Автор Тема: Проблем с Дроп  (Прочетена 1683 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Shivers

  • Гост
Проблем с Дроп
« -: Декември 18, 2010, 03:39:17 pm »
Значи ходя със +102% шанс за пуснат предмет 5 пъти при "Скорпионите" 32лв съм и засега най много което може да съм получил е рядък предмет , до колкото разбирам , ми казаха че и първият път когато го минеш трябва да ти пусне нещо ... но не стиснал сее в гащите и нищо. Ходя и при корсарите от време на време и там нищо...

Неактивен Driada

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 432
  • Karma: +152/-275
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем с Дроп
« Отговор #1 -: Декември 18, 2010, 03:55:52 pm »
Предполагам използваш наемници в битката си.Можеш да прочетеш тази тема: http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=22594.0 , в която се обяснява за връзката или липсата на такава между "дропа" и нивото на героя и наемниците.
The difference between genius and stupidity is that genius has its limits

Shivers

  • Гост
Re:Проблем с Дроп
« Отговор #2 -: Декември 18, 2010, 04:28:32 pm »
Че аз от този разговор разбрах че 90% от хората казват че няма значение от нивото на наемниците. Както и да е не мисля че е нормално аз да съм с 2 лв по-ниско от главната легендарна гад с 102% шанс за пуснат предмет и от 5 пъти поне нещо жълтичко или зеленко би трябвало да падне... ама не.... И пак казвам незнам дали е вярно но ми казаха че първият път когато минеш многостепенна трябва да ти падне нещо но при мен не падна. :)

Kilgor

  • Гост
Re:Проблем с Дроп
« Отговор #3 -: Декември 18, 2010, 04:40:30 pm »
Че аз от този разговор разбрах че 90% от хората казват че няма значение от нивото на наемниците. Както и да е не мисля че е нормално аз да съм с 2 лв по-ниско от главната легендарна гад с 102% шанс за пуснат предмет и от 5 пъти поне нещо жълтичко или зеленко би трябвало да падне... ама не.... И пак казвам незнам дали е вярно но ми казаха че първият път когато минеш многостепенна трябва да ти падне нещо но при мен не падна. :)

Дропа зависи и от нивото на наемниците, ако ще и 190% да ти кажат че няма. Взема се нивото на "най - големия" в групата.

Неактивен sharga

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 576
  • Karma: +48/-112
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем с Дроп
« Отговор #4 -: Декември 18, 2010, 08:01:03 pm »
Едно време многостепенната в Бариерата с пиратите беше хубава, сега не знам как е но може там да пробваш