ми за кат. 6 :)

Играчът се казва Drakuss, темата е ТУК
« Последна редакция: Декември 10, 2010, 09:48:55 pm от pithtath »

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re:Наемник Свиреп Войн.
« Отговор #17 -: Декември 11, 2010, 10:50:08 am »
Слабички са й показателите, а тези от сета не компенсират. С новия модул всичко ще стои доста по-различно, но ще е много по-трудно осъществимо също така.
Към helllfire - аз бъгове не експлоатирам :). Просто ми хрумна нещо, което мисля, че ще е добре. Спомням си наскоро във форума имаше един играч дето предложи един конкретен наемник, който веднага ми се понрави и начаса го видях мултиплициран в редиците ми за кат. 6 :)

Играчът се казва Drakuss, темата е ТУК
Мисълта ми бе,че по важен беше блока и пораженията на камите.С епични ками надали ще може да се мине 70 блок отколкото със сет.Иначе след промените камите ще бъдат може би доста по силни от епиците.