Автор Тема: Какво става бре ???  (Прочетена 24962 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Kiko80

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 403
  • Karma: +63/-81
    • Профил
Re:Какво става бре ???
« Отговор #75 -: Януари 07, 2011, 05:51:21 pm »
Ок нека да е трудно, но не невъзможно, защото сега нещата вървят към второто, става невъзможно за игра ако не пуснеш 1-2 смс на 4-5 дни, а ако си решил да майсториш това нестига за абсолютно нищо, разбирам че трябва да се печели, и аз определено допринасям за това, но всичко си има някаква разумна граница, играта вече нее безплатна а направо безбожно скъпа.
« Последна редакция: Януари 07, 2011, 06:02:22 pm от Kiko80 »
   

newcomer

  • Гост
Re:Какво става бре ???
« Отговор #76 -: Януари 07, 2011, 05:59:07 pm »
Но да бъде по-трудно, да бъде хептен трудно и да има нови интересни предизвикателства са различни неща. Нещо да става непосилно не означава, че ще задържи интереса. Може да има нови предизвикателства, но в различни направления.

По досегашната логика на развитие, България е една страна, в която е изключително интересно да се живее, но все повече хора я напускат. Шантава работа, а? ???

Тука си прав. Пробвам различни стратегии и тактики, чути от други или мои. Понякога става, понякога не. Понякога се чувствам, че решавам диференциално уравнение и чувството не е приятно. НО да не забравяме, че сървъра е бета. Всичко подлежи на балансиране/добалансиране и тепърва предстои откриването на официалния сървър/сървъри, където всичко ще бъде точно и ясно и ще има само един тим по подръжка. Ние които играем в бетата се "облажваме" или "пострадваме" (в зависимост от гледната точка) в процеса на търсене на най-добро балансирано решение за дадена част от играта. Аз лично се кефя от играта, иначе нямаше да съм тук.

Не намесвай името на нашата родина. Знаеш, че съм бетер nazi от Божидар Димитров :)

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re:Какво става бре ???
« Отговор #77 -: Януари 07, 2011, 06:09:56 pm »
1. Шансовете за избягване на успешен удар и блок се променят съответно на 75% и 60%, вместо досегашните 65% и 50%.

Eй тази промяна много ме заинтригува!В случая дали е добре въобще да се дига ловкоста на преследвача!Много теми има затова как мистик бие пазител,или как воин бие преследвач,въпреки мижавата точност на воина спрямо преследвача пак го бие?А сега дами и господа къде (***** **) ще бия с без това и сакатият си преследвач!?
« Последна редакция: Януари 07, 2011, 06:24:42 pm от pithtath »

Неактивен Sharp_Shooter

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 279
  • Karma: +29/-385
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Какво става бре ???
« Отговор #78 -: Януари 07, 2011, 06:13:21 pm »
1. Шансовете за избягване на успешен удар и блок се променят съответно на 75% и 60%, вместо досегашните 65% и 50%.

Eй тази промяна много ме заинтригува!В случая дали е добре въобще да се дига ловкоста на преследвача!Много теми има затова как мистик бие пазител,или как воин бие преследвач,въпреки мижавата точност на воина спрямо преследвача пак го бие?А сега дами и господа къде мамка му ще бия с без това и сакатият си преследвач!?
До колкото разбирам шанса за избяване се увеличава .. от 65% на 75% ! Как да няма смисъл да вдигаш ловкостта .. точно обратното трябва да бъхтиш ловкостз,а да достигнеш максималният шанс от 75%.
Май наистина отдавнане си влизал :D Аз вече като видя жълтия свитък да свети, и започвам да се кръстя *hihi*

Kilgor

  • Гост
Re:Какво става бре ???
« Отговор #79 -: Януари 07, 2011, 06:15:16 pm »
1. Шансовете за избягване на успешен удар и блок се променят съответно на 75% и 60%, вместо досегашните 65% и 50%.

Eй тази промяна много ме заинтригува!В случая дали е добре въобще да се дига ловкоста на преследвача!Много теми има затова как мистик бие пазител,или как воин бие преследвач,въпреки мижавата точност на воина спрямо преследвача пак го бие?А сега дами и господа къде мамка му ще бия с без това и сакатият си преследвач!?

Шанаса да те блокира нараства с 10% , но той и преди си беше по-висок. Т.е. пишеше че е 50%, но беше повече. Така че в това отношение, няма да се промени положението. Шансът да те уцелят обаче намалява с 10%, което е в твоя полза, ако решиш да развиеш ловкост. 35% минимален шанс за уцелване е твърде много, 25% звучи по-добре. Вместо всеки 3ти удар, ще ти влиза всеки 4ти :)

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re:Какво става бре ???
« Отговор #80 -: Януари 07, 2011, 06:18:37 pm »
Шанаса да те блокира нараства с 10% , но той и преди си беше по-висок. Т.е. пишеше че е 50%, но беше повече. Така че в това отношение, няма да се промени положението. Шансът да те уцелят обаче намалява с 10%, което е в твоя полза, ако решиш да развиеш ловкост. 35% минимален шанс за уцелване е твърде много, 25% звучи по-добре. Вместо всеки 3ти удар, ще ти влиза всеки 4ти :)
В случая файда много от тия 10% няма има!Когато се изправя срещу воин нещата ще бъдат същите,но за мистиците е добре дошло.

pithtath

  • Гост
Re:Какво става бре ???
« Отговор #81 -: Януари 07, 2011, 06:26:07 pm »
И каква е точно разликата дали си мистик или преследвач? А? М?
Пак започвате да отказвате да мислите, а това не е никак на добре.

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re:Какво става бре ???
« Отговор #82 -: Януари 07, 2011, 06:32:22 pm »
И каква е точно разликата дали си мистик или преследвач? А? М?
Пак започвате да отказвате да мислите, а това не е никак на добре.
Огромна е разликата понеже на мен шансовете нищо не ми говорят за разлика от докладите на битките както и как се справят на плячка и така нататък! Мен айвъна и лъва 3 пъти поред да ме уцелват от първият път си викам нереална работа!Като съм с над 600 ловкост в битката!

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Какво става бре ???
« Отговор #83 -: Януари 07, 2011, 06:36:54 pm »
Това е дет му се вика късмета в тази игра е нещо много странно.И мене там си ме уцелват постоянно и аз съм с над 600 ловкост ама кво ти пука  :D.Да не говорим че стрелци с 50-60% крит в битката не могат и 1 крит да ударят,а ако ударят крит и с поражения колкото обикновен удар

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re:Какво става бре ???
« Отговор #84 -: Януари 07, 2011, 06:48:51 pm »
Това е дет му се вика късмета в тази игра е нещо много странно.И мене там си ме уцелват постоянно и аз съм с над 600 ловкост ама кво ти пука  :D.Да не говорим че стрелци с 50-60% крит в битката не могат и 1 крит да ударят,а ако ударят крит и с поражения колкото обикновен удар
:-X Тука си много прав!Ама и нереално е едният ми ловец с 300 ловкост в битка срещу айвъна и лъва да  го пропускат 3 пъти поред в една битка!
« Последна редакция: Януари 07, 2011, 07:00:40 pm от desperado16 »

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Какво става бре ???
« Отговор #85 -: Януари 07, 2011, 07:02:58 pm »
Нз аз колкото и пъти да се бия с Айвъна секи път е различно.една от последните ми битки където просто ме изуми беше че издържах 21 рунда срещу него.Останах сам от 10 рунд и до 21 рунд не можах да го ударя 1 път дори.А през сичките тея рундове доста пъти го вцепенявах той да ме е пропуснал 1-2 пъти и ме удари 2 пъти останалото вцепеняване.А аз разбираш ли за 21 рунда го удрям 2-3 пъти  :D.Отделно секи път гледам крита на стрелците половината от тях не правят даже крит въпреки че са над 50%те процента другата половина прави критове срещу партито на боса.Некой път забивам и критове на лъва напоследък се по 250-300 щета крит това крит ли е да попитам?

Kilgor

  • Гост
Re:Какво става бре ???
« Отговор #86 -: Януари 07, 2011, 07:57:49 pm »
Е мен вчера два яростни боеца с по 35% шанс да ме уцелят, ми вкараха съответно 75% и 80% успешни удари. В интерес на истината винаги са ми целили герой и наемници с много по-голяма успеваемост от реалния им шанс. За това вече изобщо не развивам ловкост. Но за сега отказвам да повярвам че процентите не са коректни. С малшанс си го обяснявам и се надявам в следващите 2-3000 битки шанса да е на моя страна  *hihi*

Неактивен ge4ito

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 522
  • Karma: +118/-115
  • Благодарности към RELIC и Rusnaka91
    • Профил
Re:Какво става бре ???
« Отговор #87 -: Януари 07, 2011, 08:01:03 pm »
Да не си танцувал на пилона....на земята?  *hihi* е при тях пропуски почти няма  *hihi*
Имаш крава-пиеш мляко!
......ма много кравари станахме :)))

Kilgor

  • Гост
Re:Какво става бре ???
« Отговор #88 -: Януари 07, 2011, 08:58:40 pm »
Да не си танцувал на пилона....на земята?  *hihi* е при тях пропуски почти няма  *hihi*

Не... за предизвикателства говоря. Но в началото на 6та категория опитвах да се бия сам  *hihi* И мобовете винаги ми вкарваха 8/10, 9/11 успешни и с 4% Засада и по 1 критичен  :o. А бях с 800 ловкост тогава и 50% блок в битка срещу 150 точност....

Дано след промените да се оправят нещата. Че сега имам чувството, че ловкостта нещо не работи  :(

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:Какво става бре ???
« Отговор #89 -: Януари 07, 2011, 10:02:14 pm »
Тая тема стана като предаването "Споделено с Камелия " , та и аз да си кажа болката , щото много се изнервих с тоя занаят .
Гледам в шеста оръжейниците се мъчат като грешни дяволи в трупането на занаятчийски точки .
Всичкото оръжие с циркон дава седем точки , а ножките даже са намалени на некакви пет .
Е питам , къде е тая пуста справедливост ?