Автор Тема: Какво става бре ???  (Прочетена 25051 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен assence

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 44
  • Karma: +5/-24
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Какво става бре ???
« Отговор #45 -: Януари 06, 2011, 04:43:08 pm »
момчета добре си се оплакваме тука ама няма смисъл никакъв, целта на играта е да  вадят създателите и кинти а не да ни правят кефа , а тва нащо си е направо садо-мазо  *freak*
Понякога е по-добре да си държиш устата затворена, за да те мислят за глупак, отколкото да я отвориш и да го докажеш.   ;)
   
2010-12-25 13:51:44 , System    [Отговор]       [Затваряне]   
Успешно купихте 250 Ферованадиево кюлче за 22553 злато

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:Какво става бре ???
« Отговор #46 -: Януари 06, 2011, 04:49:05 pm »
Хиляди пъти сме мрънкали , че това не ни изнася, онова не ни изнася ... стига де . Гледам че и при цена 400-500к за диамант "големите" са си големи ... Лично на мен играта в момента ми се струва много по интересна от преди, прекъснах я за 4-5 месеца и има доста изненади които ми харесаха. Е, вярно е че не мога да събера 10 диаманта за тия 4-5 дена от както играя , но пък иначе къде е тръпката :) Успех на всички, дано не отнеса много псувни ;)

D.Hunter

  • Гост
Re:Какво става бре ???
« Отговор #47 -: Януари 06, 2011, 04:50:34 pm »
Това не е никак разумно...

защо да не е разумно нека се види колко хора играят а не да се гледаш в класацията на 100 място от 5000 човека, от които никой не е активен
във всяка зона след категория 2 я има 10 човека в даден момент я не
защо седат всички тези нестопанисвани герои
повече от 500 човека в свят 3 няма даже и това е много

Неактивен svetliomakkk

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 80
  • Karma: +57/-87
    • Профил
Re:Какво става бре ???
« Отговор #48 -: Януари 06, 2011, 04:59:48 pm »
lo11o
Категория 5


Karma: +158/-102
  • [-]

 Активен

Публикации: 625



    Re:Какво става бре ???
« Отговор #47 -: Днес в 04:49:05 » Цитат 

--------------------------------------------------------------------------------
Хиляди пъти сме мрънкали , че това не ни изнася, онова не ни изнася ... стига де . Гледам че и при цена 400-500к за диамант "големите" са си големи ... Лично на мен играта в момента ми се струва много по интересна от преди, прекъснах я за 4-5 месеца и има доста изненади които ми харесаха. Е, вярно е че не мога да събера 10 диаманта за тия 4-5 дена от както играя , но пък иначе къде е тръпката  Успех на всички, дано не отнеса много псувни 
  :D :D :D с тези твой изчисления въобще не те виждам как ще оцелееш  настина доста си пропуснал

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Какво става бре ???
« Отговор #49 -: Януари 06, 2011, 06:09:30 pm »
Kilgor е прав. Само че според мен корекцията трябва да е не в падналото злато, а в разходите, които отиват покрай битката. По-малки такси на наемниците, по-малки цени за поправки, по-малко загубена здравина при загуба... И плячката да е с около 20% по-голяма от тази в К5. Иначе след още един месец ще имаме по различен вид въглища във всяка подкатегория (и нова подкатегория на всеки три нива). Нещата заминават към инфлация.

Неактивен assence

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 44
  • Karma: +5/-24
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Какво става бре ???
« Отговор #50 -: Януари 06, 2011, 06:30:10 pm »
при дроп 20к (отиват за 2 наемника) и лечение 70-100к без мулета не се издържа работата е към банкрут,докато в 5 кат се бия с 5 наемника и си спестявам 10-15к злато на битка.
Понякога е по-добре да си държиш устата затворена, за да те мислят за глупак, отколкото да я отвориш и да го докажеш.   ;)
   
2010-12-25 13:51:44 , System    [Отговор]       [Затваряне]   
Успешно купихте 250 Ферованадиево кюлче за 22553 злато

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Какво става бре ???
« Отговор #51 -: Януари 06, 2011, 06:35:32 pm »
Повечето от доволните от промените са развити играчи 5 и 6 катгория. За тях е добре останалите да са на светлинни години от тях !
Но се замислете за тея които тепърва започват да играят - години ще трябва да тъпчат на едно място докато достигнат до заветните 500 т в занаята до 5 или 6 кат. Дали ще издържат толкова дълго?
Шо се отнася до това кой реве и кой не - аз лично за първи път пиша по темата и според мен форумът е именно затова - всеки да си каже мнението а екипът след като отсее плявата да си направи съответните изводи и промените да са такива, че наистина играещите да получават удоволствие и да си дават реалните пари с кеф.
Можеше да смъкнат само долната граница в % за изработка, но да оставят горната .
Можеше също да се направи 7 категория и там само да бяха експерементирали новите неща, но тогава ревящите щяха да са други  :D
Нормално е не всички да са доволни от една игра- хора разни, но не е нормално да не се обръща внимание на мнозинството....
В една друга тема попитах- яе бъде ли върнат бонуса за покупка на диаманти в рамките на два часа ?
Никой не счете за нужно да ми отговори вече една седмица ! Явно моите реални пари не ги вълнуват...  :o
« Последна редакция: Януари 06, 2011, 06:51:23 pm от Danchello »

Shivers

  • Гост
Re:Какво става бре ???
« Отговор #52 -: Януари 06, 2011, 06:49:10 pm »
Аз не съм от старите играчи. И нямам герой кат.5-6 но съм много доволен от промените и то трябва все отнякъде да се започне сега че винаги ще има някой привилигирован защото си е развил занаятите когато е било лесно то е ясно . Но пък сега играта е по интересна купуват се и рядки и легендарни предмети и има повече живец то се усеща. :)

Неактивен assence

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 44
  • Karma: +5/-24
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Какво става бре ???
« Отговор #53 -: Януари 06, 2011, 06:54:56 pm »
хахахаха ами влез в 6-та категория и ми пиши като те пребие някой на арената-700к злато за лечение и ремонт на загуба при дроп 10-20к на битка и ще видим колко ще ти е интересно  *hihi* *freak*
Понякога е по-добре да си държиш устата затворена, за да те мислят за глупак, отколкото да я отвориш и да го докажеш.   ;)
   
2010-12-25 13:51:44 , System    [Отговор]       [Затваряне]   
Успешно купихте 250 Ферованадиево кюлче за 22553 злато

Shivers

  • Гост
Re:Какво става бре ???
« Отговор #54 -: Януари 06, 2011, 06:57:47 pm »
Е пък мене точно това ми е интересно бре да има за какво да се боря за нещо да се мъча да водя трудни битки които да се чудя как да се облека за да мога да ги мина . Тръпката докато копаеш за приключение в провинцията на вражеската гилдия  :P . То това му е интересното то ако валяха Пари и диаманти от небето повече от 5 мин нямаше да отделя на играта :)

Неактивен assence

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 44
  • Karma: +5/-24
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Какво става бре ???
« Отговор #55 -: Януари 06, 2011, 07:02:41 pm »
е значи минаваш яко на СМС-си или 2-3 мулета иначе си е мазохизъм  *freak*
Понякога е по-добре да си държиш устата затворена, за да те мислят за глупак, отколкото да я отвориш и да го докажеш.   ;)
   
2010-12-25 13:51:44 , System    [Отговор]       [Затваряне]   
Успешно купихте 250 Ферованадиево кюлче за 22553 злато

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:Какво става бре ???
« Отговор #56 -: Януари 06, 2011, 07:06:54 pm »
Прав е кога за последно си копал в червена провинция без да даваш диаманти,особено ако има хора в бойната зона. ;D
« Последна редакция: Януари 06, 2011, 07:14:25 pm от ibrahim4o »
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Shivers

  • Гост
Re:Какво става бре ???
« Отговор #57 -: Януари 06, 2011, 07:21:58 pm »
В момента това правя от вчера към 12 съм се забил в червена провинция и копая злато за приключението Носителят на бронята с минимален шанс за златна руда , с обикновенна кирка на по 40 минути копане без диаманти. :) Гилдията която държи провинцията не са ни врагове де. Но се пак вече повече от 12 часа си копая като шашав там . Изпразнил съм героя от всички парички та да неможе да го разграбят и ако некой ме удари по възможно най бързия начин се лекувам и се връщам да му върна услугата та ако ще и 3-но по силен да е 3-пъти ще се връщам. Но както казвам на мен това ми е интересно :). не да щракна 2 пъти с копчето и да съм готов с приключението...

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re:Какво става бре ???
« Отговор #58 -: Януари 06, 2011, 07:23:12 pm »
Ако се премахнат жълтите чукове и се направят занаятчийските комплектите да работят и с обикновенни чукове нещатат ще са по-различни!Както,и че всички ще са равни с малката разлика,че този който има ресурс повече той има най-голям шанс да извади епични предмети! ;D

Неактивен assence

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 44
  • Karma: +5/-24
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Какво става бре ???
« Отговор #59 -: Януари 06, 2011, 07:29:17 pm »
иска ти се ще намалее покупката на чукове и ще обеднеят създателите на играта  *hihi*
Понякога е по-добре да си държиш устата затворена, за да те мислят за глупак, отколкото да я отвориш и да го докажеш.   ;)
   
2010-12-25 13:51:44 , System    [Отговор]       [Затваряне]   
Успешно купихте 250 Ферованадиево кюлче за 22553 злато