Автор Тема: Имате ли такава тояга?  (Прочетена 2240 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Destruction

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 6
  • Karma: +6/-4
    • Профил
    • Ел. поща
Имате ли такава тояга?
« -: Януари 06, 2011, 08:18:51 pm »



Ако нямате такава тояга значи не сте програмистче ...нямате ли такава тояга няма да можете толкова смело и достойно да предизвиквате цялата игра на предизвикателство.Ех мечти да можеше и на мен да са ми безплатни диамантите и аз бих врътнал 20-тина жълти рецепти 6 категория!
« Последна редакция: Януари 06, 2011, 08:21:01 pm от Destruction »

pithtath

  • Гост
Re:Имате ли такава тояга?
« Отговор #1 -: Януари 06, 2011, 08:37:29 pm »
Обиждате човек от екипа. Още малко за днес и излизате в дървена ваканция до пролетта.
Апропо - ако аз бях в 6-та кат. винаги щях да намеря начин да бия този герой на предизвикателство. Дори нямаше да се напъвам...

Kilgor

  • Гост
Re:Имате ли такава тояга?
« Отговор #2 -: Януари 06, 2011, 08:48:16 pm »
Моята стана само легендарна  :'( , но ако ми беше в свят 2 Комонер много бой щеше да яде  8)




И това без изобщо да съм програмист :)

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Имате ли такава тояга?
« Отговор #3 -: Януари 06, 2011, 09:29:27 pm »
Имаше тези дни една тояжка с над 1000 поражения кървава много здрава откъм пораженията  *xxx*

Неактивен viruskiril

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 606
  • Karma: +72/-411
    • Профил
Re:Имате ли такава тояга?
« Отговор #4 -: Януари 06, 2011, 09:33:54 pm »
Браво Kilgor много як тамен маг си направил *beer* *beer* *beer*
viruskiril свят-2

Неактивен tontoer

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +39/-75
    • Профил
Re:Имате ли такава тояга?
« Отговор #5 -: Януари 06, 2011, 10:08:42 pm »
Незнам как го правите аз 40се удара и се радвам на 4 рядки и един легендарен сигорно ако изкарам епик ще му искам 1000 диаманта :D

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Имате ли такава тояга?
« Отговор #6 -: Януари 06, 2011, 10:24:30 pm »
Kilgor е само приближен до екипа, затова е с легандарна. Аз обаче още утре ще ида да принеса едно куче в жертва на боговете, за да получи героят ми епична тояга от комплект седма категория *hihi*

А ако някой види героят на Крест с какво гребло се разхожда из виртуалните светове... Мамутът още има мигрена.

П.П: Предишния път може би пропуснах да предупредя автора- ето тази тема ще ти е полезно да прочетеш.
« Последна редакция: Януари 06, 2011, 10:26:24 pm от Sheremetev »

Неактивен Destruction

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 6
  • Karma: +6/-4
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Имате ли такава тояга?
« Отговор #7 -: Януари 06, 2011, 11:51:31 pm »
О извинявай не съм имал намерение да развалям престижа на админите.Просто никога не съм ги виждал да купуват рецепти и чукове та за това така се зачудих при тоя малък шанс бая въртене ще е паднало ...

Неактивен Sharp_Shooter

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 279
  • Karma: +29/-385
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Имате ли такава тояга?
« Отговор #8 -: Януари 07, 2011, 12:19:44 am »
О извинявай не съм имал намерение да развалям престижа на админите.Просто никога не съм ги виждал да купуват рецепти и чукове та за това така се зачудих при тоя малък шанс бая въртене ще е паднало ...
Хммм ... как искаш да ги видиш ?
Май наистина отдавнане си влизал :D Аз вече като видя жълтия свитък да свети, и започвам да се кръстя *hihi*

Неактивен prob4o

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 495
  • Karma: +98/-67
    • Профил
Re:Имате ли такава тояга?
« Отговор #9 -: Януари 07, 2011, 12:23:20 am »
О извинявай не съм имал намерение да развалям престижа на админите.Просто никога не съм ги виждал да купуват рецепти и чукове та за това така се зачудих при тоя малък шанс бая въртене ще е паднало ...
Със сарказма и сапунките бяхте дотук. Повече не смятам да ви чета.
Само не мога да разбера като не ви харесва играта и плюете наред, какво още правите тук? Та сте толкова обсебен, че си правите нови регистрации след като вече ви е бил забранен достъпът до форума. Е, спечелихте си още една минута слава. При следваща регистрация тук, ако искате да се задържите повече в него,  ви препоръчвам да смените, освен името и пощата си, и начина си на изразяване.