Автор Тема: проблем с оръжия  (Прочетена 1443 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Aether

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 6
  • Karma: +0/-2
    • Профил
проблем с оръжия
« -: Януари 20, 2011, 12:52:00 pm »
За втори път ми се случва на оръжие да пише обвързано с Aether при положение, че не съм го слагал въобще даденото оръжие.
Първия път беше с копие, което не беше за моя клас, защото съм мистик и изрично си го пиеше и посмъртно не мога да го сложа... (седи си ми като трофей в дома  *hihi* )
Втория път (днес, малко преди обед) е с боздуган с шипове, който исках да продам и след известно време чудене, защо го няма в акционер, заблеязах надписа обвързано с Aether.

Aether
мистик на светлината
свят 3

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:проблем с оръжия
« Отговор #1 -: Януари 20, 2011, 12:56:47 pm »
Някой да те е предизвиквал през това време :) ?

Неактивен ge4ito

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 522
  • Karma: +118/-115
  • Благодарности към RELIC и Rusnaka91
    • Профил
Re:проблем с оръжия
« Отговор #2 -: Януари 20, 2011, 01:09:12 pm »
Проблема е ,че сте се били в многостепенна зона вероятно ,където дропа само от последната  битка не се обвързва с вас и само от него дроп може да се разчита на продажба.Всичко ,което е паднало по време на стъпките автоматично се обвързва с вас!
Имаш крава-пиеш мляко!
......ма много кравари станахме :)))

Kilgor

  • Гост
Re:проблем с оръжия
« Отговор #3 -: Януари 20, 2011, 01:17:46 pm »
За втори път ми се случва на оръжие да пише обвързано с Aether при положение, че не съм го слагал въобще даденото оръжие.
Първия път беше с копие, което не беше за моя клас, защото съм мистик и изрично си го пиеше и посмъртно не мога да го сложа... (седи си ми като трофей в дома  *hihi* )
Втория път (днес, малко преди обед) е с боздуган с шипове, който исках да продам и след известно време чудене, защо го няма в акционер, заблеязах надписа обвързано с Aether.

Aether
мистик на светлината
свят 3

Ако оръжията са от дроп в многостепенна бойна зона, то няма нищо необичайно. Дропа в многостепенните зони се обвързва с героя.

Неактивен Aether

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 6
  • Karma: +0/-2
    • Профил
Re:проблем с оръжия
« Отговор #4 -: Януари 20, 2011, 05:04:19 pm »
първото оръжие не е от многостепенна зона (поне така си спомням, не мога да съм сигурен), а боздугана е легендарен и е от последния дроп, всички предмети там не бяха обвързани с мен, само той.
Нямам представа дали са ме атакували по това време, но ще го имам предвид за в бъдеще :)

Мерси за отговорите :)
« Последна редакция: Януари 20, 2011, 05:06:35 pm от Aether »

Неактивен bbi

  • Проз Бахур
  • *
  • Публикации: 129
  • Karma: +16/-20
    • Профил
Re:проблем с оръжия
« Отговор #5 -: Януари 20, 2011, 09:24:00 pm »
в последната стъпка падналите предмети не се обвързват само ако са от босмана. ако се е случило да са от накой друг от групата не съм убеден, че няма „връзка за цял живот“
тъй като босманът пуска най-много боклуци с най-висок шанс, в общия случай на последната стъпка може да се приеме, че няма обвързване