Автор Тема: Какво става бре ???  (Прочетена 22305 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Какво става бре ???
« Отговор #105 -: Януари 08, 2011, 12:32:27 pm »
Въпрос на късмет е пак казвам.Имаш късмет че са излезнали чисти изработки без проценти,или дух и здраве.Е на едната има.Но се пак мога да покажа от рядка която се доближава до тях само където ми излезна с процент иначе и по-добра щеше да е.

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:Какво става бре ???
« Отговор #106 -: Януари 08, 2011, 05:07:28 pm »
Demark е свиреп и иска да е почти 100% аут срещу метателно копие. Мечта му е. Само дето е неизпълнима.
Demark е войн, но използва 2 ками които не са неговият клас. И аз бих искал да сложа 2 леки мечa на преследвача си, логиката би трябвало да е същата, но немога. И две м.копия бих сложил, но къде отива баланса? :) Ах баланса...

Shivers

  • Гост
Re:Какво става бре ???
« Отговор #107 -: Януари 08, 2011, 06:35:40 pm »
Затова и аз съм съгласен но пък и реалността трябва да се погледне нормално е един голям здрав мъжага да може да носи 2 тежки меча боздугани и така натам и съответно и ками. А някой хилав бързак да не може да вдигне 2-та меча от земята :).А и донякъде си е балансирано знам ли по принцип един свиреп с 2 ками никога няма да има по голяма ловкост/точност от преследвач с 2 ками и то пак си излиза същото свирепия ще има по голям шанс да удари пазителя ма тъй като е с ками няма да прави толко дмг.А преследвача пак ще си има стабилен шанс за избягване и ще праска с 50% критичен :)

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Какво става бре ???
« Отговор #108 -: Януари 08, 2011, 07:51:03 pm »
И какво му е на пръстена?
1.избаротваш пръстен 36 ниво с обикновен камък
2.има 54 атрибута с малко проценти добре си е за мистик примерно.
3.за 4та категория и за левела си става.
4.след като си бижутер толкова време трябва да знаеш че при бижутата дори епична рецепта да е няма шанс,че ще е по-добра изработката от рядка рецепта.

Ако си направиш труда да погледнеш профила на Horny_   ще видиш какви бижута е изработвала Naughty преди промените от рецепти 34 ниво даже. Тоя ми излезе на 54 опит (дваисетина от тях бяха с легендарни рецепти, останалите без последните 3 - 38 ниво с перли) и не ми се мисли колко много ресурс и диаманти ми е коствал,,,,,
Идеята на админите беше да се радваме повече от преди когато изкараме епик но за съжаление аз радост не изпитах....
Повече няма да пиша по тази тема зашото вече достатъчно писах по нея...
« Последна редакция: Януари 08, 2011, 07:54:41 pm от Danchello »

Неактивен eniac

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 202
  • Karma: +38/-77
    • Профил
Re:Какво става бре ???
« Отговор #109 -: Януари 09, 2011, 12:41:56 pm »
Цитат
Доклад за изработката
---------------------------------------
Множител за време на изработката: x8
Изключителна изработка Превъзходен: 1 пъти
Изключителна изработка Рядък: 0 пъти
Изключителна изработка Легендарен: 0 пъти
Изключителна изработка Епичен: 0 пъти
Изключителна изработка Комплекти: 1 пъти
Изработен предмет: Фаларски боен лък
-----
Ниво - 38
Минимални поражения - 27
Максимални поражения - 184
Обсег - 4
Продажна цена - 8000
Ловкост +16
Обсег +1

Не стига че зелените се правят трудно ами и сте ги разделили на подкатегории  *WALL*
То по тая логика предпочитам да правя епик вместо зелен. Как да изключа опцията за зелен?!?

pithtath

  • Гост
Re:Какво става бре ???
« Отговор #110 -: Януари 09, 2011, 12:53:08 pm »
...Аз например искам да ми се хвърля зар директно от епичния...

Неактивен Sharp_Shooter

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 279
  • Karma: +29/-385
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Какво става бре ???
« Отговор #111 -: Януари 09, 2011, 08:48:36 pm »

Това са от легендарни рецепти и ако някой изкара по-добри от тях от синя рецепта да ми се обади да му честитя ;D

П.П. Пръстена е преди промените.
Не мога да разбера какво казваш ... те са от легендарни рецепти,пък ти искаш някой да изкара по-добри от синя рецепта ?
Май наистина отдавнане си влизал :D Аз вече като видя жълтия свитък да свети, и започвам да се кръстя *hihi*

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:Какво става бре ???
« Отговор #112 -: Януари 09, 2011, 09:46:32 pm »
4.след като си бижутер толкова време трябва да знаеш че при бижутата дори епична рецепта да е няма шанс,че ще е по-добра изработката от рядка рецепта.
Ivolver май точно това казва :D :D :D
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Какво става бре ???
« Отговор #113 -: Януари 09, 2011, 09:59:19 pm »
Казах че има шанс епика от епична да бъде дори по-слаб от този от рядка рецепта.Това че не си ме разбрал си е твой проблем  :D
Имам си бижутерче и изключително много се радвах точно като ми паднат такива чисти изработки без проценти и здраве.Отделно от това съм правил епици от легенди като твойте в 4та който като влезнеха с проценти и здраве или дух и направо бяха по-слаби от епици 3та.Въпрос на късмет.

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Какво става бре ???
« Отговор #114 -: Януари 10, 2011, 05:18:21 am »

Това са от легендарни рецепти и ако някой изкара по-добри от тях от синя рецепта да ми се обади да му честитя ;D

П.П. Пръстена е преди промените.


Тези да не би да са по лоши?
Имайки предвид че рецептите дори не са сини а обикновенни...




Edit:

След още 14 неуспешни опита да изкарам епик си купих нов 4ук, 20перли. 50 златни и 50 стоманени кюлчета и направих нови 22 опита...
Купих и 24 точки за действие срещу 10д и още около 25д отидоха за моментална обработка. Шанс за епик - 8 %.
Резултат от 36 опита=

5 легенди
10 редки
21 изключителни

За над 80 опита съм изкарал само един епик и той не е нищо особенно....
Трябва да съм луд за да продължавам да си плащам с реални пари за подобни резултати....






« Последна редакция: Януари 10, 2011, 01:04:10 pm от Danchello »

Неактивен Kiko80

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 403
  • Karma: +63/-81
    • Профил
Re:Какво става бре ???
« Отговор #115 -: Януари 10, 2011, 06:27:28 pm »

За над 80 опита съм изкарал само един епик и той не е нищо особенно....
Трябва да съм луд за да продължавам да си плащам с реални пари за подобни резултати....



 е ти си по зле от мен  :D, а и си мазохист, аз на 32 опит спрях да майсторя, и не вярвам пак да почна, по евтино ще мие да си купя ;)


« Последна редакция: Януари 11, 2011, 12:14:30 am от Kiko80 »
   

Неактивен svetliomakkk

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 80
  • Karma: +57/-87
    • Профил
Re:Какво става бре ???
« Отговор #116 -: Януари 10, 2011, 07:07:53 pm »
мда гласове в пустия сме ние за тях Лошото за тях ще е когато изгубим интереса за игра аз вече почвам да го губя.

Неактивен grotius

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 38
  • Karma: +1/-24
    • Профил
Re:Какво става бре ???
« Отговор #117 -: Януари 11, 2011, 12:11:37 am »
Явно промените не са удачни, но предполагам ще се коригира положението. За играчите играта е за удоволствие, а за създателите начин за печелене на пари, начин да изхранват семействата си. Промените се правят за да се подържа интереса на играчите и те да плащат. Не винаги се получава и за това се правят нови промени, които да откоригират нередностите. Никой не ни кара насила да си даваме парите, ние сами се натискаме да се докажем колко сме велики в един измислен свят, тъй че оплакванията са излишни. Надявам се скоро да има нови промени :)

Неактивен svetliomakkk

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 80
  • Karma: +57/-87
    • Профил
Re:Какво става бре ???
« Отговор #118 -: Януари 11, 2011, 12:57:07 am »
 Re:Какво става бре ???
« Отговор #119 -: Днес в 12:11:37 » Цитат 

--------------------------------------------------------------------------------
Явно промените не са удачни, но предполагам ще се коригира положението. За играчите играта е за удоволствие, а за създателите начин за печелене на пари, начин да изхранват семействата си. Промените се правят за да се подържа интереса на играчите и те да плащат. Не винаги се получава и за това се правят нови промени, които да откоригират нередностите. Никой не ни кара насила да си даваме парите, ние сами се натискаме да се докажем колко сме велики в един измислен свят, тъй че оплакванията са излишни. Надявам се скоро да има нови промени                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        говоря за отношението към играчите НИКОГА не се отговаря на важни въпроси от екипа защо самоте си знаят а се спами яко в теми от типа на вицове да да видим че съществуват може би ,колкото до парите дал съм както повечето хора но аз съм прецинил и съм дал да си правя кефа така че не съжалявам за това. За друго ме е яд че една хубава игра отива по дяволите             

Неактивен Baium

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 392
  • Karma: +104/-181
    • Профил
Re:Какво става бре ???
« Отговор #119 -: Януари 11, 2011, 01:49:32 am »
Много си прав тук! Наистина съм съгласен с написаното от теб, но най- вече последното изречение!
Предложеният от Вас на аукциона Облеклото на паладина бе купен. Получихте 23750000 Злато.