Автор Тема: 7 категория ?  (Прочетена 2830 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Destruction

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 6
  • Karma: +6/-4
    • Профил
    • Ел. поща
7 категория ?
« -: Януари 06, 2011, 12:37:02 pm »
Имам въпрос къде е 7 категория? Беше обявено пускането и но вместо това има 3 нови провинции 6 категория?
Надявахме се да можеме да си развиваме героите и след 59 ниво.За съжаление вместо да се продължи играта се забатачи съвсем вече.И 100 кристала да измислите вече геройчето ми е облечено и е максимално развито.
Ще има ли 7 категория или това бяха промените за 2011 година?

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:7 категория ?
« Отговор #1 -: Януари 06, 2011, 12:44:47 pm »
абе къде го е пиело това за 7ма категория още не мога го намеря?

Неактивен Destruction

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 6
  • Karma: +6/-4
    • Профил
    • Ел. поща
Re:7 категория ?
« Отговор #2 -: Януари 06, 2011, 12:51:27 pm »
- В категории 7, 8 и 9 ще се добиват, обработват и използват:
Скъпоценен Опал
Скъпоценен Ахат
Скъпоценен Топаз
Скъпоценен Смарагд
Скъпоценен Лунен камък

Ти колега добиваш ли ги тия ресурси ,че аз нещо не мога?

Kilgor

  • Гост
Re:7 категория ?
« Отговор #3 -: Януари 06, 2011, 12:55:53 pm »
- В категории 7, 8 и 9 ще се добиват, обработват и използват:
Скъпоценен Опал
Скъпоценен Ахат
Скъпоценен Топаз
Скъпоценен Смарагд
Скъпоценен Лунен камък

Ти колега добиваш ли ги тия ресурси ,че аз нещо не мога?

Такава е новата логиката на ресурсите, също и нов вид въглища ще има във въпросните категории. Но никъде не е казано че тези категории ще се въведат веднага. Ще ги има, някой славен ден. :)

Неактивен stormer81

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 99
  • Karma: +35/-29
    • Профил
Re:7 категория ?
« Отговор #4 -: Януари 06, 2011, 12:57:40 pm »
.....когато треперещата ми от преклонната възраст ръка, едва ли би могла да ползва мишката  :D

Неактивен Destruction

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 6
  • Karma: +6/-4
    • Профил
    • Ел. поща
Re:7 категория ?
« Отговор #5 -: Януари 06, 2011, 01:06:27 pm »
Само едно ме интересува кога да очакваме 7 категория?


ПП Покопах го кристала и бърже ми мина мерака файдата от него е никаква общо взето.Моето желание е да си развивам героя.Дали ще пуснат още 5 провинции 3 категория или 6-та е все тая за мен.Моя герой опит не взима седи си и тъпче доста време на едно място!

Kilgor

  • Гост
Re:7 категория ?
« Отговор #6 -: Януари 06, 2011, 01:13:33 pm »
Само едно ме интересува кога да очакваме 7 категория?


ПП Покопах го кристала и бърже ми мина мерака файдата от него е никаква общо взето.Моето желание е да си развивам героя.Дали ще пуснат още 5 провинции 3 категория или 6-та е все тая за мен.Моя герой опит не взима седи си и тъпче доста време на едно място!

С кристала и хубави неща стават, особено има смисъл за оръжия.

Иначе си прав, играта е недовършена, а ние сме един вид тестери които проправят пътя. След 2-3 години ще се регистрира някой новобранец и ще има пред себе си една завършена и балансирана игра. Няма да знае какво е да се прави епик с 1% шанс, нито с 34%. Няма да вдига по 7-8 нива в долна категория , поради липса на горна. Няма да чака по 5-6 месеца без да може да вдигне ниво. Няма противниците му да си рушат предните постове , когато той ги атакува. Няма да отваря тема за всяка стъпка от приключението което минава, защото се е бъгнало нещо и т.н. и т.н. Нас тогава вероятно няма да ни има, сигурно и никой няма да ни помни :) Малко е депресиращо, но си има и своя чар :)

Неактивен Destruction

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 6
  • Karma: +6/-4
    • Профил
    • Ел. поща
Re:7 категория ?
« Отговор #7 -: Януари 06, 2011, 01:20:03 pm »
Еми да аз вече го реших няма ли 7 категория си подарявам героите на клана.Да ходя всеки ден и да бия в гората не ми доставя особено удоволствие . До сега качвах развивах се и ми беше много интересно.Сега освен да блъскам в гората няма какво да правя а това действие е далеч от разбирането ми за интересна онлайн игра.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:7 категория ?
« Отговор #8 -: Януари 06, 2011, 01:27:17 pm »
Ми развии си занаята.Аз не виждам кво интересно има в блъскането по зони само и само да вземеш 5к опит.И да качиш левел с който развиваш великият си герой с 10 атрибута отгоре и 1 умение голямо развитие.

Неактивен Destruction

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 6
  • Karma: +6/-4
    • Профил
    • Ел. поща
Re:7 категория ?
« Отговор #9 -: Януари 06, 2011, 01:30:37 pm »
Занаята е развит на къде да го развивам повече? Нова категория ,нови дрехи , нов занаят за развиване нови зони нови приключения,нови умения на героя тн.Това е развитие на героя според мен.

Неактивен Assailant

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 194
  • Karma: +10/-46
    • Профил
Re:7 категория ?
« Отговор #10 -: Януари 06, 2011, 01:31:14 pm »
Само едно ме интересува кога да очакваме 7 категория?


ПП Покопах го кристала и бърже ми мина мерака файдата от него е никаква общо взето.Моето желание е да си развивам героя.Дали ще пуснат още 5 провинции 3 категория или 6-та е все тая за мен.Моя герой опит не взима седи си и тъпче доста време на едно място!
Играи WOW до колкото знам като стигнеш даден левел тъпчеш пак на едно място. Все някога има таван, който си го достигнал, а за мен този таван най-рано след 1 година би дошъл. Взе почни наново с втори герой ако не искаш да тъпчеш на едно място  :D
nickname Assailant свят 2

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:7 категория ?
« Отговор #11 -: Януари 06, 2011, 01:32:42 pm »
Занаята е развит на къде да го развивам повече?
Ем стигнал си 500т и това е така ли?Ми направи един цял комплект от епици мисля че това е достатъчно предизвикателство.Или развии сичките си занаяти на макс във всяка една категория като се чудиш кво да правиш.

Неактивен Destruction

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 6
  • Karma: +6/-4
    • Профил
    • Ел. поща
Re:7 категория ?
« Отговор #12 -: Януари 06, 2011, 01:39:19 pm »
По добре да пусна тото и да си чакам 6-цата от колкото да се занимавам с глупости. При тия проценти трябва да строша 1 чувал с ресурс за ония дето духа.Вчера строших една торба кюлеци за 6 категория за 2 кържави епика дето са по зле и от старите.И за какво да го събирам тоя комплект за да пуснат след 6 месеца 7 категория и да го хвърлям в кофата>?А и колко ще излезе 4-5к диаманти? Това ли е идеята да строшим по няколко хиляди диаманта за някакъв комплект?Ако това е идеята мерси много но без мен!

Неактивен marveliking

  • Sensei
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +85/-554
  • Рошав (форумен) битник
    • Профил
    • Ел. поща
Re:7 категория ?
« Отговор #13 -: Януари 08, 2011, 09:47:36 am »
С кристала и хубави неща стават, особено има смисъл за оръжия.

Иначе си прав, играта е недовършена, а ние сме един вид тестери които проправят пътя. След 2-3 години ще се регистрира някой новобранец и ще има пред себе си една завършена и балансирана игра. Няма да знае какво е да се прави епик с 1% шанс, нито с 34%. Няма да вдига по 7-8 нива в долна категория , поради липса на горна. Няма да чака по 5-6 месеца без да може да вдигне ниво. Няма противниците му да си рушат предните постове , когато той ги атакува. Няма да отваря тема за всяка стъпка от приключението което минава, защото се е бъгнало нещо и т.н. и т.н. Нас тогава вероятно няма да ни има, сигурно и никой няма да ни помни :) Малко е депресиращо, но си има и своя чар :)

Чул те Гос... ъъъ Таткото  8)
А до тогава... търпението е добродетел  :-X
It`s dark insinde. It`s where my demons hide

И да вземте да си четете пощата - как така близо 9000 непрочетени, ние за какво ви ги пращаме тогава  :D