Автор Тема: Промяна на занаят по време на приключение.  (Прочетена 1674 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен saadina

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 185
  • Karma: +15/-30
    • Профил
Ситуацията ми е следната: по средата съм на приключение с 7 от 11 изминати мисии. Уви късно ми увря главата, че занаята за мен е кожар (да събирам ресурс докато трупам опит от битки). От друга страна съм по средата на приключение включващо много занаятийски мисии, от които някои вече изминах. Въпросът ми е:

Ако сменя професията сега, ще си прецакам ли приключението и изминалите мисии? Може би, просто автоматично, ще се пригодят към новата ми професия и мога да продължа?

D.Hunter

  • Гост
Re:Промяна на занаят по време на приключение.
« Отговор #1 -: Декември 14, 2010, 10:59:56 pm »
зажърши мисиите първо пък тогава се прехвърлял няма да ти промени мисиите пак ще ти иска руда например

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Промяна на занаят по време на приключение.
« Отговор #2 -: Декември 15, 2010, 09:46:33 am »
Ситуацията ми е следната: по средата съм на приключение с 7 от 11 изминати мисии. Уви късно ми увря главата, че занаята за мен е кожар (да събирам ресурс докато трупам опит от битки). От друга страна съм по средата на приключение включващо много занаятийски мисии, от които някои вече изминах. Въпросът ми е:

Ако сменя професията сега, ще си прецакам ли приключението и изминалите мисии? Може би, просто автоматично, ще се пригодят към новата ми професия и мога да продължа?
Завършените стъпки от приключението няма да ги прецакате , НО погледнете в "Дневник на задачите" стъпките от приключението които Ви предстоят > ако имате още неизпълнени занаятчийски задачи те няма да бъдат променени за новата Ви професия !
 т.е. ако смените професията си няма да може да ги изпълните.
Това се отнася за всички приключения които сте приели .
Ако първо смените професията си и после приемете приключение то ще бъде съобразено със моментната Ви професия.
 

Неактивен saadina

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 185
  • Karma: +15/-30
    • Профил
Re:Промяна на занаят по време на приключение.
« Отговор #3 -: Декември 15, 2010, 12:32:17 pm »
благодаря за помоща и изчерпателният отговор.