Автор Тема: приключение  (Прочетена 1609 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен neltarion

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 147
  • Karma: +15/-34
    • Профил
    • Ел. поща
приключение
« -: Януари 12, 2011, 01:06:06 am »
питам вече,не знам за кой път...казахте че който не е успял да вземе приключенията кат 5,като мине няколко стъпки от приключение в кат 6,ще се отворят.така аз не успях да взема -силата на кръвта и всички стихий на живота.силата на кръвта ми се отвори,но вече съм на 7-ма стъпка на крилата на силата и на честна корсарска-само тия двете ми останаха незавършени. всички стихии,така и не ми се отваря.та въпросът ми е - това бъг ли е ???ще ми се отвори ли ваобще,това приключение или кво ???дано поне този път,се намери някой компетентен да ми разясни ситуацията,щото досега писах няколко пъти по въпроса,но отговор,така и не получих ???

Неактивен Abato

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 43
  • Karma: +4/-8
    • Профил
Re:приключение
« Отговор #1 -: Януари 16, 2011, 01:25:25 am »
Споко, и аз съм като тебе, писах и аз много пъти , но уви няма кой да отговори. Може би трябва да стане обща болка тая тема, че да се сети някой "админ".

Неактивен bbi

  • Проз Бахур
  • *
  • Публикации: 129
  • Karma: +16/-20
    • Профил
Re:приключение
« Отговор #2 -: Януари 16, 2011, 02:44:33 pm »
аз нещо не съм разбрал някъде написано да има, че ще се отварят от предишни категории…
те са си за хората от предишните категории – очевидно няма какво да правиш там.
на същия принцип да ти отключат и приключенията за втора и трета категория, само защото не си ги взел.
ами че то като се появят още приключения какво ще правиш?

който взел – взел… останалите чакаме за нови в нашата категория.

GLADIATOR

  • Гост
Re:приключение
« Отговор #3 -: Януари 16, 2011, 03:35:03 pm »
Имаше такова нещо и някой играчи се възползваха от него. Обаче мисля че се отнасяше само за силата на кръвта, но не съм много сигурен ;)

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re:приключение
« Отговор #4 -: Януари 16, 2011, 03:36:45 pm »
Дори и да ви ги отключат, и да ги минете, няма да вземете предметните награди, а равностойноста им в злато, кето за к5 е смешно, а за к6 да не говорим. Така че не се кахърете. Виж за силата на кръвта не знам как ще бъде. Мене ако ме питате, редно е да не дава бонуси на екипировка к6.

Неактивен bbi

  • Проз Бахур
  • *
  • Публикации: 129
  • Karma: +16/-20
    • Профил
Re:приключение
« Отговор #5 -: Януари 16, 2011, 05:33:13 pm »
обратното пускане на носферчо беше защото приключението е пуснато заедно с 6-та категория и много хора влязоха директно в 50-то ниво и затова. беше след втора или трета стъпка на корсарското приключение, ако не се лъжа. вече е махнато от там.
и това, че дава бонусите и за по-високата категория е доста тъпо. има хора, които направиха епични 59-ти и минаха през носфер.

Неактивен pro_pain

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 180
  • Karma: +20/-53
    • Профил
Re:приключение
« Отговор #6 -: Януари 17, 2011, 01:47:59 pm »
Аз пиша от деня когато пуснаха 6 категирич ефекта нулев  2 преключения в канала  :( :( :(