Автор Тема: Какво става бре ???  (Прочетена 22332 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

pithtath

  • Гост
Re:Какво става бре ???
« Отговор #30 -: Януари 06, 2011, 02:15:34 pm »
1. Кървавият кристал следва да помага в кат. 6. Дори с превъзходни кървави предмети ще можете да биете мобовете. После правите нови. И аз закъсах със занаята, но така е по-добре. Ако не е трудно  - не е и интересно.
2. Ако много хора се откажат от занаят - цените ще се вдигнат, постепенно отказалите се ще започнат пак да произвеждат и ще се постигне някакъв баланс.

Неактивен Destruction

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 6
  • Karma: +6/-4
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Какво става бре ???
« Отговор #31 -: Януари 06, 2011, 02:18:20 pm »
1. Кървавият кристал следва да помага в кат. 6. Дори с превъзходни кървави предмети ще можете да биете мобовете. После правите нови. И аз закъсах със занаята, но така е по-добре. Ако не е трудно  - не е и интересно.
2. Ако много хора се откажат от занаят - цените ще се вдигнат, постепенно отказалите се ще започнат пак да произвеждат и ще се постигне някакъв баланс.

Колега смисъла да ги бия тия Мобове какъв е ? Повече дроп и пари ли дават? Да не би да дават опит случайно ,че да правя червени епични предмети отново и отново?

Kilgor

  • Гост
Re:Какво става бре ???
« Отговор #32 -: Януари 06, 2011, 02:40:41 pm »
1. Кървавият кристал следва да помага в кат. 6. Дори с превъзходни кървави предмети ще можете да биете мобовете. После правите нови. И аз закъсах със занаята, но така е по-добре. Ако не е трудно  - не е и интересно.
2. Ако много хора се откажат от занаят - цените ще се вдигнат, постепенно отказалите се ще започнат пак да произвеждат и ще се постигне някакъв баланс.

Аз продължавам да твърдя че проблема на занаята не в ниския шанс, а изключително мизерния дроп на злато. Откъде да дойде златото с което клиентите да купуват ? В 6та категория надниците и лечението е 10 пъти по-високо от 5та категория, а дропа е почти същият. Как един биещ се да си купи предмет, чиято реална себестойност е 40-50 милиона ? Познавам хора, които за да качат опит в 6та категория пращаха смс-си за да си покриват загубите на злато от битките  :o Това е скандално!!! Ресурсите в т6 са много трудни и скъпи за добиване, обработката им също, чукове и мигновени изработки - ако се обърнат диамантите в злато  :o. Преди промените в занаята себестойността на един епичен лък беше около 11 милиона, сега се явява някъде около 40млн. Говорим за просто един епичен лък, който може и да няма критичен обсег и други радости. И как един биеш се , който в най-добрия случай печели по 1млн на ден и то само ако е много силно епично парти, да си позволи с битки да си купи лък ? Дори да е недъгав лък без критичен и т.н. А ако иска да има хубав ? Два месеца за един лък ли да се бие. Нека си остане занаята така, но да се оправи дропа. Ако герой който само се бие , може на 3-4 дни да си позволява хубав епик, то той за около 6 месеца ще може да събере за едно епично парти. Това ми се струва напълно нормално. Но кой ще чака в момента с битки да се облече - 5-6 години в категория ако се играе, то наистина всички ще се откажат.

Системата пуска скандално малко злато в играта , а отнема чудовищно много под формата на ремонти, надници и лечения. Когато всички копая и продават или майсторят и продават, няма кой да купува и се влиза в един порочен кръг.

Неактивен Kiko80

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 403
  • Karma: +63/-81
    • Профил
Re:Какво става бре ???
« Отговор #33 -: Януари 06, 2011, 02:48:39 pm »
Аз продължавам да твърдя че проблема на занаята не в ниския шанс, а изключително мизерния дроп на злато. Откъде да дойде златото с което клиентите да купуват ? В 6та категория надниците и лечението е 10 пъти по-високо от 5та категория, а дропа е почти същият. Как един биещ се да си купи предмет, чиято реална себестойност е 40-50 милиона ? Познавам хора, които за да качат опит в 6та категория пращаха смс-си за да си покриват загубите на злато от битките  :o Това е скандално!!! Ресурсите в т6 са много трудни и скъпи за добиване, обработката им също, чукове и мигновени изработки - ако се обърнат диамантите в злато  :o. Преди промените в занаята себестойността на един епичен лък беше около 11 милиона, сега се явява някъде около 40млн. Говорим за просто един епичен лък, който може и да няма критичен обсег и други радости. И как един биеш се , който в най-добрия случай печели по 1млн на ден и то само ако е много силно епично парти, да си позволи с битки да си купи лък ? Дори да е недъгав лък без критичен и т.н. А ако иска да има хубав ? Два месеца за един лък ли да се бие. Нека си остане занаята така, но да се оправи дропа. Ако герой който само се бие , може на 3-4 дни да си позволява хубав епик, то той за около 6 месеца ще може да събере за едно епично парти. Това ми се струва напълно нормално. Но кой ще чака в момента с битки да се облече - 5-6 години в категория ако се играе, то наистина всички ще се откажат.

Системата пуска скандално малко злато в играта , а отнема чудовищно много под формата на ремонти, надници и лечения. Когато всички копая и продават или майсторят и продават, няма кой да купува и се влиза в един порочен кръг.

Това също е вриант, защото е факт, при това майсторене в момента да се откажа защото нямам толкова ресурс, но ако няма как да набавя този ресурс по друг начин освен копуване на диаманти (непрекъснато), то в даден момент тотално ще спра да играя, защото аз немога да давам по 100 лева всеки месец за тази игра, така че трябва да може да се печели иначе просто скоро няма да има кой да играе.
   

Неактивен Kiko80

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 403
  • Karma: +63/-81
    • Профил
Re:Какво става бре ???
« Отговор #34 -: Януари 06, 2011, 02:50:56 pm »
2. Ако много хора се откажат от занаят - цените ще се вдигнат, постепенно .....
..... всички ще се откажат от играта ;)

Всичко има някакъв таван.
   

D.Hunter

  • Гост
Re:Какво става бре ???
« Отговор #35 -: Януари 06, 2011, 02:57:27 pm »
Аз продължавам да твърдя че проблема на занаята не в ниския шанс, а изключително мизерния дроп на злато. Откъде да дойде златото с което клиентите да купуват ? В 6та категория надниците и лечението е 10 пъти по-високо от 5та категория, а дропа е почти същият. Как един биещ се да си купи предмет, чиято реална себестойност е 40-50 милиона ? Познавам хора, които за да качат опит в 6та категория пращаха смс-си за да си покриват загубите на злато от битките  :o Това е скандално!!! Ресурсите в т6 са много трудни и скъпи за добиване, обработката им също, чукове и мигновени изработки - ако се обърнат диамантите в злато  :o. Преди промените в занаята себестойността на един епичен лък беше около 11 милиона, сега се явява някъде около 40млн. Говорим за просто един епичен лък, който може и да няма критичен обсег и други радости. И как един биеш се , който в най-добрия случай печели по 1млн на ден и то само ако е много силно епично парти, да си позволи с битки да си купи лък ? Дори да е недъгав лък без критичен и т.н. А ако иска да има хубав ? Два месеца за един лък ли да се бие. Нека си остане занаята така, но да се оправи дропа. Ако герой който само се бие , може на 3-4 дни да си позволява хубав епик, то той за около 6 месеца ще може да събере за едно епично парти. Това ми се струва напълно нормално. Но кой ще чака в момента с битки да се облече - 5-6 години в категория ако се играе, то наистина всички ще се откажат.

Системата пуска скандално малко злато в играта , а отнема чудовищно много под формата на ремонти, надници и лечения. Когато всички копая и продават или майсторят и продават, няма кой да купува и се влиза в един порочен кръг.

абсолютно съм съгласен, че трябва да се пуска повече злато
Не е нормално една битка да ти даде 500-600 злато може и по малко(категория 4 съм) а надницата да ти е към 4000 и порправка като имаш, със сигурност не е толкова фрапантно колкото в категория 5 и 6, но пак не е толкова малко

pithtath

  • Гост
Re:Какво става бре ???
« Отговор #36 -: Януари 06, 2011, 03:40:04 pm »
..... всички ще се откажат от играта ;)

Всичко има някакъв таван.
Няма да се откажат, освен ако не са възпрепятствани да играят по други причини :).

Неактивен Kiko80

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 403
  • Karma: +63/-81
    • Профил
Re:Какво става бре ???
« Отговор #37 -: Януари 06, 2011, 03:51:47 pm »
Няма да се откажат, освен ако не са възпрепятствани да играят по други причини :).

аз имам други наблюдения, аз лично вървя на там , а познавам доста които се отказаха, и такива които имат такова намерение :(
   

Неактивен Destruction

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 6
  • Karma: +6/-4
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Какво става бре ???
« Отговор #38 -: Януари 06, 2011, 03:53:52 pm »
Няма да се откажат, освен ако не са възпрепятствани да играят по други причини :).

Тъй ли мислиш? Ако се забрани мултиакаундинга ще се види кой колко играе.
Нашия клан е най силния и най големия във свят 3. В клана има 45 героя а в чата 8-9 човека.Всичко масово се отказва и ако не се е отказало вече то предстой да си бие камшика.Бях написал една тема ама глас пустиня.
Цена 6 лева на смс за 50-60 диаманта а,кеф нали?
Няма смисъл да се нервя явно знаете какво правите.Акаунди много играчи малко . Я има 200 човека я няма в нашия свят.Иначе зарязани ацц-та колкото искаш

D.Hunter

  • Гост
Re:Какво става бре ???
« Отговор #39 -: Януари 06, 2011, 04:03:55 pm »
Тъй ли мислиш? Ако се забрани мултиакаундинга ще се види кой колко играе.
Нашия клан е най силния и най големия във свят 3. В клана има 45 героя а в чата 8-9 човека.Всичко масово се отказва и ако не се е отказало вече то предстой да си бие камшика.Бях написал една тема ама глас пустиня.
Цена 6 лева на смс за 50-60 диаманта а,кеф нали?
Няма смисъл да се нервя явно знаете какво правите.Акаунди много играчи малко . Я има 200 човека я няма в нашия свят.Иначе зарязани ацц-та колкото искаш

вярно е ако се изтрият акаунтите, които са оставани доста малко ще са хората, които играят
Което всъщност е доста добре идея нека изтрият всеки, който не е влизал повече от 6 месеца например

pithtath

  • Гост
Re:Какво става бре ???
« Отговор #40 -: Януари 06, 2011, 04:13:32 pm »
...нека изтрият всеки, който не е влизал повече от 6 месеца например

Това не е никак разумно...

Неактивен svetliomakkk

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 80
  • Karma: +57/-87
    • Профил
Re:Какво става бре ???
« Отговор #41 -: Януари 06, 2011, 04:19:06 pm »
някъде из форума четох че играта преди промените била изкривена или поне не такава каквато били я замисляли -екипа  да изправихте я много добре за наша сметка. Като видя жълтия свитък да свети вече ми се повръща но преди не беше така и ЗАЩО

Неактивен assence

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 44
  • Karma: +5/-24
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Какво става бре ???
« Отговор #42 -: Януари 06, 2011, 04:26:39 pm »
4-ма познати се отказаха вече 2-та героя ги движа аз , в нашата гилдия има вече 10-12 такива , ако няма мултита в играта ще останат 100-на героя най-много  *hihi* :D
ама ще усетите тея работи по нататък в момента когато пуснат подобна игра тая ще замре  *UNDECIDED* :'(
Понякога е по-добре да си държиш устата затворена, за да те мислят за глупак, отколкото да я отвориш и да го докажеш.   ;)
   
2010-12-25 13:51:44 , System    [Отговор]       [Затваряне]   
Успешно купихте 250 Ферованадиево кюлче за 22553 злато

Неактивен stanyo69

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 194
  • Karma: +75/-310
    • Профил
Re:Какво става бре ???
« Отговор #43 -: Януари 06, 2011, 04:32:07 pm »
ми нали видяхте, благинки направени от епични рецепти 59 /2СМС-а/ с много малко се различават от тези 58 от обикновенни рецепти, и кой го е изкривил геймплея да не би аз да съм правил рецептите, ама нали знаете кучетата си лаят кервана си върви.
Каквото и да пишете ще си остане тук във форума, такова нещо като градивна критика няма в тая игра, баланса тотално го няма, дроп т6 10-30к, надници на наемниците 40к, ремонт на героя 400к, съживяване на наемницте още толкова,епици излизат ама по големи боклуци и от преди, голям баланс голямо чудо.

0z1ris

  • Гост
Re:Какво става бре ???
« Отговор #44 -: Януари 06, 2011, 04:34:06 pm »
Ще ми се да видя някои да бие с превъзходни кървави предмети епичните босове в т6(морския демон и древния крилат дзвер) или изродите в пилона на земята.Да не говорим че дори и да става,ако си облечеш наемниците и героя с кървави предмети,даже и да е частично,ще ти струва някъде около 20млн(това за свят 3),на всеки 200 битки трявба да ги преобличаш.Нещо ме съмнява за 200 битки с наемници т6 да успееш да събереш 20млн.Аз съм с такива и надника им е 50-70к отделно 50-70к за лечение,на всеки няколко битки ходя да продавам предмети че оставам без злато за надниците и печалбата ми на ден е няколкостоин хиляди,ако трябва да събирам 20млн ще ми трябва някъде около месец.Да не говорим че за да изпълня някое от приключенията трябва да събирам 2 седмици злато та да мога да изпълня 4-5 стъпки и после пак 2 седмици бои за да събера злато за 4-5 стъпки,а ако реша да купя нещо от пазара какво правим от де пари.Някъде екипа говореха за баланс в играта,ако това е баланса се радвам че не решиха да я дебалансират.
« Последна редакция: Януари 06, 2011, 05:04:47 pm от 0z1ris »