Автор Тема: Атака на преден пост  (Прочетена 2777 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен night_shadow

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 300
  • Karma: +37/-56
    • Профил
Атака на преден пост
« -: Януари 16, 2011, 07:22:06 pm »
Предложението е относно атаките на предния пост и бъга свързан със събарянето и новото построяване на поста. Идеята е да се направи така, че когато има атака към даден пост и той се събори - атаката да не спира, но при новото му застрояване системата да проверява дали атакуващата гилдия и новият собственик не са една и съща гилдия и ако е така само тогава да спре. Това е необходимо за да се избегне вероятността дадена гилдия да си събори сама собствения пост.

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"

Неактивен Assailant

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 194
  • Karma: +10/-46
    • Профил
Re:Атака на преден пост
« Отговор #2 -: Януари 16, 2011, 10:12:05 pm »
Само да добавя, че оправянето на този проблем трябва да е свързан с моята препоръка за влизане/излизане от гилдия. Защото даже и в момента една гилдия използва гилдии фантоми да напада. И ХОП в последния момент една от гилдиите фантоми ще се напълни с дузина лоши момчета и трябва да фърляме боб да знаем каде аджеба ще нападат в опита си да на хванат по долни гащи.
nickname Assailant свят 2

Неактивен night_shadow

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 300
  • Karma: +37/-56
    • Профил
Re:Атака на преден пост
« Отговор #3 -: Януари 16, 2011, 11:18:18 pm »
Само да добавя, че оправянето на този проблем трябва да е свързан с моята препоръка за влизане/излизане от гилдия. Защото даже и в момента една гилдия използва гилдии фантоми да напада. И ХОП в последния момент една от гилдиите фантоми ще се напълни с дузина лоши момчета и трябва да фърляме боб да знаем каде аджеба ще нападат в опита си да на хванат по долни гащи.

Това си е гилдова стратегия, според мен просто трябва да се забрани на играчите да пускат атака в по-горна категория т.е. герой к3 или к4 да не може да пусне атака към пост к5 или к6 (мисля всички разбраха логиката), така няма да се спрат тези фалшиви акаки, но доста ще се ограничат (заради постоянното прехвърляне на играчи, а и можеш по-лесно да хванеш нападателя) и няма да има играчи които тестват как работи бутона за атака на преден пост и /или замък

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
Re:Атака на преден пост
« Отговор #4 -: Януари 17, 2011, 12:26:04 am »
night_shadow=крадеца вика дръжте крадеца. хътро *hihi*НЕ.  и след като мислиш, че някои си тества бутон за атака , и решиш , че тя съответно е фалшива ДА взема да те питам=що тогава гътате пост. ако ти смяташ , че си безгрешен, тогава  хвърли камъка . това дето го пишеш ти ,мн често се практикува от гилдията ви. по горе съм ти копнал 1 темичка . така, че каквото е за гол асан=така ще трябва да е и за събратята му  ;)
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"

Shivers

  • Гост
Re:Атака на преден пост
« Отговор #5 -: Януари 17, 2011, 01:17:53 am »
Е в тоя момент се казва... Че той да нее по луд от другите  ??? Като всеки прави мизерии за да напредне... ти кво да седиш и да гледаш гладен в ъгала ???

Неактивен night_shadow

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 300
  • Karma: +37/-56
    • Профил
Re:Атака на преден пост
« Отговор #6 -: Януари 17, 2011, 08:32:17 am »
Викторе от какви атаки да си събаряме поста? От твоите черешки ли  *hahaha*  на теб май много ти порасна работата и забрави от къде тръгна, ама вече всеки втори където те хване там те бие  >:( ...

ПП: Ако имаш предвид случея в който при няколкото атаки от бившия ти гилд (един от многото) и паднаха два поста (единия след бъг), а на вас ви падна замъка и не се усетихте че трябва все пак да ги застроите тия постове за да станат ваши - ами такава ви е управата

ПП2: Пишете по темата за за не я заключвам, Викторе, ако искаш да ми кажеш нещо има си лични съобщения!

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
Re:Атака на преден пост
« Отговор #7 -: Януари 17, 2011, 01:10:47 pm »
да но ти за жалост , не си от тези вторите дето ме бият. казах и знаеш колко пъте гътахте постове, след като вие го практикувате, така ще е за всички. ако го променят е добре,  а от де съм тръгнал аз си зная , ти не си ми дал нищо и не съм ти длъжник
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"

Неактивен ge4ito

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 522
  • Karma: +118/-115
  • Благодарности към RELIC и Rusnaka91
    • Профил
Re:Атака на преден пост
« Отговор #8 -: Януари 17, 2011, 01:24:51 pm »
Постове има съборени заради това ,че 1 гилдия няма как да има 2ри пост в една зона.Когато едната вземе дадено място (замък или пост) Нормално е да се застрои от друга гилдия. Това го знаеш по -добре и от мен ;)

А това ,което ти казва колегата ,че си забрвил от къде си тръгнал и през колко си минал само говори по себе си.Иска да ти каже ,че с нещо са ти помогнали и не визира според мен самия себе си!
Играта се развива така както ние искаме и на нас да ни е удобно! Има тема в препоръки- може там да си дадете предложенията.
Имаш крава-пиеш мляко!
......ма много кравари станахме :)))

Kilgor

  • Гост
Re:Атака на преден пост
« Отговор #9 -: Януари 17, 2011, 01:59:31 pm »
Достатъчно е да се направи така, че когато един преден пост е атакуван, да не може да бъде събарян, докато не мине атаката.

А колкото до досадните атаки от поставени гилдии, много отдавна предложих тези атаки да вземат такса в злато. Таксата да е съобразена с категорията на атаката. да не е прекалено голяма, но сама по себе си достатъчна за да откаже някой досадник да пуска по 10 атаки на ден. Също може да се сложи и изискване за "активност на гилдията". Да не може да обявява атаки, ако има по-малко от 5 члена. Същото изискване може да го има и при застрояването на предни постове. Гилдия с по-малко от 5 члена, да не може да застроява предни постове. Имаше наскоро и предложение за "Бюрократичен период" при смяна на гилдия. Т.е. поне 12 часа след напускането да не може да се влиза в друга гилдия.

Тези предложения, взети заедно, ще направят отборната игра и битките за предни постове/замъци, много по-смислени и логични.

Иначе при сегашното положение е нормално всеки да се възползва от възможностите. Не виждам причина някой да бъде упрекван за това. Играта го позволява.

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Атака на преден пост
« Отговор #10 -: Януари 17, 2011, 02:02:45 pm »
Достатъчно е да се направи така, че когато един преден пост е атакуван, да не може да бъде събарян, докато не мине атаката.

А колкото до досадните атаки от поставени гилдии, много отдавна предложих тези атаки да вземат такса в злато. Таксата да е съобразена с категорията на атаката. да не е прекалено голяма, но сама по себе си достатъчна за да откаже някой досадник да пуска по 10 атаки на ден. Също може да се сложи и изискване за "активност на гилдията". Да не може да обявява атаки, ако има по-малко от 5 члена. Същото изискване може да го има и при застрояването на предни постове. Гилдия с по-малко от 5 члена, да не може да застроява предни постове. Имаше наскоро и предложение за "Бюрократичен период" при смяна на гилдия. Т.е. поне 12 часа след напускането да не може да се влиза в друга гилдия.

Тези предложения, взети заедно, ще направят отборната игра и битките за предни постове/замъци, много по-смислени и логични.

Иначе при сегашното положение е нормално всеки да се възползва от възможностите. Не виждам причина някой да бъде упрекван за това. Играта го позволява.
Да, ще го направим това с атаката по предни постове и замъци.
Предложението за искане на злато за обсада е наистина много разумно, както и останалите.
Ще ги взема присърце, обещавам.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts