Автор Тема: защо беше изтрита полавината тема на асопика ,за битките на 18.12  (Прочетена 1484 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен trol4eto

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 1
  • Karma: +0/-1
    • Профил
Ако някой може да ми каже защо половината постове са изтрити от темата,аз все още чакам да ми кажете къде в жълтия свитък е пишело че може да има проблеми с играта(поне така ми беше обяснено в един пост).Приемам може да е имало бъг,но сигурно това не е начина с който ще оправим нещата-ще изтрием постовете който не ни харесват и готово и нещата стават добре.ДА А МА НЕ .Хора сте като нас защо поне веднъж някой не излезе и да каже ,имало е бъг ,станал е срив в системата и тн.Сигурен съм че няма отговор защото са почивни дни и в началото на следващата седмица все някой човек с главно ч ще намери време да каже какво стана ,пък ако каже и защо беше изтрита половината тема ще има мойте уважения.

pithtath

  • Гост
1. В свитъка пишеше, че може да има сървърни проблеми.
2. Половината от темата беше изтрита, защото съдържаше нелепи коментари. Основното е оставено. Като се появят хора от екипа - ще го прочетат.
3. Не се чудете само какво да правите и как да ми създавате работа. Не съм длъжен да се обяснявам на никого. Но да си правите кефа в служебна секция - няма да стане.

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
1. В свитъка пишеше, че може да има сървърни проблеми.
2. Половината от темата беше изтрита, защото съдържаше нелепи коментари. Основното е оставено. Като се появят хора от екипа - ще го прочетат.
3. Не се чудете само какво да правите и как да ми създавате работа. Не съм длъжен да се обяснявам на никого. Но да си правите кефа в служебна секция - няма да стане.
Ама боли `сичко да стане щот....имало копче имало бъгче.От де мама му стара да натисна туй копче и да си върна замъка с лихвите,по ДДС,като го закръглим на 7-ца и сметките да са точни.Е па възможно най-развитият и хвърлени диаманти са там бре.Искаме отговори не онзи са изказал ама тъй тъй.Паднали сте слаби сте били,кой тоз мераклия,че да земе замък по правилата ще му пляскам с ръчички даже.
« Последна редакция: Декември 19, 2010, 05:12:36 pm от desperado16 »

newcomer

  • Гост
Ама боли `сичко да стане щот....имало копче имало бъгче.От де мама му стара да натисна туй копче и да си върна замъка с лихвите,по ДДС,като го закръглим на 7-ца и сметките да са точни.Е па възможно най-развитият и хвърлени диаманти са там бре.Искаме отговори не онзи са изказал ама тъй тъй.Паднали сте слаби сте били,кой тоз мераклия,че да земе замък по правилата ще му пляскам с ръчички даже.

Изчакайте до понеделник моля. Предполагам тогава екипа ще прецени дали е имало проблеми и ще излезе със становище по вашия случай.

Неактивен trol4eto

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 1
  • Karma: +0/-1
    • Профил
Цитат
1. В свитъка пишеше, че може да има сървърни проблеми.
Да съгласен съм че пишеше за сърварен проблем ,но пишеше че достъпът през следващите няколко дни ще е затруднен  ;).Не напразно попитах ако има проблеми да пратя 3 героя по замъците на зелтос и да им ги взема в 6 кат.(ех мечти).Относно затруднението ,не съм искал да затруднявам никой от екипа но и да се изтрие половината тема без никакво обръщение не ми де струва нормално .никой не е казал че някой от екипа е длъжен да се обяснява на никой ,не се пали толко.ако някой бе написал простото обръщение че ще бъде погледнат случая нямаша толко да се изпише темата я заключвам ,мисля че повече няма какво да се каже.На всички играчи и админи желая весели празници и помнете че това е само една игра.