Автор Тема: Къде ги дянах тези диаманти?  (Прочетена 2081 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен saadina

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 185
  • Karma: +15/-30
    • Профил
Къде ги дянах тези диаманти?
« -: Януари 01, 2011, 03:47:45 pm »
Не мисля, че е бъг а по скоро моя грешка, но все пак да направя едно допитване.

Преди 20-на минути видях, че подаръците са все още активни и си метнах 9 диаманта на друг мой герой, с цел да си пратя 24 хода подарък, за малко разцъкване.

Включих на другия акаунт, влезнах в менюто на подаръци, цъкнах машинално бутоните за изпращане и тогава забелязах, че нито имам съобщение за получени камъни, нито е регистриан последният ми подарък от 1.1.11.

Вяроятно съм ги метнал на някой по погрешка, но съм чел по форумите, че помагате с информация при такива случаи. Та молбата ми е, от чисто любопитсво, да проверите дали не се е бъгнало нещо ( макар, че се съмнявам) и ако не се е бъгнало да кажете къде съм ги дянал :) просто за информация :)

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Къде ги дянах тези диаманти?
« Отговор #1 -: Януари 01, 2011, 05:46:38 pm »
Чисто информативно, ти по Нова година точно с играта ли да се занимаваш реши?

http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=10864.0 - ето тази тема я прочети. Програмистите са преки потомци на баба Ванга и още като ти видят ника във форума ще знаят за кои акаунти става въпрос. Ама са големи лошковци, да знаеш. И, нарочно, докато не прочетеш темата и не направиш нещата както пише там, няма да ти помогнат. Щото са лошави. А Електрото е прекалил с тройно препечената ракия от акация. Той е най-големият лошко. Пък смятай Пробчо ако я види преди това. Или Крест. Той вместо елха си е украсил едно гребло. И от всичките лампични, гирлянди и играчки е станало още по-тежко. Пък ако Питх те види... всеки път като дойде празникът на банго Васил ще се сещаш за този форум.


Неактивен saadina

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 185
  • Karma: +15/-30
    • Профил
Re:Къде ги дянах тези диаманти?
« Отговор #2 -: Януари 01, 2011, 06:07:14 pm »
Чисто информативно, ти по Нова година точно с играта ли да се занимаваш реши?

http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=10864.0 - ето тази тема я прочети. Програмистите са преки потомци на баба Ванга и още като ти видят ника във форума ще знаят за кои акаунти става въпрос. Ама са големи лошковци, да знаеш. И, нарочно, докато не прочетеш темата и не направиш нещата както пише там, няма да ти помогнат. Щото са лошави. А Електрото е прекалил с тройно препечената ракия от акация. Той е най-големият лошко. Пък смятай Пробчо ако я види преди това. Или Крест. Той вместо елха си е украсил едно гребло. И от всичките лампични, гирлянди и играчки е станало още по-тежко. Пък ако Питх те види... всеки път като дойде празникът на банго Васил ще се сещаш за този форум.



Другое е да блести с остроумие човек и с изявен хумор. Сопокойно има хора и с други качества като наблюдателност, за които няма да е трудно да видят линка към профила под поуста ми.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Къде ги дянах тези диаманти?
« Отговор #3 -: Януари 02, 2011, 11:22:54 am »
Ама аз не съм казвал, че програмистите не са наблюдателни. Напротив, доколкото знам в ИО не се кандидатсва с проекти и т.н, а с това кой ще разреши най-много от случаите на инспектор Стрезов за определено време. Обаче, както вече отбелязах, те са си лошковци (всеки човек със задълбочени познания по програмиране и развита наблюдателност е лошко). И много държат на това човек сам да казва кой му е акаунтът. Всъщност, и дядо Коледа е много наблюдателен и знае кои деца слушат и кои са били лошави (като програмистите- те са лошковци). Обаче като му пишеш писмо, накрая си слагаш и името, а не чакаш по почерка да те познае кой си, нали?

Както и да е, поне се подлъга да разкриеш ключовата частица от загадката:

Primary Account: saadina
Realm: 2
Slave Account: saadina
Realm: 3
Приблизително време: 15:30

И, с тази разкрита тайна пред мен, нека направя своето предположение какво може да е станало: направил си си въпросния акаунт в свят 3, прехвърлил си му диаманти, но предвид обстоятелствата и крайната цел, не ти е било енергийно изгодно да хабиш време за активация (т.е нямало е потвърждение на ел.пощата при изпращане на диамантите към него). Реално, вторият акаунт е останал в състояние на квазигерой (полугерой). Тъй като си го ползвал с цел прехвърляне на диаманти (непряко ползване на услуга), ще разглеждаме само свойствата му свързани с проводимостта. Т.е вместо "герой" ти си целял да създадеш "проводник". Значи става въпрос по-скоро за един "полупроводник". Обаче тогава (близо 15:30 вчера) е било доста студено. А какво знаем за зависимостта на проводимостта от температурата при полупроводниците?


Неактивен saadina

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 185
  • Karma: +15/-30
    • Профил
Re:Къде ги дянах тези диаманти?
« Отговор #4 -: Януари 02, 2011, 01:19:24 pm »
Радвам се, че след толкова много години най накрая намери приложение на инжинерното си образУвание. Но какво, ще кажеш да спреме със спама и да изчакамае хорицата да отговорят на запитването.  Вярвам, че са достатъчно адекватни и упасенията ти спрямо персонала са безпочвени. Като минат празниците, ще намерят време и за мен. Не бързам.

Неактивен elektroto

  • Programmer
  • *
  • Публикации: 1090
  • Karma: +345/-36
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Къде ги дянах тези диаманти?
« Отговор #5 -: Януари 02, 2011, 05:16:48 pm »
В духа на новата година да питам.Пратили сте диаманти-9 на кой.Грешка.На кого е трябвало да пратите т.е. кой е втория герой с който играете.

Неактивен saadina

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 185
  • Karma: +15/-30
    • Профил
Re:Къде ги дянах тези диаманти?
« Отговор #6 -: Януари 02, 2011, 07:59:21 pm »
да, би трябвало да се вижда от скрипта на 1.1.11 на кого съм пратил диаманти от саадина / свят 2.

Та с риск да се повтарям, ще се опитам да съм по подробен: намеренията ми бяха от saadina да пратя на друг акаунт whitesugar 9 диаманта и да си пратя подарък за ходове. Според мен не би трябвало да има бъг и по погрешка да съм дал диаманти, на някой случаен герой... от недоглеждане.  В това няма нищо лошо, стават грешки. стига наистина да съм сгрешил и да съм  ги пратил, а не да са изчезнали еднопосочно.

Та молбата ми беше да видите дали на 1.1.11 (към 13:11)дали от саадина са изпратени диаманти и на кого, тъйкато ако не съм направил грешка и съм ги изпратил на whitesugar то тя не ги е получила и става въпрос за бъгче...


 както споменах по-горе, липсата на съобщение, за получени диаманти в whitesugar забелязах чак след като машинално натиснах бутоните за изпращане на подарък. Ако това има някакво значение, от него пък може да се види датите, на които съм пращал подаръци на саадина.
« Последна редакция: Януари 02, 2011, 08:08:19 pm от saadina »

Неактивен elektroto

  • Programmer
  • *
  • Публикации: 1090
  • Karma: +345/-36
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Къде ги дянах тези диаманти?
« Отговор #7 -: Януари 03, 2011, 09:56:06 am »
Дааа.Не сте изпратил на whitesugar  а на white  :D :D :D

Неактивен elektroto

  • Programmer
  • *
  • Публикации: 1090
  • Karma: +345/-36
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Къде ги дянах тези диаманти?
« Отговор #8 -: Януари 03, 2011, 09:57:13 am »
Хайде от мен да мине.Връщам ти диамантите и другия път внимавай.

Неактивен saadina

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 185
  • Karma: +15/-30
    • Профил
Re:Къде ги дянах тези диаманти?
« Отговор #9 -: Януари 03, 2011, 12:13:55 pm »
Нямаше нужда, white., който и да е той с нищо не беше виновен, че съм му пратил диаманти. просто ми беше любопитно къде съм ги пратил. Не на последно място благодаря, че сте ги върнали. Пак намазах въпреки грешката си.