Автор Тема: Kакви наемници да зема за 3-та категория  (Прочетена 6067 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Assailant

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 194
  • Karma: +10/-46
    • Профил
Re:Kакви наемници да зема за 3-та категория
« Отговор #30 -: Декември 12, 2010, 10:44:13 pm »
пи4 как да няма орлово аз дори имах в 3 категория 1 наемник 1 орлово 2 залп и 4 крити4ен ;)
И сигурно бая време си го търсил... Около един месец си спомням ми трябваше да намеря със залп че да разбера колко е ненужен защото максимум 3 може да бие и колко бързо мре... Та както някой каза призрачните преследвачи са най-добре. Един пазител с провокация и щит и преследвачи вече каквито намериш. Естествено най добре ще е ако намериш с 2 оръжия майсторство с метални ножа и критикал. Бях намерил такъв и си ударих гъза в тавана от радост  *xxx* Трябва ти мистик само ако възнамеряваш да гърбиш.

Иначе да в 3 категория преспокойно може и сам или с 1 наемник да се мине но това чак към 28-29 а ако имаш 5 наемника още 22-23 ниво почваш да фермиш въпросната майка на мрака екипиран до уши с предмети от приключенията(освен тези които предмети са 29ниво но до колкото си спомням повечето са си 24 особено щита с многото блок).
nickname Assailant свят 2

Неактивен viruskiril

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 606
  • Karma: +72/-411
    • Профил
Re:Kакви наемници да зема за 3-та категория
« Отговор #31 -: Декември 12, 2010, 10:53:15 pm »
Обикалям таверните 3 дни един читав наемник няма след 12 минути ште ми излезат нови.Ако имам касмет :) :) :)
viruskiril свят-2