Автор Тема: магазин за отвари.  (Прочетена 1211 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен the-beast

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 97
  • Karma: +24/-20
    • Профил
    • Ел. поща
магазин за отвари.
« -: Януари 19, 2011, 07:56:08 pm »
Въпроса ми е дали неможе да се направи така , че в магазините за отвари в ничиите земи да може да се  купуват колби за кръв и дух по няколко бройки  наведнъж ? Понеже сега за да купя например 100 - 120 отвари , трябва да натискам бутона на мишката 100 - 120 пъти. Даже понякога ми се налага да купувам по 200 - 300 отвари, знаете ли какво мъчение е за мене , а и браузъра постоянно да рефрешва след всяка покупка. Пръстите ме болят вече. Друго ще ше да е направо да се задава желаната бройка. Та ако може да се направи това, ще съм благодарен.

Неактивен monkata1

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 86
  • Karma: +4/-29
    • Профил
Re:магазин за отвари.
« Отговор #1 -: Януари 19, 2011, 08:20:49 pm »
няма да е зле и да направят да се сабират по няколко на 1 квадратче
п.п. сажалявам че пиша в твойта тема но не ми се отваря друга  *hihi*
ALL I WANT IS A LITTLE OF THE GOOD LIFE
ALL I NEED IS TO HAVE A GOOD TIME

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:магазин за отвари.
« Отговор #2 -: Януари 19, 2011, 08:22:30 pm »
Въпроса ми е дали неможе да се направи така , че в магазините за отвари в ничиите земи да може да се  купуват колби за кръв и дух по няколко бройки  наведнъж ? Понеже сега за да купя например 100 - 120 отвари , трябва да натискам бутона на мишката 100 - 120 пъти. Даже понякога ми се налага да купувам по 200 - 300 отвари, знаете ли какво мъчение е за мене , а и браузъра постоянно да рефрешва след всяка покупка. Пръстите ме болят вече. Друго ще ше да е направо да се задава желаната бройка. Та ако може да се направи това, ще съм благодарен.
Това го има в предложения.
няма да е зле и да направят да се сабират по няколко на 1 квадратче
п.п. сажалявам че пиша в твойта тема но не ми се отваря друга  *hihi*
Това няма да стане.