Автор Тема: Съвет за начинаещ кожар  (Прочетена 2103 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Beremed

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 4
  • Karma: +2/-1
    • Профил
Съвет за начинаещ кожар
« -: Януари 03, 2011, 10:06:02 pm »
Искам да питам няколко неща за това ще структурирам въпросите :
1 В много теми пише за бъгове с изчезващи кожи - оправени ли са?
2 Кожите да си ги оставя непреработени в "леки одрани кожи" или да ги преработвам в "леки кожи" ?
3 Да ги пазя ли, защото може да ми потрябват за бъдеще в играта или да ги продавам?
4 Четох, че някои играчи предлагат безплатно да обработват кожи - това е с цел да си намерят добра гилдия, да не трупат опит при набавянето на кожите или по друга причина ?
Аз знам, че нищо не знам  :)
Мерси много, тази част ми се поизясни :)
« Последна редакция: Януари 03, 2011, 10:32:07 pm от Beremed »

Неактивен gosho98

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 232
  • Karma: +9/-21
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Съвет за начинаещ кожар
« Отговор #1 -: Януари 03, 2011, 10:19:00 pm »
2.Ами за да правиш предмети трябва да ги преработиш
3.Ами прави предмети и ако останат продавай, добра цена ще вземеш

Извинявай само на тези въпроси мога да ти дам отговор

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Съвет за начинаещ кожар
« Отговор #2 -: Януари 03, 2011, 10:24:27 pm »
1. Може и да не съм те разбрал за какво питаш, ама ако съм:
При битки в зона кожите от избитите противници (ако "намериш") се натрупват. Изкарваш три-четири битки и чак тогава почваш да дереш. Проблемът е, че ако напуснеш веднъж зоната, всичко намерено, но неодрано, се губи. Примерно на петата битка враговете те побеждават- еми да си драл по-рано. Лошото е, че в многостепенни зони при последната битка, дори и при победа, героят тръгва автоматично към града. Така че там става нежеланото "изчезване" (не можеш да одереш кожите, които са намерени при последната битка).

2. Ами... винаги можеш да си направиш нов акаунт, на когото да пратиш малко злато за екипировка К1 и наемници, за да ти намери доста леки кожи. След пето ниво не е проблем героят да участва в която и да е гилдия. Та... прави каквото искаш.

3. Я, то същото като 2. И все пак, дръж си един санитарен минимум от около... 200-300 леки кожи на склад (това са само 6 квадратчета, все ще ги прежалиш).

4. Не разбирам защо го правят. Може би си чел подобни теми с дати отпреди 10.2009. Или пък те са лошковци, които подвеждат неопитните и невинни млади герои и героини.

Shivers

  • Гост
Re:Съвет за начинаещ кожар
« Отговор #3 -: Януари 03, 2011, 10:26:25 pm »
1. Незнам за такива бъгове но засега няма проблеми.
2. Обработвай разбира се. За какво са ти необработени ?
3. Пази си ги аз така брах ядове когато в 3-та категория приключенията ми изикваха леки кожи и трябваше да ги копувам на много голяма цена.
4. Да натрупат занаят в обработването на кожи защото след 200 имаш шанс за специална изработка а когато минеш в по горна категория много трудно се добиват кожи от предишна да кажем примерно минаваш във 2-ра категория и съответно много рядко ще ти се падат леки кожи и съответно неможеш да си качиш занаята.Както и да не трупат опит пак е вариант. :)

Неактивен saadina

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 185
  • Karma: +15/-30
    • Профил
Re:Съвет за начинаещ кожар
« Отговор #4 -: Януари 06, 2011, 06:55:19 pm »
Аз съм пълен дилетант в играта, но ве пак мога да добавя:

1. ако преработваш кожи .. или всякакви други ресурси, ползвай премиум акаунт инак си е чиста загуба на ходове.

2. Ако продаваш кожите, то следи пазара. Той си има своите флуктуации, продавай скъпо и купувай евтино.

Неактивен assence

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 44
  • Karma: +5/-24
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Съвет за начинаещ кожар
« Отговор #5 -: Януари 06, 2011, 07:00:04 pm »
занаятчииския орден върши работа също:
Орденът на занаятчиите

1. Заплащането за работа се увеличава с 10
2. Увеличава с 10% шанса за събиране или пускане на даден ресурс
3. Увеличава с 10% шанса за специална изработка (прилага се върху вече съществуващия шанс)
4. Увеличава преработените ресурси с 1 точка за действие от 5 на 6
5. Увеличава съхранението на точки за действие с 24
Активиране / Удължаване    Изтича на 2012-08-01
пестиш точки  ;D
Понякога е по-добре да си държиш устата затворена, за да те мислят за глупак, отколкото да я отвориш и да го докажеш.   ;)
   
2010-12-25 13:51:44 , System    [Отговор]       [Затваряне]   
Успешно купихте 250 Ферованадиево кюлче за 22553 злато

Неактивен Kiko80

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 403
  • Karma: +63/-81
    • Профил
Re:Съвет за начинаещ кожар
« Отговор #6 -: Януари 07, 2011, 09:35:04 am »
и един съвет и от мен, като погледнеш цените на ресурсите, кожарите са яко прецакани, така че моя съвет е сменяй на миньор
   

Неактивен saadina

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 185
  • Karma: +15/-30
    • Профил
Re:Съвет за начинаещ кожар
« Отговор #7 -: Януари 07, 2011, 09:41:53 am »
и един съвет и от мен, като погледнеш цените на ресурсите, кожарите са яко прецакани, така че моя съвет е сменяй на миньор

Кожарите не хабим ходове за добиването на ресурс, само за преработката им :) всеки си прави сметката.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Съвет за начинаещ кожар
« Отговор #8 -: Януари 07, 2011, 09:45:05 am »
И какво като хабиш само за преработката?Кожите като са по 500-3000 злато обработени голяма печалба си да знаеш.А сметни сега едно стоманено кюлче 4та където е между 35-45к злато последните дни.А да не говорим че може да си го добиваш и сам без да вдигаш опит.Аз съм кожар още откакто съм почнал развит ми е по на над 400 точки в някои зони и обмислям смяна на занаята така че и вия си помислете :D