Автор Тема: Поредните въпроси от новобранка.  (Прочетена 4855 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен saadina

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 185
  • Karma: +15/-30
    • Профил
Поредните въпроси от новобранка.
« -: Декември 12, 2010, 05:44:50 pm »
 Прочетох което успях във форума, но се убедих, че си е друга да питаш направо и да пиеш вода от извора.

Та да помоля за акъл. Направих си боец (вече 10-то ниво :) ) който стана сполучлив. Блъскам сила  и фронталната атака ми е на 7. Въртя си някакъв двурък меч и се чувствам щастлив. До тук добре но ми се упря един куест и добре, че имаше добри хора да ми кажат да взема чук та да идрапам.

Това ме навява на мисълта, че нещо перспективата за развитие на подобен перонаж ми е грешна. Та моля дайте акъл как се развива един успешен офанзивен герой с двуръки оръжия.

Неактивен Blue shaRk

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 457
  • Karma: +39/-93
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Поредните въпроси от новобранка.
« Отговор #1 -: Декември 12, 2010, 06:40:28 pm »
До трета категория включително използвай чукове,след това ако искаш можеш да тръгнеш с два леки меча,съответно трябва да вдигнеш всички майсторства с оръжие за да можеш да използваш две оръжия.И си тръгнала грешно с тази фронтална атака,според мен тя не трябва да се вдига.По добре да вдигаш атакуващата позиция.Ако искаш виж моя герой Mr.Armadillo

Неактивен saadina

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 185
  • Karma: +15/-30
    • Профил
Re:Поредните въпроси от новобранка.
« Отговор #2 -: Декември 12, 2010, 07:08:02 pm »
няма ли да съм по-напред с матеряла ако ползвам любимо оръжие и развивам само едно? Въпреки, че в началото, ще ми е по-трудно с него. За фронтлната атака си прав но като бях 1-во ниво звучеше достоверно да си некъв як и да ги тепеш ценрално през челото с един удар  :D
сега като разгледах не съм чул опитен играч който да препоръчва фронтална атака  :)

Неактивен ghim-333

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 201
  • Karma: +11/-35
    • Профил
Re:Поредните въпроси от новобранка.
« Отговор #3 -: Декември 12, 2010, 07:16:17 pm »
а какъв ще ти е боеца - свиреп войн или пазител?

Неактивен saadina

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 185
  • Karma: +15/-30
    • Профил
Re:Поредните въпроси от новобранка.
« Отговор #4 -: Декември 12, 2010, 07:24:00 pm »
а какъв ще ти е боеца - свиреп войн или пазител?

уж го готвя за свиреп воин с двурък меч, много сила малко кръв и да убива с един удар. ма колкото повече чета за играта, все повече подобно начинание ми се струва илюзиорно.

Неактивен viruskiril

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 606
  • Karma: +72/-411
    • Профил
Re:Поредните въпроси от новобранка.
« Отговор #5 -: Декември 12, 2010, 09:29:54 pm »
Ти дигаш силата за яростен боец добре обаче ловкоста и точноста кво ги пражиш 5 ловкост и точност ако някои мародер-стрелец примерно ти излезе кво 6е го правиш ти от 20 атаки 5 ште са точни и примерно кам 350 крав набие6 а другия ако и а тои 20 атаки 18 точни и тои бие 500 дамаге примерно кои ште победи според теб
viruskiril свят-2

Неактивен saadina

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 185
  • Karma: +15/-30
    • Профил
Re:Поредните въпроси от новобранка.
« Отговор #6 -: Декември 12, 2010, 09:40:37 pm »
Ти дигаш силата за яростен боец добре обаче ловкоста и точноста кво ги пражиш 5 ловкост и точност ако някои мародер-стрелец примерно ти излезе кво 6е го правиш ти от 20 атаки 5 ште са точни и примерно кам 350 крав набие6 а другия ако и а тои 20 атаки 18 точни и тои бие 500 дамаге примерно кои ште победи според теб

Бойко Борисов  :D


Шегата на страна. Аз ако знаех как се изчислява битката и коефициентите в нея нямаше да ви занимавам с новобрански въпроси. просто споделям мнение и нагласа към играта и търся акъл да ми помогне в начинанието.

 Това, че ми трябва точност срещу защитата на другия е добра идея. но аз за момента имам доста жалка представа дори какво е мародер-стрелец

Неактивен viruskiril

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 606
  • Karma: +72/-411
    • Профил
Re:Поредните въпроси от новобранка.
« Отговор #7 -: Декември 12, 2010, 09:46:04 pm »
По добре сега малко дигаи жизненоста и точноста
viruskiril свят-2

Неактивен zlatin98

  • Zl@71N
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 951
  • Karma: +87/-348
  • ^_^
    • Профил
Re:Поредните въпроси от новобранка.
« Отговор #8 -: Декември 13, 2010, 03:12:43 pm »
По добре сега малко дигаи жизненоста и точноста
много правилно.то твойта сила вече като за началото на 3-та.спомням си е аз мойта бях я вдигнал до към 100-120 в началото н а3-та-тъй че повече сила няма смисъл.ако искаш виж zlatin98-едно според мен прилично разивитие на свиреп войн с изключение на фронталната и яростната фронтална атаки и майсторството с чука.и ое нещо като вдигнеш атакуваща позиция н амакс и командир на наемници 3 дргите точки ги оставяш за след 20 ниво където ги слагаш на боен вик,позиция берсерк и въртележка.ако имаш някакви въпроси питай ме на лично ще помагам с каквото мога ;) ;) ;) :)
zlatin98 свят 2

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:Поредните въпроси от новобранка.
« Отговор #9 -: Декември 13, 2010, 03:19:26 pm »
До трета категория включително използвай чукове,след това ако искаш можеш да тръгнеш с два леки меча,съответно трябва да вдигнеш всички майсторства с оръжие за да можеш да използваш две оръжия.И си тръгнала грешно с тази фронтална атака,според мен тя не трябва да се вдига.По добре да вдигаш атакуващата позиция.Ако искаш виж моя герой Mr.Armadillo
Мале кви са тия глупости 2 меча в 4категория за да вдигнеш 6-тата точка на 1 оръжие ти трябва да имаш 40 ниво  :D
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

0z1ris

  • Гост
Re:Поредните въпроси от новобранка.
« Отговор #10 -: Декември 14, 2010, 11:13:06 pm »
Две оръжия наи-рано на 45 ниво,а наи-добре на 55 ниво,но това сам ще си го решиш по натам.Като за начало с двурък меч е добре,развиваи си това умение и ги забрави тия чукове.Наи важните умения за свиреп са:атакуваща позиция-берсерк,боен вик,умение с тежък меч-това до 45 ниво,ако ти останат точки можеш си вдигнеш и фронталната така,така или иначе,ако ще слагаш 2 меча на 45 ниво трябва да пренареждаш уменията.За командир на наемници мисля че е излишно да се говори там задължително на 5.Не е задължително винаги да си хабиш точките,можеш да си ги запазиш и като вдигнеш категорията да ги сложиш само там където трябва.

Неактивен zlatin98

  • Zl@71N
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 951
  • Karma: +87/-348
  • ^_^
    • Профил
Re:Поредните въпроси от новобранка.
« Отговор #11 -: Декември 15, 2010, 02:32:13 pm »
къде забрави въртележката а тоя тежък меч не му трябва-копие или чук ;)-20% до 4-та са нищо
zlatin98 свят 2

Неактивен viruskiril

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 606
  • Karma: +72/-411
    • Профил
Re:Поредните въпроси от новобранка.
« Отговор #12 -: Декември 15, 2010, 02:42:33 pm »
Не го слушаи ако дигаш варталежка не го зимаи чука а копие или меч кажи ми как сс 10-15 точност и 10-20 ловкост ште ги оцелиш аз самоо да дигна 25 ниво и като си зема готино оражие секи рунд ште ти бия критични по 350-400 ;) ;) ;) :) :) :)
« Последна редакция: Декември 15, 2010, 02:50:41 pm от viruskiril »
viruskiril свят-2

Неактивен zlatin98

  • Zl@71N
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 951
  • Karma: +87/-348
  • ^_^
    • Профил
Re:Поредните въпроси от новобранка.
« Отговор #13 -: Декември 15, 2010, 02:59:15 pm »
Не го слушаи ако дигаш варталежка не го зимаи чука а копие или меч кажи ми как сс 10-15 точност и 10-20 ловкост ште ги оцелиш аз самоо да дигна 25 ниво и като си зема готино оражие секи рунд ште ти бия критични по 350-400 ;) ;) ;) :) :) :)
пхааха мен толкова ми е нормлания удар в 3-та.бия критици по 1400.плюс това с въртележка на макс можеш д аудряш 6-тима на веднъж с половината от нормалните поражения.да кажем ти удряш при нормален удар удряш 150 ама 1 човек.а когато са 6-тима удряш всеки(ако всички удари са успешни) за по 75.а сега ми сметни 1х150 или 6 по 75 е по-голямо.да не говорим че при въртележка всеки удар е с шанс за критичен.ако пропуснеш без въртележка пропускаш цял рунд,но ако при въртележка пропуснеш д аудариш някого имаш напълно реален шанс да вкараш критични на всички останали.а сега ми кажи кое е по-добро :)

P.P. виж герой come_on в свят2
« Последна редакция: Декември 15, 2010, 03:02:45 pm от zlatin98 »
zlatin98 свят 2

Неактивен viruskiril

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 606
  • Karma: +72/-411
    • Профил
Re:Поредните въпроси от новобранка.
« Отговор #14 -: Декември 15, 2010, 03:03:21 pm »
Ама ти си воин а аз стрелец я си кажи името като стана 25 ниво на плячка или на предизвикателство да видаш кво ште те направа
viruskiril свят-2