Автор Тема: Размисли и Страсти относно играта.  (Прочетена 1721 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Destruction

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 6
  • Karma: +6/-4
    • Профил
    • Ел. поща
Размисли и Страсти относно играта.
« -: Декември 16, 2010, 08:39:27 pm »
..........

Много се радвам ,че се правят подобрения в играта.Дали обаче е напипан и отстранен основния проблем?Според мен основния проблем на играта е между 20 и 30 ниво.Точно по това време някъде се отказват 80-90 % от играчите.Играта я започнахме 10 човека.8 от тях спряха именно между 20-30 ниво защото играта стана невъзможна за игра.Невъзможна за игра без да се ползват платени пакети.На всички ни е ясно ,че безплатен обяд няма.Никъде в никоя игра не съм виждал толкова скъп СМС с цена 6 лева!!! За 6 лева получаваш между 48-60 диаманта зависи на кой оператор си абонат.Простата сметка показва ,че са да си купим Мега Пентриума за 1 месец трябва да платиш 24 лева.Доста хора играят и си купуват ВИП-ове в други игри но там смс-а не е 6 лева а 2.40.Мисля ,че е по добре да смучеш от 500 човека по малко от колкото от 10 човека по много нали така?За това и сърварите са празни ако се изтрият мултаците ще стане грозна гледка.Във свят 3 сме 15 човека 6 категория с по няколко мултака.Това ни е целия сеир.Въпросния Кървав Кристал няма да направи играта по лесна и по достъпна за обикновения Юзър.Знам какво ще получа като отговор- "никой не кара на сила някой да купува диаманти".Да така е но зареди това хората се отказват.За това и пазарите за празни.За това и никой нищо не купува защото сме една шепа хора който сме с по 5 мултака.Играта страда от липса на играчи високи категории.Лакомията на собствениците в случая има обратен ефект.Принуждава новите да се отказват а пък старите отдавна сме се зарекли 1 лев да не дадем за играта повече.Ако ще 10 Кървави кристала да има докато сме си 15 човека горе включително играещите админи няма как да ми е интересна играта!
Има и още нещо което ми прави лошо впечатление.Цял ден наблюдаваме един админ(няма да му споменавам името ,че не е етично) как си играйка с десетте мултака.В същото време играта се е скапала изцяло не се зареждат половината страници и тн.А{(няма да му споменавам името ,че не е етично)Нали беше неетично} вместо това време да го вложи в оправянето на проблема той си си играйка с мултаците!Не целя да се заяждам.Знам защо се отказаха приятелите ми и ви посочвам точната причина.

Поздрави Хектор!
« Последна редакция: Декември 17, 2010, 10:03:43 am от elektroto »

Неактивен viruskiril

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 606
  • Karma: +72/-411
    • Профил
Re:Размисли и Страсти относно играта.
« Отговор #1 -: Декември 16, 2010, 08:56:56 pm »
Прав си брат може да пуснат примерно 30 диамнта за 3 лв така става по приемливо да пробваш как се играе с диаманти да си презаредиш точките за деиствие или нешто такова.Ште е добре някои да помисли над това. ;) ;) ;)
viruskiril свят-2

Shivers

  • Гост
Re:Размисли и Страсти относно играта.
« Отговор #2 -: Декември 16, 2010, 08:57:45 pm »
Не друго но аз си играя и се забавлявам и без да плащам ... не е точно това проблема ами малко са попрекалили с чуковете +30% +60% и доста други неща които правят играта малко малумничка. А за без пари и засега си се справят хората но докога ще видим. :)

Неактивен viruskiril

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 606
  • Karma: +72/-411
    • Профил
Re:Размисли и Страсти относно играта.
« Отговор #3 -: Декември 16, 2010, 09:03:05 pm »
Да но когато станеш 5 и 6 категория без СМС е почти невазможно и за това е добре да направите 30 диаманта за 3 лв :) :) :)
viruskiril свят-2

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re:Размисли и Страсти относно играта.
« Отговор #4 -: Декември 16, 2010, 10:10:24 pm »
Да но когато станеш 5 и 6 категория без СМС е почти невазможно и за това е добре да направите 30 диаманта за 3 лв :) :) :)
Два въпроса:
Първо, ще ми обясниш ли разликата м/у 30д за 3лв., и 60д за 6лв?
И второ, какво точно ще ти помогнат 30д в к5 и нагоре?

Неактивен aHoHuMeH

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-144
    • Профил
Re:Размисли и Страсти относно играта.
« Отговор #5 -: Декември 16, 2010, 10:21:55 pm »
Два въпроса:
Първо, ще ми обясниш ли разликата м/у 30д за 3лв., и 60д за 6лв?
И второ, какво точно ще ти помогнат 30д в к5 и нагоре?

Е как какво?
С 30 диаманта можеш да си купиш ЦЕЛИ 30 колби за внезапно възтановяване..
Щото като нямаш пари да си намериш перфектните наемки чрез рефреши, нямаш пари и да ги облечеш кво друго ти остава..Тоест те мрат на всяка 9та стъпка на многостепните и ти трябва да ги възтановяваш преди 10-тата, пък я биеш я не..сепак наемките ти са оцветени в жълти-синио и/или малко лилавко...

Е преди пращах тук там по малко смс-и и ми беше добре, ама имаше от кой да си купа рецепти и т.н.
Сега ако има една читава рецепта на пазара евала..
Абе да направят по-евтини диамантите, та да не се отказват хората, като нямат пари и ако привлекат повече хора в св3..екстра..
Tap3aH a.k.a aHoHuMeH


Щях да напиша нещо, но не искам да спамя в темата ти.

Предполагам тази публикация е универсална.