Автор Тема: Какво става бре ???  (Прочетена 24820 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Какво става бре ???
« Отговор #120 -: Януари 11, 2011, 03:21:21 am »
Именно. Изпитвах удоволствие да играя тази игра до промените но то си отиде заедно с тях.
Реших да съм мазохист до край и си купих и липсващият ми пръстен от маисторския комплект с което процента ми за епик стана 8,72%.
Работилницата ми е на 14% но и да я вдигна на макс процента за епик ще е най много около 9...
Направих още десетина опита и ... изкарах това -

Талисман на мощта
Сила +20
Жизненост +17
Ловкост +12
Интелект +13
Пуснат предмет +16%
Ниво 38
Стойност 18000 g.
Категория 4
Изработено от Naughty

Статистиката до тук = стотина опита с огромно количество похабен ресурс, диаманти и 2 легендарни чука за да изкарам 2 епика които не забелязах да са по добри от предишните, както беше обещано. Представете си какво блъскане ме чака ако реша да си оборудвам героите и наемниците с епици пък дори и с легенди . Аз съм напълно наясно, че не всички стават трепачи но нямам намерение да бъхтя с месеци за да изкарам такива. Тези ако ги продам няма да ми върнат и 1/10 от това което съм вложил в тях. Да не говорим, че играчите поне в 4 к по мои наблюдения почти спряха да купуват скъпи неща. Преди редовно увеличавах работните места в гилда, че все не стигаха а сега гледам, че най много 1-2 работят в работилниците. Не искам да съм банален и да приличам на човек, който се оплаква но ми е жал за хубавата игра. Страхувам се, че ще ме откажете от нея. Вече започнах да си търся друга.....

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Какво става бре ???
« Отговор #121 -: Януари 11, 2011, 06:56:37 am »
аиде сега и на мен ми стана кофти като пуснах 50 брони и имам само скраб но точно това е интересното,  по 30 епика от чук вадех, просто спирам занаята  :D
по темата, сега 1 предмет е 50-100 диаманта може и повече а не x10 или 5 както продаваха някои безсмислени маистори, нека сега страдат  :D

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Какво става бре ???
« Отговор #122 -: Януари 11, 2011, 08:04:12 am »

по темата, сега 1 предмет е 50-100 диаманта може и повече а не x10 или 5 както продаваха някои безсмислени маистори, нека сега страдат  :D

Да бе  :D
То и за 200 може да се пускат ама кой ги купува . 90% минаха на зелено или се обличат от дроп.
Като  гледам аукциона в 6к пращи от епици и така си стоят повечето...
Ела пусни нещо за 50 д в 3 и 4 к и ще те питам кой ще ти го купи
Или тръгни сега отначало да вдигаш професия ...
Пак ще си говорим ако пуснат 7к  ;)
« Последна редакция: Януари 11, 2011, 08:07:06 am от Danchello »

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Какво става бре ???
« Отговор #123 -: Януари 11, 2011, 09:15:55 am »
за това 3та и 4та не ме интересуват, сега ми купиха ботушки за 50(6та ковани) кредита  :P
в 4та има двама измисленяци които продават на цената на ресурса, нека сега се мъчат гадовете

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Какво става бре ???
« Отговор #124 -: Януари 11, 2011, 09:40:50 am »
в 4та вчера продадох броня за почти 40д така че има надежда  :D

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Какво става бре ???
« Отговор #125 -: Януари 11, 2011, 10:55:32 am »
Ами луди има навсякъде.
Даже и в лудниците  :D

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Какво става бре ???
« Отговор #126 -: Януари 11, 2011, 11:07:22 pm »
искам още минуси палячовци малки

Неактивен aHoHuMeH

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-144
    • Профил
Re:Какво става бре ???
« Отговор #127 -: Януари 11, 2011, 11:31:27 pm »
Дадох ти + за да те ядосам, ама и ще кажа че положението в свят 3 е точно обратното..

Никой не купува, много играчи се отказаха от играта, а още по малко никой нищо не прави. (освен ако не си земе епик чука)

Преди давахме смс-и за да пускаме премиуми и т.н., а сега ще ги даваме за да си поправяме екипировката..
Е давайте, аз спрях да давам, че както върви играта май само ще се влошава...
Tap3aH a.k.a aHoHuMeH


Щях да напиша нещо, но не искам да спамя в темата ти.

Предполагам тази публикация е универсална.

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re:Какво става бре ???
« Отговор #128 -: Януари 11, 2011, 11:57:49 pm »
От мене - заради котката! 3 минути я гледам, хипнотизира ме :)

Неактивен Killah

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 14
  • Karma: +3/-9
    • Профил
Re:Какво става бре ???
« Отговор #129 -: Януари 12, 2011, 12:26:18 am »
Дадох ти + за да те ядосам, ама и ще кажа че положението в свят 3 е точно обратното..

Никой не купува, много играчи се отказаха от играта, а още по малко никой нищо не прави. (освен ако не си земе епик чука)

Преди давахме смс-и за да пускаме премиуми и т.н., а сега ще ги даваме за да си поправяме екипировката..
Е давайте, аз спрях да давам, че както върви играта май само ще се влошава...

Само за сведения за свят 3 - в момента на пазара има 2(ДВА) предмета които не са дроп, като и двата са пуснати от elektroto. Докато не се оправи занаята няма смисъл да се мъча с занаят, нито аз нито някой друг.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Какво става бре ???
« Отговор #130 -: Януари 12, 2011, 12:42:25 am »
Това е занаята разберете го.Няма да се оправя повече.Така си е добре просто свят 3 няма толкова хора.Ела в свят 2 да видиш какво е  :)

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Какво става бре ???
« Отговор #131 -: Януари 12, 2011, 03:00:26 am »
Да, ама тея дето сега се логват и тепърва ще си развиват занаятите как ще издрапат до 6к с тея % ?
Доста месеци и годинки ще им трябват . Ще издържат ли ? Може би поне за малките категории % трябваше да е по висок.
В момента всички епици от 4 к се побират на 1 страница  *hihi*
Аз си ги имам във всички категории % за епик но ако сега трябва да почвам отначало не бих се хванална хорото.
Сега в 5 и 6к  има интерес донякъде към новите неща но то е временно. Малко ще са тея дето ще се преобличат често както преди.
Ако пък отворят и 7к си представям какво ще е.
« Последна редакция: Януари 12, 2011, 03:02:10 am от Danchello »

Shivers

  • Гост
Re:Какво става бре ???
« Отговор #132 -: Януари 12, 2011, 04:21:05 am »
Аз пък съм доволен редките се като старите легендарни и не се оплаквам... успявам да си продавам продукцията на пазара на добри цени докато си вдигам занаята и пак съм отгоре с някой лев. Това че не е "Лилаво" кво трябва да означава че не се носи ли ? Носят си хората. Бече са се приспособили към промените и това да си облечеш наемниците в синио вече не е за смях защото редките са си с добри показатели. Време е вече и вие да схванете какво става и че просто лилавото е изместено от сегашните жълти. Дропът и водене на битките с босове вече е интересен и заема доста голяма част от играта. Защото преди нещо като беше от дроп ако ще и бембено да е не става. Сега вече можеш да си изкарваш хляба и с дроп което е много по интересно от това да се забиеш в щаба с дни. Мани другото е и много по евтино от това да си купуваш чукове за което вие постоянно се оплаквате.Комплектите които преди никой ги непипаше вече също са една основна част от играта и се търсят масово. Иначе просто нямаше смисъл от 1/2 от нещата в играта!!!

Неактивен Madbutcher

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 0
  • Karma: +1/-1
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Какво става бре ???
« Отговор #133 -: Януари 14, 2011, 03:20:09 pm »
Нещата яко зациклиха.Вече наблюдаваме ефекта на нововъведенията.

Неактивен svetliomakkk

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 80
  • Karma: +57/-87
    • Профил
Re:Какво става бре ???
« Отговор #134 -: Януари 20, 2011, 12:20:58 am »
Орлови нокти
Броня 574
Сила +13
Ловкост +22
Точност +21
Интелект +13
Здравина 480/480
по голям боклук не бях изкарвал 49  *hihi* *hihi* *hihi* че те от 4 -та кат. излизат по добри  това ли са новите епици  :D :D :D смърди ама много смърди вече