Автор Тема: Информация относно противниците в играта  (Прочетена 2126 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
В момента се подготвя пълна информация относно всички врагове които можете да срещнете в Имперски герой, заедно с техните показатели, умения и т.н. Информацията ще изглежда ето така :



Тъй като публикуването и не е позволено в официалния форум на играта, всеки който се интересува от ползването на информацията, може да се свърже с мен за да му предоставя линк към сайта в който ще бъдат публикувани.

HAMELEON

  • Гост
Re:Информация относно противниците в играта
« Отговор #1 -: Юли 15, 2009, 11:11:42 pm »
В момента се подготвя пълна информация относно всички врагове които можете да срещнете в Имперски герой, заедно с техните показатели, умения и т.н. Информацията ще изглежда ето така :



 Искам да ви обърна внимание на това ,че някои от чудовищата могат да променят уменията си в зависимост от това какъв е противника и с какво е въоръжен!!!

 Като пример мога да посоча:
Вълци 20 ниво (3 бр.) с които водих битка. Аз съм войн и бях въоръжен с оръжие което имаше трошаща сила и вълците приложиха в този случай умение Позиция на Пазителя със стойност 75%.След като смених оръжието това им умение повече не се повтори.
  В статистиката която подготвате това отчитате ли го ? Ако не сте го отчели имайте го впредвид!
« Последна редакция: Юли 15, 2009, 11:55:52 pm от HAMELEON »

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Информация относно противниците в играта
« Отговор #2 -: Юли 16, 2009, 12:27:31 am »
А аз искам да отбележа че ти съответно не си прочел точно това което си цитирал :) Чудовищата не променят уменията си според това с което си въоръжен, просто някои умения се проявяват само ако си въоръжен с определено оръжие ;)

Например това за което ти говориш не е никаква позиция на пазителя, това е умението Бързина :


Бързина - Намалява ефективността на оръжията, които нанасят трошаща щета и на брадвите с 25% на ниво на умението. Трошаща щета нанасят Боздуганите, Чуковете и Тоягите.

Както виждаш, пише си го в графа Специални умения - те имат 3 ниво - което значи 75% по-ниска ефективност. Така че е точно така както си забелязал.

П.П. Позиция на пазителя е умение на герой, не на чудовище.