Автор Тема: битка за замък  (Прочетена 8680 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Holly Avenger

  • White Knight
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 181
  • Karma: +25/-114
  • Protect the weak..
    • Профил
Re:битка за замък
« Отговор #15 -: Януари 18, 2011, 06:07:11 pm »
Моите двама герои си бяха в поста а не са участвали в битката
Newromancer -мистик - 58 ниво - след профилактиката се логнах  в играта към 17.30 вечерта
героя ми имаше 28 хода т.е. няма как да не е имал ходове и със сигурност не е изработвал нищо
и си беше в поста от там го изкарах после.
Втория ми герой dr8k- 50 ниво в 17.30 имаше 48 хода също не е изработвал нищо и си беше
в поста - жив и здрав с максимум кръв и мана.

Неактивен Kiko80

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 403
  • Karma: +63/-81
    • Профил
Re:битка за замък
« Отговор #16 -: Януари 18, 2011, 06:27:28 pm »
доколкото разбрах от аспарух също е имало такива акаунти, така че проверете моля на какво се дължи този проблем
   

newcomer

  • Гост
Re:битка за замък
« Отговор #17 -: Януари 18, 2011, 06:38:39 pm »
Моите двама герои си бяха в поста а не са участвали в битката
Newromancer -мистик - 58 ниво - след профилактиката се логнах  в играта към 17.30 вечерта
героя ми имаше 28 хода т.е. няма как да не е имал ходове и със сигурност не е изработвал нищо
и си беше в поста от там го изкарах после.
Втория ми герой dr8k- 50 ниво в 17.30 имаше 48 хода също не е изработвал нищо и си беше
в поста - жив и здрав с максимум кръв и мана.


Има един прецедент преди време, където един господин твърди същото като вас. Твърди го, дали е така може да се провери само след проверка от отговорните лица. Също така твърди, че знае как да се справи с този "бъг" - ако е бъг разбира се

http://forum.imperialhero.org/int/index.php?topic=13472.0

Неактивен Kiko80

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 403
  • Karma: +63/-81
    • Профил
Re:битка за замък
« Отговор #18 -: Януари 18, 2011, 06:40:05 pm »
Емо дай на БГ де, знаеш че не съм на ти с EN
   

Неактивен ge4ito

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 522
  • Karma: +118/-115
  • Благодарности към RELIC и Rusnaka91
    • Профил
Re:битка за замък
« Отговор #19 -: Януари 18, 2011, 06:43:55 pm »
Лично излязох от гилдията ,за да влязат хора годни за битката  ;)
С другия си герой видях ,че има само 3 героя в замъка ни останали.
От 75  гилдия де са другите бре? :) Номера е ,че не чуждите  акунти са се "покрили" ,а нашите дето всеки ден си ги движим  :D Е как аджеба щи си махна героите ,а и ще си стоят в постта след атаката....и да се радвам ,че сме спечелили след акто виждам че героите са здрави ,но на стенвестника друго излиза.
20 човека  толкова стелт са развили ,че и враговете не са ги видели  :D

пс шегата си е  шега! Нормално е като се види ,че един замък пада (преди нова година същия) да се види ,че наистина има бъг.Оправено , но след битката когато ние падаме и не печелим виждаме ,че няма хора участвали в битката ,а тези хора са били там :) Ако е лесно направете справка.Помислих си ,че проблема е профилактиката и с нея не а са се броили час/ход  ,но не е така.Всичко си е било както трябва.20 човека липсват от битката!
« Последна редакция: Януари 18, 2011, 06:45:30 pm от ge4ito »
Имаш крава-пиеш мляко!
......ма много кравари станахме :)))

newcomer

  • Гост
Re:битка за замък
« Отговор #20 -: Януари 18, 2011, 06:51:19 pm »
Емо дай на БГ де, знаеш че не съм на ти с EN

"Аз съм Hokusai, Свят 2
Гилдията е Spiderweb
Моята гилдия вчера нападна замъка и двама от общо девет герои не участваха в битката. Аз не знам дали не зная нещо или е имало грешка, но знам това:
- Замъкът е в провинция Фалар
- Героите са категория 4
- Те са със сигурност (1000% сигурен) имаха 12 точки за действие преди битката
- Те бяха в предния ни пост в Фалар, тъй както всички останали седем герои на гилдията
- Героите са Paulmuaddib и ThePlague

т.н.
...така или иначе аз открих как да се справя с този "бъг" (това се случи също по време на последните 2 обсади, всеки път в различен герой),  но аз няма да го споделя във форума..
и. т.н, т.н  мрън, мрън, мрън"


P.S. Нямаше да го спомена Кико, ако въпросния господин не твърди че това е бъг и ЗНАЕ как да се справи с него..
« Последна редакция: Януари 18, 2011, 07:02:36 pm от newcomer »

Неактивен Kiko80

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 403
  • Karma: +63/-81
    • Профил
Re:битка за замък
« Отговор #21 -: Януари 18, 2011, 06:54:56 pm »
eee бъзикай се ти, но е истина, ние събирахме геройте и вадихме от нашите за да прибираме т5, няма логика 20 героя да ги няма в битката, има бъг и трябва да се провери от екипа
   

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:битка за замък
« Отговор #22 -: Януари 18, 2011, 07:04:14 pm »
Моите двама герои си бяха в поста а не са участвали в битката
Newromancer -мистик - 58 ниво - след профилактиката се логнах  в играта към 17.30 вечерта
героя ми имаше 28 хода т.е. няма как да не е имал ходове и със сигурност не е изработвал нищо
и си беше в поста от там го изкарах после.
Втория ми герой dr8k- 50 ниво в 17.30 имаше 48 хода също не е изработвал нищо и си беше
в поста - жив и здрав с максимум кръв и мана.

Добре dr8k  се бие в първата битка , нещо различно да сте правили при втората ?
Да сте ходили с бързо предвижване /запаметена позиция в поста  ?
Кога последно сте били в тези акаунти преди профилактиката ?
Изработвали ли сте предмет , ресурс преди това - независимо че примерно е трябвало изработката да свърши 2 часа преди да е битката примерно ?

От поне 10 различни варианти които съм пробвал , ако условията са налице които изброих в темата > героя  се взема и участва в битката.
Ако някой от героите които не са участвали имат наблюдения за действията си преди това -да пишат на лични или в темата , за да се направи опит да се възпроизведе проблема.




Неактивен imperatora

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 4
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re:битка за замък
« Отговор #23 -: Януари 18, 2011, 07:26:36 pm »
Ето още един вариянт що са нямали нахалниците и оплаквачите точки!Колко от вас си тръгнаха да мерят...... на арената в града,както в 5 кат така и в 6-кат!Лично в мене се разбихте много пъти...и да ял съм и бой!Ама а сега извадете оправданието от г***  си!
« Последна редакция: Януари 18, 2011, 07:30:04 pm от imperatora »

Неактивен Holly Avenger

  • White Knight
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 181
  • Karma: +25/-114
  • Protect the weak..
    • Профил
Re:битка за замък
« Отговор #24 -: Януари 18, 2011, 07:42:25 pm »
Добре dr8k  се бие в първата битка , нещо различно да сте правили при втората ?
Да сте ходили с бързо предвижване /запаметена позиция в поста  ?
Кога последно сте били в тези акаунти преди профилактиката ?
Изработвали ли сте предмет , ресурс преди това - независимо че примерно е трябвало изработката да свърши 2 часа преди да е битката примерно ?

От поне 10 различни варианти които съм пробвал , ако условията са налице които изброих в темата > героя  се взема и участва в битката.
Ако някой от героите които не са участвали имат наблюдения за действията си преди това -да пишат на лични или в темата , за да се направи опит да се възпроизведе проблема.
Значи аз имам 4 героя в гилда - двама от тях са взели участие в битката и то се вижда, а останалите двама по-горе описаните не са.
Всичките и 4-те ги вкарах в поста през обедната почивка между 12 и 13 часа.Единственото според мен което би могло да повлияе на това че едните
да участват а другите не в битката според мен е рефреша на играта ако самата игра има такъв, и понеже играя и в други онлайн игри знам че има такива.
Понеже по мои спомени не съм все пак на 100% сигурен - мисля че пуснах Dr8k да пътува към поста и излязох от него преди да е стигнал.
А за Newromancer- това не би трябвало да е актуално защото с него имам мигновенно и даже се възползвах и понабих един двама Невърец преди да се прибера в поста :)
Така че това е което помня, другото е вече както ви казах, след профилактиката при влизането ми двама бяха се били и съответно умрели а другите двама
не.Не съм програмист и не мога да правя изводи по случая, то си има хора за изводите :)




« Последна редакция: Януари 18, 2011, 07:45:55 pm от Holly Avenger »

Неактивен sharga

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 576
  • Karma: +48/-112
    • Профил
    • Ел. поща
Re:битка за замък
« Отговор #25 -: Януари 18, 2011, 07:52:08 pm »
мога само да кажа че при една от защитите на замък пратих героя си в замъка известно време преди началото на атаката и след това не видях героя нито сред участниците в битката нито сред резервите. За защита доколкото знам не се изискват точки, аз даже ги имах, но според мен това не е нормално би трябвало всички герои да влизат поне в резервите ако не са участвали в битката. А това не стана!! кат 6 ми е героя, явно с предимство са георите от съответната категория като избор за битката, а бъга е че не съл бил резерва

Неактивен rossross

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 143
  • Karma: +64/-281
    • Профил
    • Ел. поща
Re:битка за замък
« Отговор #26 -: Януари 18, 2011, 07:58:20 pm »
Точно dr8k аз съм го била, ако става въпрос за нощната битка.А не се ли замислихте от толкова местеници на героите от Аспарух в Мрачните, че може и да сте сбъркали нещо и да не сте се излекували всички преместени.Моля и това да се провери от екипа и по този повод искам да дам едно предложние.Знам, че много от пишещите тук ще са против, но според мен не е редно да участваш и в двете гилдии нападащи един и същ замък през час с един и същ герой(може да се види от докладите, как се сменя гилдия за едната атака и след това играча пак атакува, като вече е в другата гилдия).Това било интересно, според нападателите, но аз мисля че това опорочи играта, затова предлагам поне такова местене да няма, ако е възможно.
Един арменец върви и хвърля пари.Евреин крачи след него, събира ги и му ги връща.Така в анекдотите се определя понятието абсурд.

Неактивен imperatora

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 4
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re:битка за замък
« Отговор #27 -: Януари 18, 2011, 08:00:40 pm »
Точно dr8k аз съм го била, ако става въпрос за нощната битка.А не се ли замислихте от толкова местеници на героите от Аспарух в Мрачните, че може и да сте сбъркали нещо и да не сте се излекували всички преместени.Моля и това да се провери от екипа и по този повод искам да дам едно предложние.Знам, че много от пишещите тук ще са против, но според мен не е редно да участваш и в двете гилдии нападащи един и същ замък през час с един и същ герой(може да се види от докладите, как се сменя гилдия за едната атака и след това играча пак атакува, като вече е в другата гилдия).Това било интересно, според нападателите, но аз мисля че това опорочи играта, затова предлагам поне такова местене да няма, ако е възможно.

Подкрепям!Макар,че имам страхотни планове с това местене!

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:битка за замък
« Отговор #28 -: Януари 18, 2011, 08:13:43 pm »
Героя Kadet! Седи си с премиум на максимални точки за действие. И  двата пъти беше в поста, обаче в първата атака неучаства. Имаме проблем а дали е бъг или не немога да кажа има кой да го погледне. Някой беше споменал, че е преброил 70 героя в поста, секунди преди битката и съм склонен да му вярвам. Погледнете и го оправете!

Неактивен Holly Avenger

  • White Knight
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 181
  • Karma: +25/-114
  • Protect the weak..
    • Профил
Re:битка за замък
« Отговор #29 -: Януари 18, 2011, 08:19:16 pm »
Точно dr8k аз съм го била, ако става въпрос за нощната битка.А не се ли замислихте от толкова местеници на героите от Аспарух в Мрачните, че може и да сте сбъркали нещо и да не сте се излекували всички преместени.Моля и това да се провери от екипа и по този повод искам да дам едно предложние.Знам, че много от пишещите тук ще са против, но според мен не е редно да участваш и в двете гилдии нападащи един и същ замък през час с един и същ герой(може да се види от докладите, как се сменя гилдия за едната атака и след това играча пак атакува, като вече е в другата гилдия).Това било интересно, според нападателите, но аз мисля че това опорочи играта, затова предлагам поне такова местене да няма, ако е възможно.


Не не става въпрос на нощната а за дневната битка, уточнете си битките и ги погледнете преди да говорите наизуст, има си хора които ще проверят случая
а за предложенията си има специален раздел, само че ако такова предложение бъде пуснато веднага ще предложа и друго, да се премахне разликата от 1 час за пускането на втора атака към един и същи замък - така де като искате да е гарга, то поне да бъде и рошава :))