Автор Тема: Бъг с плячка  (Прочетена 1034 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

newcomer

  • Гост
Бъг с плячка
« -: Януари 16, 2011, 05:13:13 pm »
Днес сутринта furyone нападна героя romi766 в зона Замръзналите хълмове, провинция Фалар. След атаката системата ми отвори нов прозорец за нова атака към същия герой, като ми взе точка на действие. Пак натиснах бутона "Затваряне" и пак ми се отвори прозорец за анимация с атака към същия герой. И пак. И пак. Точките свършиха, но системата непрекъснато ми отваряше анимация за атака. След известно време просто излязох от играта и след log on разбрах че най-сетне бях излязъл от този омагьосан кръг. След разглеждане на битките видях, че системата отчита на нападателя равенство, а на нападнатия загуба, но реално при всички битки, за които системата пази данни героите влизат с нула здраве. Ето и част от стенвестника относно този случай.

« Последна редакция: Януари 16, 2011, 05:15:08 pm от newcomer »

newcomer

  • Гост
Re:Бъг с плячка
« Отговор #1 -: Януари 28, 2011, 09:01:14 pm »
Fatal error: Call to undefined method stdClass::getHeroItems() in /srv/www/imphero/htdocs/game/config/config_formulas.php on line 1827

Неактивен Assailant

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 194
  • Karma: +10/-46
    • Профил
Re:Бъг с плячка
« Отговор #2 -: Януари 30, 2011, 05:14:08 pm »
Някой може да е намерил начин да те прецаква  :D
nickname Assailant свят 2

newcomer

  • Гост
Re:Бъг с плячка
« Отговор #3 -: Януари 30, 2011, 06:01:52 pm »
Някой може да е намерил начин да те прецаква  :D

:) Това съобщение ми излезе след една дълга поредица от битки с един от клонингите на миро. Излапа трите точки на действие на furyone и продължи до безкрайност. Битките които видях - записани от системата - са двамата с отдавна умрели наемници на нула здраве се "млатим"..За мен равенство, за него загуба - както описах в първия си пост. Надявам се този fatal error да помогне на програмистите да решат проблема.

P.S. Сложил съм 5-те гореспоменати записани битки в профила в фаворити/акаунт furyone.

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Бъг с плячка
« Отговор #4 -: Февруари 01, 2011, 03:10:26 pm »
Благодаря за поясненията. Проблемът е остранен. Това се получаваше, когато битката завърши наравно.