Автор Тема: Въпрос за наемници и развитие на герой 4-та категория  (Прочетена 3774 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:Въпрос за наемници и развитие на герой 4-та категория
« Отговор #15 -: Декември 24, 2010, 09:51:11 pm »
пич ако искаш хвърли едно око на наемниците на героя ми-ibrahim4o(beta), само че аз ги търся от 27 левел и много трудно се намират ;)
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен jay_z

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 56
  • Karma: +8/-44
  • категория 6
    • Профил
Re:Въпрос за наемници и развитие на герой 4-та категория
« Отговор #16 -: Декември 24, 2010, 10:27:05 pm »
ей пичове както и предполагах има готини хора и тук! благодаря на всеки-всички ми бяхте от полза!
кофтито е че не отворих тая тема преди 10 нива но все пак по-добре късно отколкото никога приятна вечер  и весело поскрещане на празниците!
Предложеният от Вас на аукциона Защитен тежък арбалет бе купен. Получихте 41325000 Злато.

Неактивен the-beast

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 97
  • Karma: +24/-20
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Въпрос за наемници и развитие на герой 4-та категория
« Отговор #17 -: Декември 24, 2010, 10:33:43 pm »
да знаеш въобще не си закъснял, 4 категория ще я минеш ти. Истината почва с 5 категория, ей там вече каквито наемници си наемиш , ще си караш с тях доста време. Аз пак съм си с 5 ловеца, и битката завършва още в обсега на стрелците, за героя даже нищо не остава. ;) ;) ;)  весели празници на всички.

Неактивен Assailant

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 194
  • Karma: +10/-46
    • Профил
Re:Въпрос за наемници и развитие на герой 4-та категория
« Отговор #18 -: Декември 26, 2010, 09:37:37 pm »
Истината е в гилдията...

Сам никога освен ако не се самофинансирваш с бая диаманти не можеш да се екипираш като хората. Добре че като влязах в 4категория доста силна гилдия ме взе под крилото си и бая ми помогнаха с акъл и да се оборудвам.  Иначе дотогава бях като теб правих каквото си искам.
nickname Assailant свят 2