Автор Тема: Край  (Прочетена 2851 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен aHoHuMeH

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-144
    • Профил
Край
« -: Декември 28, 2010, 05:40:36 pm »
Предлагам 2 неща:

1.Ако е възможно сега противниците да се направят по-слаби, преди силата им се увеличаваше и увеличаваше, защото всеки беше екипиран в лилаво, сега не всеки може да си го позволи, така че ако може свалете малко силата на тия гадове..
Чудно ми е защо написахте, че ще има по-големи награди за тия дето си минават приключенията в категорията, коята са самите приключения, при условие, че преди играчите не можеха да ги минат(като бяха лилави), а какво остава до сега..
Помислете над това, защото сега ще се минават 2 категории напред, а не както трябва в същатата :)

2.В империя онлайн има края на света и играчите са мнооого повече от колкото тук. Може би ако и тук има край на 2-3 години примерно, вместо да има 1000 категории, всеки ще е по доволен. Също ще започнем всички на чисто, синио и леко жълто облечени(сега няма баланс м/у нови и стари играчи), ако се направи това - да се дадът диаманти (зависи как е развит героя, някои са дали доста за него, други просто са дали, 3ти пък въобще не са, но всички са си изхабили сумати време и т.н. [аз съм дал, за категория по няколко смс-а и мноого време съм изхабил за развитието си] за обещетение).

Абе общо взето мисълта ми е да се почне начисто, а не след 2-3 месеца, да давам пари за диаманти и въпреди това да съм в жълто..не че не подкрепям Минъора, но все пак.. ;D

Заключвам темата за обикновенните играчи, но се надявам всеки един - по "виш" тука да си даде мнението! :)
Tap3aH a.k.a aHoHuMeH


Щях да напиша нещо, но не искам да спамя в темата ти.

Предполагам тази публикация е универсална.

Неактивен aHoHuMeH

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-144
    • Профил
Re:Край
« Отговор #1 -: Декември 29, 2010, 11:22:07 am »
Отключих темата, за по сериозни мнения, ако има някоя лигавщина ще помоля програмистите (електроро..) да я премахне. Приятно дискутиране  8)
Tap3aH a.k.a aHoHuMeH


Щях да напиша нещо, но не искам да спамя в темата ти.

Предполагам тази публикация е универсална.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Край
« Отговор #2 -: Декември 29, 2010, 12:49:16 pm »
1. Да. Не бива всяко действие в играте след четвърта категория да е смес между игра на шах и зарчета, която в 80% от случаите да води до неизбежно ползване на диаманти, за да се покрият загубите.

За да се избегне хиперинфлация и негативно взаимодействие между категориите (много е неподходящо първо да се създава обща система за взаимодействие, която после заради грешки в моментната логика да се ограничава и орязва... язък за оригиналните идеи), предлагам да се намалят самите разходи покрай битка (т.е такси и ремонти- и без това колбите са ограничен брой). Не играя от много време и нямам преки наблюдения върху силата на противниците в К6. Но за прекалено високите цени покрай битка съм сигурен. Активно играещите могат да кажат какви са последствията от това, че битките са им неизгодни (и то доста).

Отделно да се намали силата на противниците- да, поне на някаква основна част от тях. Наличието на многостепенни зони, приключения и специални награди за преминаване в рамките на категорията са достатъчна мотивация да се търсят и екипират наистина силни предмети. Допълнително би помогнало и доразвиване на системата за постижения. Но да не можеш да преминеш битка на печалба без да си облечен в легендарни предмети е недопустимо. Ако търсенето е само на легендарни и епични предмети, основната (най-вероятната) част от производството на занаятчиите ще излиза с еднопосочен билет за пункта на вторичните. Вкарват се нови категории предмети, правят се разни увеличения, но с текущите шансове нещата си остават такива. Защото, при продажба на един легендарен, трябва да се избият и разходите покрай произведените преди това 10 превъзходни и 5 редки предмета, почвайки от нулата. Та да, наличието на по-слабички противници е в общ интерес. Както си беше в К3 и К4 навремето... Там всичко действаше нормално.

Накратко- ползата ще е по всички модули- битки, пазар, занаяти... Но това си е и напълно логично, след като играта ще се върне към нормалното й състояние.

2. Не. Дори и да слеят двата свята. От сегашните майстори ще останат прекалено малко и едва ли някой ще развива мултитата си наново. Тц. Анатема!

Неактивен Assailant

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 194
  • Karma: +10/-46
    • Профил
Re:Край
« Отговор #3 -: Декември 29, 2010, 01:03:30 pm »
1. Съгласен съм, но като му дойде времето все още има много време докато се балансира носенето на епичен предмет.
2. Никога няма да стане представи си, че плащаш да кажем 40евро на месец за тази игра да се правиш на катил и изведнъж разбираш. че ще я ресетват :o Така фирмата ще загуби много от платежните си играчи.
nickname Assailant свят 2

Неактивен aHoHuMeH

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-144
    • Профил
Re:Край
« Отговор #4 -: Декември 29, 2010, 02:54:58 pm »
1. Съгласен съм, но като му дойде времето все още има много време докато се балансира носенето на епичен предмет.
2. Никога няма да стане представи си, че плащаш да кажем 40евро на месец за тази игра да се правиш на катил и изведнъж разбираш. че ще я ресетват :o Така фирмата ще загуби много от платежните си играчи.

Ок, ще се съглася с вас, само се надявам първото да се забърза, за 2рото и аз не си вярвах, ама да опитам все пак :) Знае ли човек :)
Tap3aH a.k.a aHoHuMeH


Щях да напиша нещо, но не искам да спамя в темата ти.

Предполагам тази публикация е универсална.

Неактивен ge4ito

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 522
  • Karma: +118/-115
  • Благодарности към RELIC и Rusnaka91
    • Профил
Re:Край
« Отговор #5 -: Януари 10, 2011, 12:34:32 pm »
И аз не съм съгласен да се ресетва играта.101% ще се откажа :)  Така е добре да има развитие,а нов играч няма да виси по 5-6 месеца в една категория (няма да визирам) ,за да чака да пуснат по горна категория.
Имаш крава-пиеш мляко!
......ма много кравари станахме :)))

Неактивен infinityyy

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 503
  • Karma: +56/-75
    • Профил
Re:Край
« Отговор #6 -: Януари 10, 2011, 04:44:12 pm »
За първата идея съм съгласен. Наистина трябва да се намали малко силата на гадовете.

А относно 2рия въпрост съм противна 100%. Ако се ресне играта повече от половината играчи ще престанат да играят играта което е много кофти..  :)

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re:Край
« Отговор #7 -: Януари 10, 2011, 08:05:41 pm »
"Шансовете за избягване на успешен удар и блок се променят съответно на 75% и 60%, вместо досегашните 65% и 50%."

Дааа, ето че намалят силата на гадовете :D

Неактивен aHoHuMeH

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-144
    • Профил
Re:Край
« Отговор #8 -: Януари 10, 2011, 11:18:38 pm »
Малко по-малко "шефовете" ще почнат да слушат "служителите", ако така може да се каже  ;D
Tap3aH a.k.a aHoHuMeH


Щях да напиша нещо, но не искам да спамя в темата ти.

Предполагам тази публикация е универсална.

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Край
« Отговор #9 -: Януари 11, 2011, 07:00:38 am »
и как по-точно ще си тестват играта хората ако я реснат ?

Неактивен aHoHuMeH

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-144
    • Профил
Re:Край
« Отговор #10 -: Януари 11, 2011, 01:27:01 pm »
За туй е алфата  ;)
Tap3aH a.k.a aHoHuMeH


Щях да напиша нещо, но не искам да спамя в темата ти.

Предполагам тази публикация е универсална.

Неактивен night_shadow

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 300
  • Karma: +37/-56
    • Профил
Re:Край
« Отговор #11 -: Януари 11, 2011, 01:39:54 pm »
За туй е алфата  ;)

и според теб колко хора има в алфата....