Автор Тема: Какво става бре ???  (Прочетена 25001 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Kiko80

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 403
  • Karma: +63/-81
    • Профил
Re:Какво става бре ???
« Отговор #15 -: Януари 06, 2011, 09:18:28 am »
при мене някой път от 10 удара не вадя епик,ама ми се случва и да искарам 3 от 10  ???
сутринта искарах 2 от 10 абе не мога да схвана как се получават тея неща  *UNDECIDED*
ама съм съгласен че промените не са толкова зле вкараха малко живец че зехме да заспиваме  :D
е да де а аз вече от 28 удара нямам 1 епик, ето за това рева
   

Неактивен assence

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 44
  • Karma: +5/-24
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Какво става бре ???
« Отговор #16 -: Януари 06, 2011, 09:24:52 am »
преди промените ми се е случвало и по 40 да правя без епик и тва не е единичен случай просто нямам идея кой наглася епиците   *freak*
« Последна редакция: Януари 06, 2011, 09:26:46 am от assence »
Понякога е по-добре да си държиш устата затворена, за да те мислят за глупак, отколкото да я отвориш и да го докажеш.   ;)
   
2010-12-25 13:51:44 , System    [Отговор]       [Затваряне]   
Успешно купихте 250 Ферованадиево кюлче за 22553 злато

Shivers

  • Гост
Re:Какво става бре ???
« Отговор #17 -: Януари 06, 2011, 09:25:58 am »
Приети извинения и аз съм се ядосвал но погледни просто от моя страна потърси колко такива оплаквания има че неможе просто да е лош късмет. Отсега ще ти кажа че неможеш да ги прочетеш всичките това е и от преди и след промените . И сега по твоя проблем представи си всички числа до 100 и да имаш 10 от тях които да са верни и всеки път тези 10 да се променят и ти да трябва да научкаш 1 от тях и това ти представлява шанса който в момента имаш да изкараш епик.Никак не е лесно :) тези които изкарват по 5-6 комплекта на чук всъщност са съмнителните в случая защото е мноооого малко вероятно. другият вариант е ползват епични чукове .3 Вариант е че са някакви вещери :) средностатистическият ти шанс със 10% за епик от 50 удара са ти 5 епика..... което ти варира от 0-безкрайност.
« Последна редакция: Януари 06, 2011, 09:27:44 am от Shivers »

Неактивен assence

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 44
  • Karma: +5/-24
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Какво става бре ???
« Отговор #18 -: Януари 06, 2011, 09:28:20 am »
Shivers-точно и ясно  ;D
Понякога е по-добре да си държиш устата затворена, за да те мислят за глупак, отколкото да я отвориш и да го докажеш.   ;)
   
2010-12-25 13:51:44 , System    [Отговор]       [Затваряне]   
Успешно купихте 250 Ферованадиево кюлче за 22553 злато

Неактивен Driada

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 432
  • Karma: +152/-275
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Какво става бре ???
« Отговор #19 -: Януари 06, 2011, 09:44:27 am »
Shivers-точно и ясно  ;D

Обикновено Shivers e в конфликт с тези две думички. :D :D
The difference between genius and stupidity is that genius has its limits

Shivers

  • Гост
Re:Какво става бре ???
« Отговор #20 -: Януари 06, 2011, 09:56:02 am »
Е таман се зарадвах че някой ме похвали и глей ти са трябваше да ме закопаеш така брутално   8)

Неактивен stormer81

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 99
  • Karma: +35/-29
    • Профил
Re:Какво става бре ???
« Отговор #21 -: Януари 06, 2011, 10:04:44 am »
Никой не е тръгнал да "реве" без резон! Всички искаме и очаквахме да направят играта да доставя повече удоволствие, а те напротив. Някой хора не осъзнават, че игра която фрустрира играещите я е обречена ако ще и 20 категорий да вкарат и 50 нови провинций! За чии да блъскам да събирам ресурс за изработка и след като съм събрал за 50 опита и чук съм купил и тн приготовления и изкарам има няма 1 лайнян лилав, еми няма да дам и стотинка повече то е ясно. Аз съм последния дето ще е за максимата "всеки да е облечен в епици" но има най-различни други варианти който да ограничат изобилието им. Предпочитам да майсторя с чук за 200 диаманта дето има 20 опита ама да знам, че ЩЕ изкарам предмет! Да не говорич че кървавите предмети са толкова безумно безмислени, че чак е жалко. Някой се беше изцепил че били само за специални битки - абе пич ти тотално не си в час!!! Няма нормално мислещ играч дето ще хвърли една средна заплата в диаманти за да си има сет за "специални случай"! Честно казано нямам против да вкарат за продажба лилави чукове за по 1000+ диаманта. Така хем ще прибират пари от тия дето са готови да ги дадат хем ще има начин да изкараш ГАРАНТИРАН епик с тонове труд.

Неактивен assence

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 44
  • Karma: +5/-24
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Какво става бре ???
« Отговор #22 -: Януари 06, 2011, 10:13:20 am »
тва е страхотна идея да пуснат за продажба епични чукове
например за по 150 диаманта, поне като си купиш такъв да знаеш че  си облечеш героя с епици ако са смотани с два ще стане  :D ;D
а и доста ще се харчат  :-X
Понякога е по-добре да си държиш устата затворена, за да те мислят за глупак, отколкото да я отвориш и да го докажеш.   ;)
   
2010-12-25 13:51:44 , System    [Отговор]       [Затваряне]   
Успешно купихте 250 Ферованадиево кюлче за 22553 злато

newcomer

  • Гост
Re:Какво става бре ???
« Отговор #23 -: Януари 06, 2011, 12:35:10 pm »
Чак пък средна заплата. Някои от вас са играли 2009 и си спомняте какво беше тогава. Какъв беше шанса за епик тогава, без глезотии като жълти, сини инструменти и щабове. И пак имаше хора, които произвеждаха епици и ги предлагаха на пазара. Спомням си манифактурното производство на дървени щитове на ZAX например - продаваше ги по 700 диаманта парчето. И се харчеха. Повечето от вас ходеха със синьо от магазините. Тогава NPC магазините наистина реализираха печалби, а не са паметници на културата като сега. Тук таме някое жълто, а лилаво да вземеш седмица ходиш като оскубана кокошка, но ухилен до уши.

Познавам хора, които са доволни от сегашното положение. Дори искат да се намали още шанса за епичен. Някои от нас ще се научат да ценят жълтите, редките, новите превъзходни предмети, че и обикновените предмети. И те трябва да присъстват в играта, а не да се изхвърлят в кошчето за боклук, пардон магазините.

Неактивен Destruction

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 6
  • Karma: +6/-4
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Какво става бре ???
« Отговор #24 -: Януари 06, 2011, 12:45:48 pm »
И аз да питам нали щеше да има 7 категория?
Като бия в гората не взимам опит?
Вече не ми е интересно да не правя нищо особено след като няма смисъл да се работи по занаята.
Ако това са великите промени да си почина 1 година докато измислите нещо ново? Само ме е яд ,че ви набих 600 диаманта за Пентриум

Неактивен stormer81

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 99
  • Karma: +35/-29
    • Профил
Re:Какво става бре ???
« Отговор #25 -: Януари 06, 2011, 12:55:13 pm »
До Newcomer:

Еми ок давай да си играем играта такава каквато беше 2009та?
Говорим, не каква е била играта а каква МОЖЕ да бъде, нали така?

За хората които са доволни от сегашните проценти - пич хайде да бъдем реалисти за момент. Тези хора играят с по 10-20 акаунта, повечето на вече отказали се играчи! Имат ресурс за майсторете БЕЗ да влагат реални пари, разликата е огромна не си ли съгласен? Тъжното е, че това е реалното положение в 6та кат - 20ина играча с по 15 акаунта на отказали се....., за останалите категорий не мога да коментирам.

Неактивен Destruction

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 6
  • Karma: +6/-4
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Какво става бре ???
« Отговор #26 -: Януари 06, 2011, 01:09:49 pm »
Аз съм недоволен от ниския праг на развитие на героите. За 4 месеца игра 59 ниво и сега почвам да лапам мухите и да чакам ЕВЕНТУАЛНО някога да направят 7 категория. Направо да шибат един рестарт и да си почваме на ново след като само за 4 месеца играта е безкрайно изчерпана.

Неактивен Kiko80

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 403
  • Karma: +63/-81
    • Профил
Re:Какво става бре ???
« Отговор #27 -: Януари 06, 2011, 01:44:07 pm »
Чак пък средна заплата. Някои от вас са играли 2009 и си спомняте какво беше тогава. Какъв беше шанса за епик тогава, без глезотии като жълти, сини инструменти и щабове. И пак имаше хора, които произвеждаха епици и ги предлагаха на пазара. Спомням си манифактурното производство на дървени щитове на ZAX например - продаваше ги по 700 диаманта парчето. И се харчеха. Повечето от вас ходеха със синьо от магазините. Тогава NPC магазините наистина реализираха печалби, а не са паметници на културата като сега. Тук таме някое жълто, а лилаво да вземеш седмица ходиш като оскубана кокошка, но ухилен до уши.

Познавам хора, които са доволни от сегашното положение. Дори искат да се намали още шанса за епичен. Някои от нас ще се научат да ценят жълтите, редките, новите превъзходни предмети, че и обикновените предмети. И те трябва да присъстват в играта, а не да се изхвърлят в кошчето за боклук, пардон магазините.

на 99% съм съгласен с теб, и аз съм за това да се прави по трудно епик, но не и по скъпо, защото като ще сравняваме преди и сега се получава следното, шанс за епик еднакъв ( да речем), но преди съм го правил с бял чук (демек никакви вложения) а сега копувам жълт чук = 50д, занаятчииски сет, доста диаманти в развиване на работилници  и най накрая диаманти за моментална  (има ги и в двата варианта, но сега диаманта е близо 200 пъти по скъп), демек за да стигнеш до процента който преди имахме и всичко го благославят имаш огромно вложение, ако преди 50 опита за епик са излизали да кажем 70 диаманта сега ти излизат 170, егати инфлацията ;)
А колкото повече плащаш толкова повече си взискателен и искаш насреща ( а както знаем диамантите най вече се копуват с реални пари) да получаваш, а в случая качеството си остава едно а ти се качва цената в пъти, така че "Shivers" имам право да мрънкам и да недоволствам колкото си искам :)
« Последна редакция: Януари 06, 2011, 01:53:46 pm от Kiko80 »
   

Неактивен Lubopitko

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 213
  • Karma: +70/-52
    • Профил
Re:Какво става бре ???
« Отговор #28 -: Януари 06, 2011, 02:05:12 pm »
проблема не е само до шанса за епик. Едно време спокойно можеха да се бият мобовете без наемници и със синя екипировка. Сега ако облечеш всички с подобна, не може да си избиеш разходите от битките, да не говорим че и повечето пъти ще ядеш много бой от мобовете. Говоря най вече за шеста категория. Това е причината всеки да налита на епиците, независимо колко излиза изкарването им в момента. Щото тогава и ваденето на ресурс беше доста по различно
Предложеният от Вас на аукциона Обсидианен вулканичен пръстен бе купен. Получихте 20900000 Злато.

Неактивен ge4ito

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 522
  • Karma: +118/-115
  • Благодарности към RELIC и Rusnaka91
    • Профил
Re:Какво става бре ???
« Отговор #29 -: Януари 06, 2011, 02:05:47 pm »
Емо,за разлика 700д 2009 и 700д 2011 е доста смущаващо *hihi*
Тогава можеше да избираш в диаманти ли да си продадеш стоката от дроп или в злато-не бъркам,нали?
Няма нищо лошо да се даде яснота в правенето на изделие от 1 занаятчийски инструмент:
50 удара:
-5 епика
-10 легенди
-15 редки
-20 превъзходни
50 удара на 2% или 5% за част от комплект е равна на 1-2 на чук

това е най-лесното и смилаемо за хората.Знаеш със сигурност ,че ще ти излязат тези неща и няма да се вайкаш и да отсвирваш хората.Може в малките категории да e смешно ,но когато тръгнете да вадите ресурс в Т6 ще ви питам колко диаманти ще ви трябват ,нерви и време да искарате нещо като количество. Всеки иска да знае за какво работи и за какво си влага в едно произведение.

ps  За хора,които са в Т6 ще ме разберат ,но такива спамери като Шивъра просто трябва да си мълчи и да не е във всяка тема.Ниско разрядното му мислене не се допълва ,ама въобще.Вместо да се коментират нещата по темата ,той тръгнал да дава акъл на хората ,които са мноооого преди него в играта.За пореден път ти го пиша: Разглеждай и си пиши в теми,които те засягат!
« Последна редакция: Януари 06, 2011, 02:08:57 pm от ge4ito »
Имаш крава-пиеш мляко!
......ма много кравари станахме :)))