Автор Тема: Малко въпроси от новобранка. категория 1  (Прочетена 3229 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен saadina

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 185
  • Karma: +15/-30
    • Профил
 1. Дайте малко акъл, как да мина последната  10-та мисия от категория 1. Тази в пукнатината на мъртвеца. Явно съм прекалил със силата и  съм подценил нуждата от защита, та ме издухват на 5-я рунд на битката. Хем съм с два наемника.

2. Имам малък проблем с оръжията, които падат от битките. Можеби правя нещо грешно, но всеки предмет който получа, автоматично става обвързан с главния ми герой, без да съм го екипирал. Директно от раницата ми исписва, че е обвързан с героя и няма мърдане. Нито мога да си екипирам наемниците нито да го продавам. Това се случва дори с оръжия, които не са от моя клас, шантава работа.

3. Ах сетих се и за един страничен въпрос, който ме мъчи: Пораженията на бронята в битка рефлектират ли върху представянето? В смисъл като ми се поучука и ссчупи бронята и оръжеито в първия рунд, ставам ли по-слаб биейки се с непоправени аксесоари.
« Последна редакция: Декември 12, 2010, 12:54:23 pm от saadina »

Неактивен zlatin98

  • Zl@71N
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 951
  • Karma: +87/-348
  • ^_^
    • Профил
Re: Малко въпроси от новобранка. категория 1
« Отговор #1 -: Декември 12, 2010, 12:52:24 pm »
качи малко живот и точност и пробвай  с чук 9 ниво има поражения 20-22 ако е рядък до 25 а с твоята сила стават към 30.а за предметите-тези предмети които ти падат от многосстепенна зона и не са паднали от лидера автоматично се обвързват с теб
zlatin98 свят 2

Неактивен saadina

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 185
  • Karma: +15/-30
    • Профил
Re: Малко въпроси от новобранка. категория 1
« Отговор #2 -: Декември 12, 2010, 01:00:22 pm »
Благодаря, за бързия отговор и акъла. Далече съм от ниво, зада качвам коефициенти в кръв и точност. Но незабавно, ще купя чук и няколко бижута правещи това което каза ти.  *V*

Неактивен Assailant

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 194
  • Karma: +10/-46
    • Профил
Re: Малко въпроси от новобранка. категория 1
« Отговор #3 -: Декември 12, 2010, 01:04:37 pm »
По-лесен начин: 2 наеника и оправяш проблема  8)
nickname Assailant свят 2

Неактивен marveliking

  • Sensei
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +85/-554
  • Рошав (форумен) битник
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Малко въпроси от новобранка. категория 1
« Отговор #4 -: Декември 12, 2010, 01:11:07 pm »
Съвет-стани 10 ниво,купи си едно оръжие 2 категория и ходи да го изпробваш в многостепенната зона ^ ^
Как да бъдеш един от най-добрите... прегледай най-добрите из класациите и ги поразпитай какво са направили те,за да станат най-добрите!Вярвай ми,щом са там,значи знаят повече...учи се от тях!
It`s dark insinde. It`s where my demons hide

И да вземте да си четете пощата - как така близо 9000 непрочетени, ние за какво ви ги пращаме тогава  :D

Неактивен saadina

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 185
  • Karma: +15/-30
    • Профил
Re: Малко въпроси от новобранка. категория 1
« Отговор #5 -: Декември 12, 2010, 01:11:17 pm »
По-лесен начин: 2 наеника и оправяш проблема  8)

Ми срам, не срам, ма аз съм вече с два наемника и ми жулят шушоните. :) Вярно не са слънце момчетата, 6-7 мо ниво. Взех каквито имаше в кръчмето. Пък и ги обурудвах с каквото намерих. Но пък не са и те виновни май :)


Съвет-стани 10 ниво,купи си едно оръжие 2 категория и ходи да го изпробваш в многостепенната зона ^ ^
Как да бъдеш един от най-добрите... прегледай най-добрите из класациите и ги поразпитай какво са направили те,за да станат най-добрите!Вярвай ми,щом са там,значи знаят повече...учи се от тях!

true, true. Въпреки, че за момента гледам да им спестявам моето присъствие. Хем да не ги занимавам с банални въпроси, хем да си запазя малката радост от играта, когато сам откривам топлата вода.  :D
« Последна редакция: Декември 12, 2010, 01:15:56 pm от saadina »

Неактивен Assailant

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 194
  • Karma: +10/-46
    • Профил
Re: Малко въпроси от новобранка. категория 1
« Отговор #6 -: Декември 12, 2010, 02:49:22 pm »
Ми срам, не срам, ма аз съм вече с два наемника и ми жулят шушоните. :) Вярно не са слънце момчетата, 6-7 мо ниво. Взех каквито имаше в кръчмето. Пък и ги обурудвах с каквото намерих. Но пък не са и те виновни май :)


true, true. Въпреки, че за момента гледам да им спестявам моето присъствие. Хем да не ги занимавам с банални въпроси, хем да си запазя малката радост от играта, когато сам откривам топлата вода.  :D

Изчакай ден-2 и взимай тези, които са 9левел тъй и тъй техния клас и умение е относително 1категория гледай поне максимални статистики да имат. И яко сатъри от опит знам най-доброто оръжие е сатъра винаги има на пазара поне 1 такъв. Ако пари ти трябват кожар 1 категория е най доходоносно с леките кожи.
nickname Assailant свят 2

Неактивен saadina

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 185
  • Karma: +15/-30
    • Профил
Re: Малко въпроси от новобранка. категория 1
« Отговор #7 -: Декември 12, 2010, 04:58:32 pm »
качи малко живот и точност и пробвай  с чук 9 ниво има поражения 20-22 ако е рядък до 25 а с твоята сила стават към 30.а за предметите-тези предмети които ти падат от многосстепенна зона и не са паднали от лидера автоматично се обвързват с теб

Шапка долу за теб златине. Уж съм с над 100 на показателя с двурък меч(моя е:5-10 блок 9), взех един чук, слабичък (16-18 с -20% ловкост и точност) и ги разцепих без да използвам дори наемници. Явно имам грешна представа за играта и ще се радвам ако мога за в бъдеще да те ползвам за още съвети и да те използвам зада създам по силен герой.

мойте уважения.



п.с: Ех и аз съм един. Очите ми бяха в тази броня, кожена (нужна сила 5, 112 защита, намалени поражения+4...бе тази от приключението ) дори и вас ви занимавах с това да я спечеля. дадеми я в слкада,че нямах място и аз подпийнал и изморен яметнах в магазина за продажба мислейки си, че това е аукциона. Здравее да е язък за бронята само.
« Последна редакция: Декември 12, 2010, 05:15:28 pm от saadina »

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re: Малко въпроси от новобранка. категория 1
« Отговор #8 -: Декември 12, 2010, 05:42:05 pm »
п.с: Ех и аз съм един. Очите ми бяха в тази броня, кожена (нужна сила 5, 112 защита, намалени поражения+4...бе тази от приключението ) дори и вас ви занимавах с това да я спечеля. дадеми я в слкада,че нямах място и аз подпийнал и изморен яметнах в магазина за продажба мислейки си, че това е аукциона. Здравее да е язък за бронята само.
"Back" бутона не помага, пробвано е :D

Неактивен saadina

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 185
  • Karma: +15/-30
    • Профил
Re: Малко въпроси от новобранка. категория 1
« Отговор #9 -: Декември 12, 2010, 06:11:42 pm »
"Back" бутона не помага, пробвано е :D

 :D Аз съм често глупав и знам какво помага. Ще отворя още една тапа, това винаги върши работа.  :D Наздравее и благодаря на всички споделили своя опит. Загубих броня, но спечелих визия за бъдещо развитие в играта. Наздравее и благодаря за отделеното време  :D

Неактивен zlatin98

  • Zl@71N
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 951
  • Karma: +87/-348
  • ^_^
    • Профил
Re: Малко въпроси от новобранка. категория 1
« Отговор #10 -: Декември 12, 2010, 06:48:47 pm »
питай и в играта като има нещо ;)същия ми е ника
zlatin98 свят 2

Неактивен burzata_strela

  • Loki
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +93/-677
  • Yousei no Shippo
    • Профил
Re: Малко въпроси от новобранка. категория 1
« Отговор #11 -: Декември 12, 2010, 08:26:48 pm »
:D:D:D:D:D направо ме замаза като описа за бронята
съвет от мен малко зор и мини 2ра на мен ми беше най-бавна
3та се минава бързо
4та също горе-долу
и като станеш 5та бой
Boku wa nihongo ga daisuki.

Неактивен zlatin98

  • Zl@71N
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 951
  • Karma: +87/-348
  • ^_^
    • Профил
Re: Малко въпроси от новобранка. категория 1
« Отговор #12 -: Декември 13, 2010, 03:14:33 pm »
да наистина 2-ра е трудно да я минеш и аз не зная защо но и аз доста се бях забавил там.а сега 4-та за нула време дигнах 7 нива.
zlatin98 свят 2